Šta je novo?

Duplo povećanje cena SMS poruka u međunarodnom saobraćaju

Catch 22

Slavan
Učlanjen(a)
24.06.2007
Poruke
398
Poena
319
Telenor na svim paketima prepaid i postpaid nova cena: 11,80 dinara za međunarodne SMS poruke. PDV je uračunat u cenu...

Telekom (na većini paketa) takođe!

:(
 
Poslednja izmena:
I nek' onda neko kaze da ne rade sinhronizovano!
 
Poslednja izmena:
Ma slucajnost ....... :wall:
 
Poslednja izmena:
Ma šta vam je ljudi, to je samo još jedna nova "pogodnost" za sve nas! Čestitam!
 
Najbolja je rečenica "Telenor uvodi novu, jedinstvenu cenu za sve međunarodne SMS..." kao da su uveli nešto što je novo i dobro.

Bagra, nemam reči...
 
O boze kakav bezobrazluk :mad: Ni manje ni vise nego duplo, a ova recenica je zaista hit - eto oni divni i fini ucinise nama, dragim im korisnicima ;) , i uvedose "jedinstvenu" :wall: tarifu....
 
Heh! Ovo je da ne bi mogli da saljemo prijateljima u inostranstvu poruke "a kako je kod vas, kakve su cene?"...tuzno, ruzno, jadno i ocajno...otvaranje ka evropi my ass...
 
Jedina stvar koja me je radovala jeste da su poruke bile normalne cene za inostranstvo. Ovo je veoma ruzna vest. Kako stvari idu, razmisljam o kupovini Skype minuta. Pa posle neka ovi 'domaci' povecavaju koliko hoce.
 
Stvarno su ga preterali, pa taj isti VIP po kome su se usaglasili sa cenama Telenor i mt:s u Hrvatskoji ima istu cenu SMS poruka za lokal i inostranstvo.

Strasno! Ovo samo "posteno da im se sudi pa metak u celo" ! Cisto izivljavanje, i kako u istom danu da povecaju cenu dve "konkurentske" firme?
 
Cene su im izuzetno popularne i prijatne za svaciji dzep.
 
Na telekomu je ostalo po starim cenama na hello, fresh i mix paketu. Sva sreca pa sam na mix-u :).
 
pa nisi morao da napises...


sad je kasno.... :/
 
Najbolja je rečenica "Telenor uvodi novu, jedinstvenu cenu za sve međunarodne SMS..." kao da su uveli nešto što je novo i dobro.

Bagra, nemam reči...

Pa kao i za putarinu "Izjednacavanje cene stranim i domacim putnicima - tako sto sada na naplatnim rampama svi placamo cenu koju su do sada placali stranci :trust:."
Zemlja Srbija.
 
mts je na svom sajtu vratio stare cene za međunarodne SMS poruke...
????!!!!!!????
 
Poslednja izmena:
Za poslovnu i profesionalnu tarifu pise 11.8din.
 
Počev od 05.04.2008. cena sa PDV-om je 11.80 dinara za međunarodne SMS poruke u svim tarifnim paketima mts-a (prepaid i postpaid). Vest je zvanično postavljena na njihovom sajtu 04.04.2008 a takođe su i ponovo uneli izmene za sve tarifne profile!
:(
 
Poslednja izmena:
fino !!!
 
Bezobrazno, sto bas od petog u mesecu, sto ne od prvog, sto nisu najavili korisnicima mesec dana u napred da zbog toga i toga povecavaju cenu poruka?

Pala vlada, pa love u mutnom, sigurno je to.
 
Znaci ne mogu jos uvek da verujem da su govnjari dogovorili. Konkurencija...sta je to, u tvrdjavi Srbiji pravila odavno ne vaze.
 
Smesno je to sto sto su juce vratili na 5,5 din. pa su danas opet promenili u 10 din, ali sa zvanicnim obavestenjem.
Oni bar nisu napisali da "prate trend", nego da koriste usluge drugog operatera za slanje ka ino destinacijama. Zvuci vise opravdano, morate da priznate! :D
 
Ako se sa nekim u inostranstvu bas dopisujete, najisplativije je da mu kupite pre-paid karticu i najjeftiniji telefon, to spakujete u koverat i posaljete mu.

Prijem poruka u inostranstvu je besplatan, tako da cete na taj nacin slati poruke po ceni lokala :)
 
Poslednja izmena:
Zato moj burazer ima u Hrvatskoj i 064 i 065 karticu, a meni odgovara sa nji'ove... :)
 
Upravo zato se tako i dopisujemo: ja njemu na 064/065, a on meni sa 099 :D

Jedino mi je problem kada zaboravim da promenim broj, pa pošaljem reply na hrvatski, ode kredit :p
 
Nazad
Vrh Dno