Šta je novo?

DOOM 3 Alpha na Satelitu.....

Imam utisak da su u arhivu podmetnuli neshto bez veze :)
 
Alister je napisao(la):
U nedelju je vec dole.....


Poz. A

Ajde ako moze nekako da se to dopremi putem poste za NS :p
 
Organic je napisao(la):
dajem 10evra za ALPHU !!!!!!!!!!!!!!!!!(iz bg-a sam)

Ljudi nemam kod kuce satelit, tako da pre ponedeljka nista....

Ako ste tako nestrpljivi ,imate na yubc.news oglasima, vec imaju u ponudi...


Poz A.
 
daj bre taj link..
ubi se trazeci i nista...:wave;
 
A neko ga vec ima... Npr. Mazi, Panta, ja .... ;) ;) ;)
 
Doom III Alpha v0.02 E3 Demo

Ako nekog iz Novog Sad-a zanima neka mi se javi:

063/8112424 Miša
 
byMaX je napisao(la):
A neko ga vec ima... Npr. Mazi, Panta, ja .... ;) ;) ;)


reci cenu pa da radimo...cheers
 
Ja imam doom 3 alpha evo vam link da skinete, koristite flash fxp client
ftp://66.93.79.150:9919

user doom
pass phobos

Odavde sam ja skinuo.
Da vam kazem ako nemate Radeon 9700Pro, bolje ne pokusavajte jer cete se razocarati. Jos je alpha vezija. Na geforce 4ti 4600 ide jadno pada na 7 fps, na radeon 9700 pro drzi konstatno 50-60fps, da na pomenem da je 60fps max za igru, napravljeno tako zbog realnosti.
Radeon 8500 bolje tjera nego geforce 4ti 4600 oko 30-40 fps.
To je samo potvrdilo ono sto je J. C. rekao a to da je u principu radeon 8500 brzi geforce 4ti, samo niko od ljudi koji prave igre, znaci gaming industrija nije do sada koristio advanced features na radetu kao i jadni Ati driveri. Medjutim Ati je rijesio problem uveliko sa driverima, i kartice rasturaju. Preporucujem ko ima Radeon 8500 da skine posljednje beta, dobice do 5fps u boost govoreci o doom 3 :)
 
Sad si svasta napisao.... Nije tacno da 8500 radi bolje nego Ti4600, to je provereno... Coveku koji ima R8500 128MB (oc na 295/600) - radi gotovo duplo losije nego meni, a ima samo 100MHz sporiji CPU....! Stavise, njemu u 1024 nije igrivo, dok je kod mene igrivo na Ti4200 (300/600)... Athlon 2200+, 512MB, KX7333.... Jeste da padne na oko 10 fps kada ima 2-3 neprijatelja, ali boze moj - alpha je. Inache, R9700 ne bih uzimao posle onoga sto sam video u profi OpenGL okruzenju... Bruka za ATI! Radeon 9700 je odlicna kartica, zaista... ali drajveri moraju jednom bolje da se napisu!
 
Ljudi nemojte biti neozbiljni!

Pa jedva skidam i postu a ne doom 3...

Ako je neko voljan da mi za pare nareze neka kaze koliko...
Ne trazim dzabe ako ne moze.
 
To profi opengl okruzenje je sve optimizovano za nvidiu, doom 3 je opengl okruzenje jarane, bruka za geforce :) ali zato ati dere.
 
Ati Radeon 9700 nije workstation kartica, probaj fire gl, uostalom lord of rings je radjen u fire gl atijevoj kartici baziranoj na r300 chipu :) nije na geforce.
 
Freak_Power je napisao(la):
Ati Radeon 9700 nije workstation kartica, probaj fire gl, uostalom lord of rings je radjen u fire gl atijevoj kartici baziranoj na r300 chipu :) nije na geforce.


Iskuliraj sa tim ATi-jem...Isti si kao onaj Lukar ;-)
 
Da, isti Lukar... U 2 posta je izneo 4 gnusne gluposti...
 
Nadamo se da nece zavrsiti (ne)slavno ako lukar ;)
 
Imali neko li link za download posto onaj password ne radiboom
 
Freak_Power je napisao(la):
Ati Radeon 9700 nije workstation kartica, probaj fire gl, uostalom lord of rings je radjen u fire gl atijevoj kartici baziranoj na r300 chipu :) nije na geforce.
Diamond Fire GL ;)
 
Nazad
Vrh Dno