Šta je novo?

Drustvo potrebna mi je pomoc za igricu Far Cry 1

ljubo

Cenjen
Učlanjen(a)
03.04.2011
Poruke
8
Poena
151
Nemogu da predjem jedan nivo.Kaze mi da treba da poplavim mutagen sobu i da otplivam do sledeceg nivoa.ta soba mi je donekle poplavljena(neznam koliko treba) a neda mi dalje da idem tj. ja nemogu da provalim gde?kako? Da li je to neki bag u igrici ili sta vec.Da li neko moze da pomogne?Ili da mi kaze gde je izlaz ili da li ima sifru za preskok ovog dela.Inace treba da spasim onu devojku a nemogu da dodjem do nje.Hvala unapred svima
 
Kad poplavis tu prostoriju (tako sto aktiviras neki ventil ili tako nesto, on se nalazi na drugom kraju sobe u odnosu na ulaz), zatim treba da otplivas do otvora na plafonu (tacno na sredini)...dakle, kako se nivo vode penje, ti plivaj na povrsini i gledaj da upadnes u taj otvor kad te voda podigne do plafona.
 
Poslednja izmena:
joj pa neide mi Mutagen sobe to su one tri sobe gde su one velike narandzaste kapsule?U jednoj u njih ima malo vode a ostale su suve?Ili sam ja u pogresnim prostorijama posto tamo nigde nista nema da se stisne
 
E to je stvar zeznut deo u Far Cry 1. Secam se da i ja nisam neko vreme provalio sta treba da radim.
Kad sam vec pomenuo moju omiljenu FPS igru, ima li nekih dobrh high res textura ? Rado bi ovo odigrao opet, dalekoje igra po svemu ispred Crysis 1,2.
 
E hvala ti puno druze uspeo sam bio sam tako blizu a nisam znao to hvala jos jednom poz
 
nex999
Koliko puta si presao FarCry ? :D
 
7 ili 8 puta tako nesto...
 
Malo! :p
Ja sam krenuo treci put da igram, ali ne mogu sa onom grafikom da igram ma koliko voleo ovu igru.
 
Hehehee ja sam je prelazio 2 puta i sad se razmisljam da li da je igram i 3 put nakon sto sam presao novu Krizu ;)

Nego ne rece niko da li mozda postoje neke high res texture? Ja sam kao nesto trazio i nisam nasao :(
 
Običan very high nije dovoljno. Moram da vidim kako da istvikujem LOT distance na našto umobolno. Da, posle Krize deluje jedno. Ali opet zelene šume plavo more i nebo... Teksture su užasne (standard za Crytek, nikad im ne ostane dovoljno CPU vreman u endžinu da nafuraju neke sekta teksture) ali kad krene i onaj stari dynamic lighting i jedno drugo treće...

I mnogo je popravilo moj stav o Crysisu kad sam video kako izgleda FC na max sada. C nije bio toliki skok unapred u odnosu na grafiku svog vremena kao FC kada se pojavio 2003 i rekao bu i Doom3 se usro. Ali je veliki korak napred. Hejt i pakost su bili zbog toga što mašina kupljena za x keša na dan izlaska Krize i mašina kupljena za isto x keša na dan izlaska Dalekog Krika... pa Kriza smo igrali na nižim nivoima detalja. HD je delimični krivac jer je em bio novi engine em smo igrali već u mnogo većim rezolucijama. Jači enžin plus mnogo veća rezolucija i onda teška srca igraš na medium sa ponečim na high.

krastavac. Far Cry izašao početkom 2004. tad sam imao R9600XT sa sredine 2003, od 200 jura, Far Cry podnošljivo seckao na high-very high u 1024x768 (nedevoljna refreš rejt monitora u višim rezolucijama, tad sam se držao 100Hz)

E onda dođe Kriza. Jesen 2007. imam 8800GTS 320 od 300 evrića iz marta te godine... i fakin 20 inča monitor. Medium - high i jedva toleranto seckanje , da ne kažem slide show.
 
Nazad
Vrh Dno