Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Jesi li primjetio kakva poboljsanja sa ovom zadnjom verzijom?
 
Ja napravio ovu varijant, cale ima sbb, ne koristi app za tv. Instalioro je kod sebe. Kako sam na Telekomu SK naravno ne radi, pa sam naso "rupu"
Napravim na telefonu hotspot, televizorom se konektujem na taj wifi i radi. Nije za koricenje po celi dan al bar da odgledam Euroligu jednom nedeljno. Oko 6gb neta pojede za tekmu cisto da znate ako neko planira isto :)
Probaj kada pokrenes neki od sk kanala, da ugasis hotspot na telefonu, tv ce automatski da ti se prebaci na tvoj wifi i nastavice da emituje tv signal.
 
^ probao iste sekunde dobijem geoblock, mora da bude na mobil data
 
Da li radi ili ne radi eon aplikacija na tcl tv? Interesuje me tcl c735
 
Moj provajder je SBB. TV se povezao na wifi. Pokušavam da instaliram EON aplikaciju i izlazi mi poruka da tv uređaj nije kompatibilan.
Nemam na drugim uređajima već instaliranu eon aplikaciju.

Nadam se da neko zna da mi pomogne jer mi se ne vraća TV.

Da li da menjam provajdera? Da li ću moći da gledam TV preko drugih provajdera i kojih?

Hvala.
Koliko vidim TCL nije među podržanim uređajima za eon. U skladu sa tim je i poruka koju dobijaš kad pokušaš da instaliraš aplikaciju.
Znaci ako ti je to bitno, treba ti drugi tv.
E sad zašto nekom drugom radi na tcl-u to je pitanje. Vrv su verzije softvera drugačije.
Uglavnom ako ti je bitni da eon radi, imaš spisak podržanih modela televizora na njihovom sajtu pa pogledaj
 
Pozz ima li novija verzija za eon tv aplikacije za box nek mi posalje u pp ko ima
 
A taj spisak je relevantan ubilo se...
Jako relevantan ako uzmeš u obzir da za modele navedene u tom spisku SBB garantuje da će raditi. Kažu oni možda će raditi i na nekim drugim ali ne garantujemo.
Tako da ako je nekome to bitno, neka gleda spisak i ne mora da baca pasulj i razmišlja da li će mu raditi
 
Da li ozbiljno to misliš? Da je United Cloud ekipa stvarno testirala (a kamo li specijalno "optimizovala") na svakom od tih modela sa spiska? 😂😂😂

To je 300% sigurno sastavljeno u maniru "ajd vidi šta na našem tržištu prodaju Samsung, LG i Sony.... e da, dodaj i prošlogodišnje serije modela".

Ogroman broj tih TV-a koriste istih 2-3 MediaTek SoC...

"Podrška" se tu uglavnom svodi na skoro pa proizvoljno donete odluke koje verzije Tizen i WebOS hoće da podržavaju i održavaju.
 
Jako relevantan ako uzmeš u obzir da za modele navedene u tom spisku SBB garantuje da će raditi. Kažu oni možda će raditi i na nekim drugim ali ne garantujemo.
Tako da ako je nekome to bitno, neka gleda spisak i ne mora da baca pasulj i razmišlja da li će mu raditi
Kad ti se bude desilo da ti ne radi na tom "preporucenom" uredjaju, javi da li su ti resili problem (naravno da nisu) i koliko su ti dlaka ostale na glavi. Sa tim spiskom mogu da o##### d###.
 
Poslednja izmena od urednika:

EONTV.png

APK:

Danas se ažurirala aplikacija na v9.3.56404
Nema vidljivih promena, radi ok :)
 
Jel moguce da niko nije odradio promenu package id nego se koristi i dalje ona 3.9 😂🤣😂🤣 pa vreme je da okrenemo barem na ovu novu 9.3 al sada bez clona , naucili smo barem nesto u ovom proteklom vremenu od pojedinih 😁😁😁😁 a mooozda i gresim 😂🤣😂🤣
 
