Šta je novo?

Dobar program za navigaciju na nokii n70

djsp

Čuven
Učlanjen(a)
07.04.2002
Poruke
1,016
Poena
650
Imam bluetooth gps receiver i ne znam koji prog. da instaliram na n70.Probao sam jedino tomtom i on stvarno radi.Mozda jos neki savet.:wave:
 
garmin + scg route ako je podrzan za tu verziju symbiana!
 
Jeste, to je najbolje kombinacija za n70
 
Ja sam instalirao tomtom mobile sa eastern europe i stvarno sam prezadovoljan.A taj garmin mi telefon uopste ne vidi kada pokrene setup.Pokrene se setup i ne vidi mi komp u stvari taj program telefon.A ovako nokia pc suite radi normalno.U cemu je problem?
 
Garmin XT (to je verzija za Symbian telefone) radi samo sa Garminovim BT modulom. Ima varijanta da kupiš zvaničan Garmin XT na SD kartici i to radi sa svim GPS modulima.

Priča se da postoje i ilegalni načini da se Garmin XT potera da radi sa bilo kojim telefonskim GPS-om ali o tome nije dozvoljeno pričati na forumima...
 
Poslednja izmena:
Koja je razlika između ta dva ? Možeš sa zvaničnog sajta da skineš garmin XT za symbian, platiš mape i radi sa bilo kojim GPS modulom.
 
Poslednja izmena:
I to je samo update!

You must have a previous version of the XT software installed on your SD card to have all of the help files, voice files and basemap files. These are not included with this update.
 
Jesi probao instalirati na telefon taj fajl ?
 
Pa sada, hi hi, priznajem da nisam...
Probaću za vikend.
 
Kao što sam i napisao, mape se plaćaju a program ne :)
 
Nazad
Vrh Dno