Šta je novo?

Mobilni telefon Ekran za P30 Pro

Koji mobilni telefon kupiti

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,892
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Koji servis radi zamenu ekrana za P30 Pro i da li ide baterija sa njim? I koja je okvirno cena?

I da li se isplati uzeti ekran preko Aliexpressa? Na par mesta vidim da piše original oled, ali nisam siguran da je baš tako.
 
Kahm, drugar polomio, pa se interesovao, kopao...
"Original" OLED, Display Touchscreen + Frame/Battery + Finger Sensor, u nabavci je negde oko 170€. Samo ekran negde oko 100. Tako da ...
Na kraju je kupio isti polovan mob.
 
Ja sam trenutno na 10k rsd original displej sa frejmom i još oko 3k rsd baterija. Oko 13000rsd odnosno oko 110eu. Ali dobijam novu bateriju. Isplati mi se. Ako dodam još 1200 dobijam i leđa, praktično nov fon. i još mogu da biram drugu boju.

U Pro Mobiju mi je sve ukupno 24000 din što mi se ne isplati.
 
To je to, ako si siguran da je original. Mislim da bi trebalo da je sa frejmom oko 120€, koliko smo drugar i ja našli. E sad, možda ima negde jeftinije.
Pro mobi radi sa originalnim delovima, i naravno naplaćuje svoj rad.
 
Meni daju po nabavnoj ceni u jednom lokalnom servisu. Mogu da biram i boje čak, ako budem menjao leđa. Baterija jedino nema original trenutno. A ne bih kopiju stavljao.
 
:) Imam i ja takve odnose za dosta tehničke robe 😁
Da, lako je promeniti boju kod tog modela kada menjaš frejm. Bateriju samo original.
 
Nazad
Vrh Dno