Šta je novo?

Dogecoin [DOGE] (scrypt)

Kod:
cgminer --scrypt -o stratum+tcp://doge.netcodepool.org:4093 -u Prestige.1 -p 1

Kako bre nece?

Tamo gde pravis workere, u oba polja napisi broj 1. Dobices rudara: sale.1, pass 1. 'bem mu :p
 
Poslednja izmena:
uskoro zatvaraju registraciju na netcodepool, tako da ko nije, nek se registruje
 
Kod:
cgminer --scrypt -o stratum+tcp://doge.netcodepool.org:4093 -u Prestige.1 -p 1

Kako bre nece?

Tamo gde pravis workere, u oba polja napisi broj 1. Dobices rudara: sale.1, pass 1. 'bem mu :p

Ma kad sam pravio radnika pitao me za username i ja upisao standardno ime koje koristim. :)

E sad, u cgmineru moram da napišem -u Sale.Sale da bi radilo. :D
 
auuu pa ovo se isplati i to dosta.. kako je to moguce? 2,5x+ isplatljivije od ltc'a
 
Od 12 stavki u mineru 10 mi je "detected new block" i to jedan za drugim a hashrate na pool-u spao na 330 :S:
 
Poslednja izmena:
nego mene ovo zamnima, dal je bolje kopati na poolu gde nema toliko jakih rudara tj tamo gde je tvoj hash rate medju prvih 10, ili kopati sa jakima, gde te nema ni medju prvih 30, ima li tu razlike?
sa slabijima ces sigurno baciti vise sherova i pokupiti vise koina, al ces sporo kopati sve ukupno tj manje blokova otvoriti.. mada tu je pitanje srece kad ces pronaci blok..
koje je vase misljenje, gde je bolje ubaciti lopatu? :)
 
Dok vi to nakopate ima da mu ode cena dole diff gore i na kraju ce isplativost da mu bude ispod lct-a. Ne bi bio prvi put :)
 
gledano na duzi vremenski period, dodje ti na isto. na vecem pulu cesce dobijes koine tako da je moj izbor to trenutno
 
Puca me doge wallet kad pokusam da ga enkriptujem...u čemu je fora ?
 
Ja ne planiram da ga čuvam... nakon 24h kopanja odmah na berzu i kupujem tcl :d
BTW ne bi bilo zgoreg staviti link ka wallet-u na prvoj strani...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno