Šta je novo?

Drakensang - The River Of Time

killbane

Čuven
Učlanjen(a)
24.02.2003
Poruke
1,048
Poena
649
Ovo je izaslo

25gc3gy.jpg


kako prva igra uopte nije bila losa malo mi je cudno da niko nije primetio da se pojavio drugi deo.
 
Ja mislim da ovo nije drugi deo vec addon
 
Standalone je, reka bih da je nastavak.
 
U stvari nije nastavak, vec prica u igri prethodi Drakensangu (prequel ako se to tako kaze na engleskom). Ja se vec treci dan borim sa ovim naslovom i uopste nije losa igra.
 
Meni je drakensang bio super igra, ali sam negde na pola izgubio pricu i digao ruke od igre.
Mogao bih ovo da isprobam ovih dana.
Kakva je zahtevnost i da li secka( imao sam sa prvim delom nekih malih problema oko toga)
 
Jel igra neko ovo, dajte neke komentare, jel se isplati da se kupi ili ... ? Jel izasla engleska verzija ili je samo nemacka dostupna ?
 
Zahtevnost - na mom Intelu E2180/2.7GHz, 9600GT OC Silent, 3GB memorije 1920x1080 na visim srednjim podesavanjima (samo je nesto na medium, ostalo je na high) igra klizi, nisam zapazio bilo kakvo stucanje.
Igra je na engleskom.
Sama igra - dosta se sporo napreduje u pocetku, ali kad se istrpi prvih par sati igre (dok se malo ne levelujes, a ovo je bilo i u prvom delu igre) nakon toga postaje dosta zanimljivo.
Polu-cheat iz prvog dela i dalje radi. Ako se u nekoj borbi bas isfrustrirate, radi fora sa quick-save-om. Napravite napad, zadate mu neko ostecenje i bas kad nastupi trenutak kada on vas treba da udari QSave-QLoad i vi ste opet na potezu.
 
Sama igra - dosta se sporo napreduje u pocetku, ali kad se istrpi prvih par sati igre (dok se malo ne levelujes, a ovo je bilo i u prvom delu igre) nakon toga postaje dosta zanimljivo.
Polu-cheat iz prvog dela i dalje radi. Ako se u nekoj borbi bas isfrustrirate, radi fora sa quick-save-om. Napravite napad, zadate mu neko ostecenje i bas kad nastupi trenutak kada on vas treba da udari QSave-QLoad i vi ste opet na potezu.

:d
 
Ova vest me je bas obradovala. Uzivao sam uz "The Dark Eye". :)
 
Da dignem temu da ljudi ne propuste odlican 'old school' RPG, pravo osvezenje u navali FPWNBRPGNGFSS igara.
 
damn, it looks heavy
 
Stigao sam do Elf grada(ili sta god je vec) i mogu da kazem da je prica super.
Za nekoliko questova imate razlicite puteve sto dodaje na raznovrsnosti.
Krenuo sam kao Ranger Human , tako da za sad nije lose.
 
Nazad
Vrh Dno