Kad ti se bude desilo da ti ne radi na tom "preporucenom" uredjaju, javi da li su ti resili problem (naravno da nisu) i koliko su ti dlaka ostale na glavi. Sa tim spiskom mogu da o##### d###.
Nisu meni ali jesu mom komšiji. Uzeo eon van mreže, a ima tv koji stoji na listi preporučenih uređaja. Slabo mu je radilo, seckalo, prekidalo, prebacivalo kanale po 10 sekundi itd. Žalio se, odmah su ga pitali koji je tv, proverili da li je na listi i kad su videli da jeste poslali ekipu na lice mesta. Kad su se uverili da loše radi dali mu besplatno eon box.
Znači odgovor na tvoje pitanje, naravno da JESU rešili problem
 
Zar mora jos uvek 3.9
Ajde da jos malo produzim da se spominje moje ime 😂🤣😂🤣
Idemo 3.9 <=> 9.3 😁😉 ogledalo
Ali najjači je naziv zip fajla🤣
Inače da javim (mada je za temu eon preko vpn) da modovan Psyphon pro super radi ali nažalost samo na telefonima, na boxu sa ATV ne može, tj. prikazuje trećinu svog interfejsa jer ne može u landscape.
 
Uffff @SickMF a mislio sam da ti nisi od onih da cekas sve na izvolte ako si i P....pro nasao pa samo u google " orientation apk " i na prvu isprobas i gle cuda resen problem i za druge slicne stvari ( only for landscape ) , set orientation sljaka na ATV samo tako 😉😁😂 a tek sto su velike i zauzimaju resurse 🤣😂🤣😂😉
 
Poslednja izmena:
@MaxBgd
Probao naravno i to, keine, morgen, stativa na starom eon boxu. Možda je nešto zeznuto u ovoj verziji aplikacije prilikom modovanja/čačkanja po njoj, ali nije loša ideja da probam neku drugu verziju.
Veći je problem što deluje da traži strogo wifi, što je na ovom boxu paja, zato sam brzo odustao bez pokušaja s drugim verzijama.
 
Poslednja izmena:
Hmmmm izgleda da moje Kaonce se izbildovalo ( od silnih isprobavanja install/ uninstall , restart , ubaci usb izbaci , dodaj mem skloni , vadi lan vracaj , probaj ovo ono ) pa se ocelicio i guta sve i samo trazi jos jos 🤣😉🤣 u odnosu na druge sta znam izgleda sam mu produvo ventile ( glupo da ponovo stavljam na box i slikam ) a pogotovo sto nije i tema
Setih ste stavljeno i na move box i Mi box i radi ne zali se ortak
 
Poslednja izmena:
Hmmmm izgleda da moje Kaonce se izbildovalo ( od silnih isprobavanja install/ uninstall , restart , ubaci usb izbaci , dodaj mem skloni , vadi lan vracaj , probaj ovo ono ) pa se ocelicio i guta sve i samo trazi jos jos 🤣😉🤣 u odnosu na druge sta znam izgleda sam mu produvo ventile ( glupo da ponovo stavljam na box i slikam ) a pogotovo sto nije i tema
Setih ste stavljeno i na move box i Mi box i radi ne zali se ortak
Probao sam na nekom android boxu sa AliExpressa (4/64GB), radi savršeno.
 
Da li ste imali problema sa EON aplikacijama večeras? Na mom LG tv slika secka svakih desetak sekundi dok ton ide, prebacivanje kasni, izbacuje grešku, crn ekran... Matori D3 radi normalno. Verujem da ima veze sa tim da serveri ne mogu da opsluže sve korisnike. pošto su otključani svi kanali, pa navalili...
Edit: sad tek vidim da ovo nije tema za TV aplikaciju. Molim admina da premesti tamo ovo gde pripada.
 
IMG_20231219_090250_edit_7349231714070.jpg@MaxBgd svaka čast i hvala! Na SDOTT0202 preko wifi aplikacija radi savršeno na mts optici (optički kabl ostao od ExeNeta). Prvo pokrenuti EON TV pa izaci iz app pa ukljuciti VPN i pokrenuti EON TV i... 😀
 
Pogledajte prilog 419121@MaxBgd svaka čast i hvala! Na SDOTT0202 preko wifi aplikacija radi savršeno na mts optici (optički kabl ostao od ExeNeta). Prvo pokrenuti EON TV pa izaci iz app pa ukljuciti VPN i pokrenuti EON TV i... 😀
Nekad sam imao eon van mreže,i otkazao pretplatu,sada sam skinuo tu modovanu aplikaciju ali kako izbeći kod,ili je nemoguće to uraditi?
 
Nazad
Vrh Dno