Šta je novo?

Dizajn Samsung Galaxy A55 otkriven kroz procurele rendere

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,568
Poena
1,385
Render-Samsung-Galaxy-A55.webp


Dizajn Samsung Galaxy A55 otkriven kroz procurele rendere​


Renderi zasnovani na CAD modelu Samsung Galaxy A55, o kojem već neko vreme stiže priličan broj informacija, pojavili su se juče.

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/dizajn-samsung-galaxy-a55-otkriven-kroz-procurele-rendere/
 
Pljunuti iPhone 4.
 
25w i u 2024! (Znači opet punjenje noću)
 
Sto se mene tice najbolje je punjenje nocu, i sto sporiji punjac, nevzeano za telefon. Jer baterija daleko duzi vek trajanja ima kada se puni na sporim punjacima ;-)

Mene jako čudi da još niko nije ubacio opciju, prikačiš brzi punjač, telefon pita hoćeš li brzo, srednje, sporo punjenje...
Ili npr. da pita do kojeg nivoa da puni. Meni ako krenem sa 80-90% napunjenosti ujutru, do odlaska na spavanje baterija bude na 20-30%, tako da retko punim telefon na 100%, s' time da je smaranje o tome voditi računa ovako kako su sada podešeni telefoni, da uvek pune do 100%, što brže mogu.
Ako ne odgovoriš ništa, kreće sama neka default opcija, eto npr, najbrže moguče, do 100% (koju opet držiš podešenu negde u meniju...)

Ovakvim izborom bi korisnicima (bar onima koje ne smara da na to obrate pažnju) baterija daleko duže trajala.
 
Ima apple ovo
 

Prilozi

  • IMG_5974.png
    IMG_5974.png
    58.5 KB · Pregleda: 17
Pa ima, jedna fiksna opcija dublje u meniju.
Ima to još poneko.

Mislio sa nešto tipa, zakačiš punjač, na dipleju se pojavi izbor

Charge speed:
Fast
Medium
Slow

Max charge level:
70%
80%
90%

...ako ne pipneš ništa 5-10sec, puni se max brzinom punjača, do 100%.
A i dok se puni, možeš ovo da promeniš...

Bla.bla.bla... može li se napraviti aplikacija za ovo, ili je to zaključano bez rutovanja?
 
Vrh Dno