Šta je novo?

DX

Malo sam i poredio te led sijalice sa ovim ovde kupljenim štedljivim (cfl), konkretno e14 navoj. Poređenje jeste bilo onako primitivno; stavim jednu pa drugu u stonu lampu, okrenutu ka stolu gde se nalazi telefon (konkretno S4) sa instaliranom aplikacijom za merenje jačine svetla. Gledao sam da obe biju pod istim uglom i sa iste daljine. Za Cfl sijalicu 9w prikazao je ~900Lx, a za led (warm white) 12w ~450Lx. U sobi sam i primetio da slabije svetle, pa sam pokušao da izmerim neke vrednosti.
Mislim, svejedno su generalno dobre, naročito umesto halogenih (R7S ležište) i G9; ja nisam video kod nas takve cfl sijalice. Na kraju meseca se primeti na računu :)
 
Ja sam sa Tinydeal bezveze pre par meseci porucio led sijalicu da oprobam, isto corn bulb :)
Oko 4-5 dolara je bila, 600 lumena,kao starija generacija.

Da li 12-13w. U sustini za jedno malo hodnice gde se nikad ne gasi svetlo, radi super, tj super ga osvetli za tu jacinu svetlosti. Ne gasim je skoro nikad, nije jos crkla, ima bar tri meseca :D
 
Narucio sam bateriju za mob pre 6 nedelja i jos mi nije stigla :( kakva su vasa iskustva u skorije vreme?
 
Xiaomi батерија стигла за 20ак дана.
 
Moje iskustvo je da nista bez trackinga ne stize uopste, dok sa trackingom za oko mjesec dana
 
Nazad
Vrh Dno