Šta je novo?

dystopia

Mares

Čuven
Učlanjen(a)
02.02.2003
Poruke
593
Poena
620
e jel je neko igrao dystopiu?

To je koliko vidim mod od half life 2, da li postoji neka varijanta da se ovo igra preko neoriginal hl2? ... jer imam skinut sa neta hl2, medjutim tamo u steam-u kada hocu da ubacim key kaze da treba da ubacim cd od hl2 ali nemam cd, jelte.

Da li postoje neke zaobilazne varijante da bi igrao ovaj mod ili moram da pazarim original hl2? (ako je ovde zabranjeno pisati o alternativnim reshenjima neka mi neko pusti pm)
 
Ja sam se davno bavio istom problematikom i nisam dosao do konkretnog resenja.
Najbolje je da lepo pazaris original igru koja nije ni preterano skupa (oko 800 din).
 
aha, pa ok je ako je tolika cena ... video sam da je preko steam-a 20eura pa sam kontao da je kod nas josh skuplja, pogledacu u gradu
 
Igrao sam ja, extra je mod sa odličnom cyberpunk tematikom. Poslednji put sam igrao v1.1. Nisam video kakva je 1.2.
 
ok, znachi idem da pazarim original ... 800din je ... s obzirom da sam oduvek bio lozana na hl sigurno ce mi se ovaj mod dopasti ... ne znam samo shta sam chekao sve ove godine lol
 
HL2 samo 800din. Extra!
Treba to kupiti.
 
da evo ja ga vecheras kupio i sad chekam da se odradi update pa da peglam distopiju :D
 
Ja sam pre nekih 2 meseca u Metrou kupio hl2 za 540 dinara.
 
Džaba!
 
i ovaj je imao nalepnicu sa tom cenom ispod ove sadashnje od 800din ... moguce da je bio na nekom popustu ili shta vec, u svakom sluchaju jeftino hehe
 
Nazad
Vrh Dno