Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni se takodje dešava da po paljenju stoji no signal,samo strelicom promenim kanal i to je to.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Isti slucaj i kod mene ali ne bas uvek.Desava se od paljenja do paljenja box-a.Malopre se upalio normalno i bio je na kanalu rts 1.A sinoc je ugasen na kanalu history.Trebalo bi da upamti poslednji kanal na kom je bio.Verovatno se sam box resetovao.Cak je box i rezoluciju promenio.Bio je na 1920x1080 a sada je na 3840x2160.
Moguce da se box sam resetovao posle ovih promena kanala.
 
Ljudi, da li je moguce instalirati popcorn na EON Box-u ? :D
 
Ja trenutno imam problem: koristim EON van mreže. Na jednom uređaju mi radi "Pink" paket, na drugom jok. Stoji da nisam pretplaćen.
 
ZNAČI J**EM IM JA MALO SVE!!!
Prvo su me u poslovnici slagali da se mesečno tarifiraju samo renta i (jednokratno) priključna taksa.
SADA se ispostavilo da se uzimanje dva uređaja na jedno ime i da se tarifiraju kao dva zasebna ugovora.
 
Da li nauređaju postoji digitalni audio izlaz?
Da li može da se instalira Tidal?
 
Meni još uvek preko EON box-a ne funkcioniše Nova s i rts 1. Kada sa bilo kog kanala prebacim na ta dva, na tv-u uredno napiše npr rts 1 i dnevnik, ali je box i dalje na Sk1 koji trenutno gledam. Gasio sam ga iz struje na celu noć, mada ni to nije pomoglo. Da li sama eon aplikacija ima neki keš koji je moguće obrisati kao na smart tv-u? Ne bih nešto da vraćam box na fabrička zbog ta dva kanala.
 
Jesam, kažu da vratim box na fabrička i proradiće. Ali nema veze, pustim Novu s, vratim 3 sec unazad, i sa neta vuče stream bez problema. Jer mi se kodi ne podešava opet.
 
Možda nisam pazio na času, ali molim da me uputite kako to gledate preko Kodi-ja?
 
Zasto mi seckaju 4k filmovi kad gledam preko kodija, dok 1080p rade normalno? Elementum add-on, 4k tv
 
Gledam preko box-a pa sam zato ovde napisao, mislio sam da je nesto do njega. Ali ok, napisacu tamo.
 
Hvala.
Da li neko može da proba da li u marketu postoji aplikacija Tidal?
 
Radi casting sa telefona, skineš apk za Android i piči. Meni iz tv-a optički kabl ide u dac pa u pojačalo, odlično se čuje Tidal.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kako blokirati reklame na originalnoj You Tube aplikaciji ? Znam da postoje neke alternativne aplikacije ali ja bih bas ovu zbog voice pretrage samo da blokiram glupe reklame.
 
Je l moguće koristiti eon android app za mobilni putem nekog smart box uređaja?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Ali cekaj, kako onda mogu da prodaju eon box van sbb mreze?
Zamisli da zaista nemam sbb-ov coax u zgradi, a prodali mi uredjaj?
Koliko si siguran da mora coax, a da ne moze preko ethernet-a?


100% siguran da aplikacija eon tv na telefonu radi i preko telekom adsl rutera kao i problematicni
N1 NovaS i Sk 1234
Za sve dodatne informacije na pp jer me brine to sto niko nije to javno napisao kako?????
 
Da li box nekako signalizira kada je baterija na eon daljinskom pri kraju? Znam da mogu da uđem u podešavanja i da tu vidim procenat baterije ali me zanima da li sam box možda ima neku notifikaciju ili sl?
 
Da li box nekako signalizira kada je baterija na eon daljinskom pri kraju? Znam da mogu da uđem u podešavanja i da tu vidim procenat baterije ali me zanima da li sam box možda ima neku notifikaciju ili sl?

Kad je box ugasen svetli samo crvena. Kad je upaljen zelena i plava. A kad je baterija prazna jedna od tih svetli ZUTO. Verovatno ta crvena/zelena ne secam se sada tacno koja mi je svetlela zuto kad mi se baterija bila skroz ispraznila

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li box nekako signalizira kada je baterija na eon daljinskom pri kraju? Znam da mogu da uđem u podešavanja i da tu vidim procenat baterije ali me zanima da li sam box možda ima neku notifikaciju ili sl?

Мени већ месец дана избацује поруку да су батерије слабе. Никако да се сетим да их заменим.

Избацује нотификација на ТВ-у.

Као што написа колега изнад, светли и ова жута лампица на самом боксу.
 
Poslednja izmena:
Kako produžiti vek baterijama, isključiti BT kako?
 
Pisalo se u temi al meni nije uspelo. Čak ni backlight nisam uspeo da aktiviram.
Ja trošim neke stare punjive, izdrže po mesec dana. Dovoljno

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Postoji li mogućnost da se eon box negasi? Kada sa daljinskim od tv-a ugasim tv gasi se i box. Da li dugme na eon daljinskom preko puta power dugmeta na kojem piše tv/stb može da pomogne?
 
Iskljuci na Box-u ili na televizoru HDMI CEC, ako ne zelis da ti se uredjaji istovremeno pale/gase.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno