Šta je novo?

Doom3 Alpha

voodoo_

Čuven
Učlanjen(a)
31.08.2003
Poruke
9,699
Poena
920
Ljudi! Potreban mi je Doom ]|[ Alpha! Pomozite!

poz.
 
Javim ti se kad dobijem... ima moj drug! cheers
 
Ima neko ideju kad ce konachno da izadje taj doom3 ?? :confused:
 
bla :(
 
I meni bi trebao,bio mi je hard dok mi se nisu izbrisali podaci a nisam uradio backup na CD-u!!!

PoZ
 
Ima oko 1,nešto GB na image winon.
De da vidim kolko zauzima na cd!
To su samo neka 3 nivoa!
 
Imam ja alphu staje na 1 cd
 
Aj' daj neki tel. za kontakt , donosim prazan CD za pun :beat:

Misa...
 
Imam i ja neku alfu, nekih 300-tinak MB rar arhiva, pa se otpakuje...
Ali nece da radi!!
radila je sa det 41.07, ali kada sam stavio 44.03 vise nije htela!!!
sad imam 53.04 i fx5900sp, bas sam hteo da probam, ali nece stane na ucitavanju :cuss:
Ima li neko neku noviju verziju.
U ovoj sto ja imam trebalo je prvo promeniti runact.cfg pa onda pokrenuti main.exe, pa se onda jos nesto otpakuje i kompajlira jedno 3 minuta!
Pomagajte!
 
koliko ja znam, postoji samo jedna verzija (jer je samo ta "procurela")...
 
jes', pa da ga moderatori odma' 'apse... :mrgreen:

ja sam vam lepo rek'o: chim nabavim, bicete obaveshteni.
 
GoranM je napisao(la):
...

E pa ja sam nacuo da ima jos jedna ctp;

Alpha je jedna i nece ti puno vredeti sa FX5900 jer ne radi od 40.72 na dalje. Ako imas od arsenala nesto drugo (Ti4200 :d) onda se javi narezacu ti.
 
Paradigma je napisao(la):
...



Alpha je jedna i nece ti puno vredeti sa FX5900 jer ne radi od 40.72 na dalje. Ako imas od arsenala nesto drugo (Ti4200 :d) onda se javi narezacu ti.
Imam ja tu alfu nego sam utripovao da ima jos neka :mrgreen:
Nema sanse da krene na 5900SP. Da li radi na ATI-ju i sa kojim drajverima, imas li neka iskustva....
Ako je neko drugi probao neka napise utiske.
:wave;
 
Radi na ATI-ju 9500 pro na svih catalystima jos od 3.1. Mozda radi i na nekim ranijim ali ja nisam probao.
 
LUC1FER je napisao(la):
Radi na ATI-ju 9500 pro na svih catalystima jos od 3.1. Mozda radi i na nekim ranijim ali ja nisam probao.
Hvala na informaciji!
 
Upravo sam probao Doom3 sa drajverima koji stizu uz MSI FX5900SP (44.03) i iznenadio se jer alpha radi!
 
Doom ]|[ Alpha je u kutji!

Na mojoj mashini (Celeron 1.2 GHz, 512 MB SDRAM, Radeon 9000) izvlachim nekih petnaestak frejmova sa standardnim setovanjima, a dvadesetak+ sa onim 'optimizovanim' configovima (ponekad skochi i do 30+, al to kad gledam u zid :mrgreen: ).

Pred ovom igrom je svetla buducnost (josh ako je optimizuju kako treba, ihaa-a)!
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Doom ]|[ Alpha je u kutji!

Na mojoj mashini (Celeron 1.2 GHz, 512 MB SDRAM, Radeon 9000) izvlachim nekih petnaestak frejmova sa standardnim setovanjima, a dvadesetak+ sa onim 'optimizovanim' configovima (ponekad skochi i do 30+, al to kad gledam u zid :mrgreen: ).

Pred ovom igrom je svetla buducnost (josh ako je optimizuju kako treba, ihaa-a)!

Lepo , a sto nam ne kazes za slideshow kad ona nakaza krene da te zasipa vatrenim kuglama , pa jos i zapucas :beat:
 
A ima li ko link odakle moze da se skine neka rar verzija??
 
MichaelZ je napisao(la):
...



Lepo , a sto nam ne kazes za slideshow kad ona nakaza krene da te zasipa vatrenim kuglama , pa jos i zapucas :beat:

Kod mene nema slideshow-a :beat:
 
LUC1FER je napisao(la):
...



Kod mene nema slideshow-a :beat:

Nema bas slide show-a, ali ona treca mapa,koja je ujedno i najveca, swapuje sa 512rama tako da u presudnim momentima kada treba da ubijes cudoviste, cela stvar pocne da koci i zapinje, i nastavlja sa normalnim radom kada si vec mrtav.

Inace ako mape u finalnoj verziji budu vece od ovih, igra ce definitivno zahtevati 1024mb rama za igranje bez swapovanja sa max detaljima.
Poz
 
Ajde bre zar bas niko nema link za DOOM3 ALPHA??
 
Nazad
Vrh Dno