Šta je novo?

EA sport fudbalski menager

NikBre

Čuven
Učlanjen(a)
11.03.2003
Poruke
45
Poena
604
Pa nista kad pocnem da igram i pustim utakmicu da se igra komp se blokira. Kopirao sam crack samo tu jos ima i poneki fajlovi CD nesto zipovan program to sam unzipovao ali nista nisam sa tim uradio?

jel imao neko takov problem i kako ga je resio

Postao sam malo lenj da probam sto puta instaliram

HVALA
 
Koji menadzer je u pitanju? TCM 2003, Premier M. 2002,...?
 
Verovatno mislis na Total Club Manager (ima Bobi Robsona na omotu). Ako je to u pitanju, preporuka ti je da skines patch koji ispravlja bug-ove obzirom da je igra prilicno lose uradjena u izvornoj formi (stalno ispada u Win, koci se, ....). Patch bas pegla igru mozes da ga nadjes na www.totalclubmanager.com
 
pa probao sam i uzeo oba patcha normalno posle toga nije hteo da pokrene igru kao cd-nije u cd-romu a kad sam ponovo kopirao crack ludilo je nastalo brljaq ga pa ga rastura pise jedno preko drugog tasteri pisu jedno rade drugo sve u svemu bezuspesan pokusaj.
 
Resenje je www.gamecopyworld.com. Potrazi NO-CD crack za poslednju verziju patcha koju si stavio.
 
Tcm 03

mozes da skines sa sajta dva updatea za igru koji resavaju gomilu sitnih problema ......... pa ce mozda resiti i tvoj, mada ja nisam imao tih problema, mozda te zezaju drajveri za graf, reinstalacija Win. ........... ko bi ga znao mada kao sto rekoh nisam imao tih problema .......... cak sam se igrao na starj machini (P2 400Mhz, GF2 32MB) i sve bilo OK ....... a sada mi bedak i da pokrecem igru :wave;
 
Nazad
Vrh Dno