Šta je novo?

Dvd filmovi seckaju

Ivan985

Slavan
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruke
1,335
Poena
200
Ima li neko ideju sta da uradim, kompjuter iz potpisa, snimio poslednji k-lite codec pack. Preko bilo kojeg player-a dvd video file-ovi cimaju. Koristim win7 x64.
 
sta da ti kazem imao sam isti problem kao ti na novom win, i mnogo me nerviralo... doduse sve se sredilo kad sam instalirao ovaj flash ' Flash Player 10.1.53.7 RC (Non-IE) ' umesto onog standardnog Adobeovog. npr KMplayer bez njega nije hteo uopste da radi... tu znam da je pomoglo.
pokusaj reinstalaciju, bolje to nego da ceo win ponovo instalirasto nek ti bude krajnja opcija... ja imam instaliran K-Lite codec pac full, i KMplayer nekako sam namestio... i to mi dosta i za sad lepo radi,da kucnem u drvo...
 
Flash player nema nikakve veze sa fajlovima koji imaju mpeg2 kompresiju na dvd-u. Ako ti koce filmovi probaj da obrises sve moguce kodeke, pogotovo taj k lite u kome ih ima milion i koji obicno imaju konflikt jedni sa drugima. Probaj obrisi sve i samo instaliraj powerdvd posto sa njim dolazi njegov mpeg dekoder. Ako i dalje koci, probaj neki drugi, elecard, mainconcept. Ako i posle toga koci onda ti je nesto do sistema i treba ozbiljno da se pogleda sta te zeza.
 
obrisi naravno probaj reinstalaciju ,ali ja ti lepo kazem da probas i KMPlayer... jer on ima svoje interne codece .
 
Izgleda da je problem do zvuka. Obrisem sve kodeke, video radi kako treba samo nema zvuka. Cim snimim neki kodek ima i zvuka al slideshow. Pokrenem aimp kad ono i on cima. Nisam mogao da verujem. Snimim nove realtek drivere za integrusu opet ista stvar. Ako audio file-ove pustim sa windows media playera nema problema. Moracu da snimim svez windows, verovatno ce to srediti problem, ali me zanima sta moze da bude problem.
 
realteck drajveri daju poprilicno losiji zvuk nego na XPu koliko sam ja primetio... probaj Vistine drivere mozda bude bolje...
 
Resen problem resetovanjem CMOS-a, ako nekoga uopste zanima. E sad zasto je trebao CMOS da se resetuje, nemam pojma.
 
Nazad
Vrh Dno