Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moj prošli favorit beše DOT i bilo je ok, ovog puta DOT ako mu odnos bude 0,045 prema BTC.
Ako ne dođe do tog nivoa dodaću u moj omiljen ASTR, jer i dalje verujem u njega. Opet, igram se sa novcem koji lako mogu da otpišem, kao što sam neke šortove očigledno prerano batalio i gubio.
 
Nesto opasno kuvaju:mad:
Unesu nemir, nepoverenje u rally gomila ljudi izadje u stable coine i onda odmah lakse za pumpati cenu...
Od vecih altova XRP mi se svidja i ocekujem da ce u narednim nedeljama probiti 1$
 
Al se STRONG survao....jel samo prati ostatak crypta ili ima neki poseban razlog za ovakav pad?
 
Al se STRONG survao....jel samo prati ostatak crypta ili ima neki poseban razlog za ovakav pad?
Oni su prelazili sa Strong na Stronger bio je i swap koji je trebao da se radi u 1:1 pa je tu ispala citava histerija jer nije tako bilo.. A swap sa tokena Strong kojeg ima cca.520.000 komada se radio na novi mintovani token kojeg su "nastampali" 10 mil.
Manje vise citav njihov projekat sa nodovima malo ili malo vise podseca na ponzi...
Meni je bio zanimljiv za trejd ali ovakav dump nisam ocekivao, e sad ima ta neka prica o "strong chainu" pa ce mozda strong jednog dana vredeti mnogo i ne bi me iznenadilo da su namerno srusili cenu da se nakupuju jeftino novcica...
Druga pozitivna stvar jeste da sad nodovi umesto reward u Strongu dobija se Stronger sto ce sigurno rezultovati da se manje strong tokena nadje u cirkulaciji i to dugorocno moze da pogura cenu uz neku dobru pricu o strong chainu ili vec necem drugom.
Ja imam par komada i necu da prodajem neka stoje.
 
Pre nekoliko dana napisao sam da 42k zona deluje kao moguć support, a sada, gledano na 1h TF - cena je napravila retest te zone (double bottom), a RSI trenutno pokazuje bullish divergence. Možda je previše rano da se nadamo, ali deluje da bi moglo ka gore. Premda, vikend je pred nama... A i DJI, NDQ i SPX indeksi danas nisu davali znake života, pa nije lako pretpostaviti na koju će stranu. Najbolje sačekati ponedeljak.
 
Ajsipi puko, ethereum integracija odbacena do daljnjeg. Ovo ce znacajno uticati na dalji pad cene. Pored ovoga team memberi im polako odlaze i napustaju projekat. E sad, koliko je sve ovo predstava da se obori cena zarad akumulacije ce se iskristalisati u narednih dana.
 
Ajsipi puko, ethereum integracija odbacena do daljnjeg. Ovo ce znacajno uticati na dalji pad cene. Pored ovoga team memberi im polako odlaze i napustaju projekat. E sad, koliko je sve ovo predstava da se obori cena zarad akumulacije ce se iskristalisati u narednih dana.
Odbacena jer BTC nikako da krene. Nece uludo da trose dobre vesti ako cena nece mrdnuti ili jos gore ako potegne dole. Isto se MW na Litecoinu odlaze, kao peglaju ovo ono, RC6 je aktuelan vec. Par pool-ova baca signal ali dok ne krene cena na gore apsolutno nista ne ocekujem jer je suludo da u ovakvoj situaciji radis bilo sta sto nece imati efekta.
Zajedno sa cenom kripta sve je stalo.
 
Poslednja izmena:
Odbacena jer BTC nikako da krene. Nece uludo da trose dobre vesti ako cena nece mrdnuti ili jos gore ako potegne dole. Isto se MW na Litecoinu odlaze, kao peglaju ovo ono, RC6 je aktuelan vec. Par pool-ova baca signal ali dok ne krene cena na gore apsolutno nista ne ocekujem jer je suludo da u ovakvoj situaciji radis bilo sta sto nece imati efekta.
Zajedno sa cenom kripta sve je stalo.
Znaci MW na litecoinu kad probije prosli ATH pa onda da ga teraju na 2000+$ xD
Valjda developeri rade nesto za neku fiksnu platu i rade nesto da bi poboljsali mrezu, a ne da cekaju da skoci cijena pa onda oni da je jos izbustaju, totalno nelogicno, no aj svako ima svoje misljenje.
 
Nije nelogicno. Developeri su finansirani ovako ili onako od strane fondacije ili koga vec. Taj ko placa svakako zeli rezultate.
Razmisli i sam kakav se razvoj vrsi i najavljuje u bear-u? Prakticno nista. Cim krece akumulacija i nagovestaj bull-a krecu najave, implementacije itd. Nije bitno koji je novcic, uvek je ista prica.
 
Pa ne znam bash Saj, naj bolji projekti su startali u bear-u.

Pogledajte malo inflaciju u svijetu, trenutno je bolje biti u bilo cemu nego u fiat-u.

Ako odrzimo 42k pa i 40k onda sam siguran da idemo UP.
Bit ce ovo zanimljivo ljeto a pogotovo jesen/zima.
 
Ja bih sacekao nocas 02:00 pre nekog ozbiljnijeg ulaganja, znao je ponedeljak da bude krvav cesto. Svakako moze da se desi da uletim stepenasto u Matic i Avax.
 
Kao sto rekoh, krvavi ponedeljak, jos ovo nije dno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno