Šta je novo?

Dzidza budze za s55

gruja

Čuven
Učlanjen(a)
30.03.2002
Poruke
23
Poena
604
Interesuje me gde mogu da downloadujem melodije,screensavere,logoe,igre i sl.gluposti za ovaj tel...Ako neko ima zipovano to bi mi dosta pomoglo!


Nije za mene vec za sestru,popela mi se na glavu vise od dosadjivanja.Nije los fon uopste,mogu slobodno da kazem da me je pretekla u izboru.Ja cu izgleda uzeti t68i!Hvala svima koji su mi pomogli cheers
 
Idi na siemensov sajt i skini sta treba. Ili mozes melodije da skidas sa telekoma...
A sto se tice izbora sestre - svaka cast...Hajde odaj koliko je izasao? Sa ili bez kamere?
 
heh

Ma idi,nedelju dana trazim misljenja patim se koji fon da uzmem,cak sam i mislio da cu da uzmem s55,kad se ono sesha otvorila,kao ocu ja da kupim fon,imam ja kesha...i ona ga uze za 190e!Fon je blaga perverzija,nije uzela kamericu!
 
ko zna koji put.....

www.mt-siemes.com

Tu imas sve i puno vise nego na simensovom zvanicnom sajtu samo je besplatno :happy: .....
 
O Crni Grujo kojem si se priklonio carstvu jesi to nabavio S55? Ili samo ispitujes sta za koji mob ima?
Probaj na sledecim adresama

www.club-siemens.com (ili .net uglavnom je club-siemens)
na www.telfon.net imas isto svasta (cini mi se)
na www.siemens-java.com
a probaj i cafe.mobil.hr (naci ces i adrese site-ova ali pretezno gledaj homesite ispod slikica user-a ima dosta ljudi sa tog foruma koji su napravili svoje site-ove. A ako te nesto ne zadovolji daj mail pa da ti posaljem sta ti treba (gomile polifonih melodija,slikice i seme za izgled menija)

pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno