Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne mogu da editujem prethodni post. Dodatni pad btc-a odmah posle tweet-a. Obratite pažnju na zadnju rečenicu tweet-a.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210513-001548_Twitter.jpg
    Screenshot_20210513-001548_Twitter.jpg
    150.3 KB · Pregleda: 167
Poslednja izmena:
Au kakvo sisanje kerova.. Pre svega ELONA. Ovo je bilo kao u sivom domu na prijemu novih sticenika. Next, next, next....Salu na stranu mnogi ce stradati na kerovima. Ako nesto moze da padne 100% za sat vremena. Verujte da moze i da skoci 500% za par dana. Ocekujte neverovatne stvari u prestojecem periodu.
 
Kakav lik, koji li je sledeći novčić koji će da pumpa?! Kao da u januaru nije znao koliko energije se utroši na rudarenje bitkoina.
Sa druge strane je i dobro da postoje ovakvi likovi, usavršio je finansijsku manipulaciju i okrenuo na level max - pokazao je da akcije mogu da se pumpaju bez ikakvih posledica, kripto svet je ogoleo i doveo na nivo čiste špekulacije i piramidalne šeme. Lik tvitne Dodge i masa pojuri da grune u njega, sve što ima njegove inicijale kupuje se lopatama. Živimo black mirror epizodu pohlepe. I nije on tu kriv.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210513-000900_Twitter.jpg
    Screenshot_20210513-000900_Twitter.jpg
    184.3 KB · Pregleda: 141
Au kakvo sisanje kerova.. Pre svega ELONA. Ovo je bilo kao u sivom domu na prijemu novih sticenika. Next, next, next....Salu na stranu mnogi ce stradati na kerovima. Ako nesto moze da padne 100% za sat vremena. Verujte da moze i da skoci 500% za par dana. Ocekujte neverovatne stvari u prestojecem periodu.
Ja očekujem da ako nešto padne 100%, pa poraste 500% ili 5000% da taj koin vredi ravno 0. Al možda se desi nešto neverovatno 😂
Ti novčići sa dest nula na početku umeju da zavaraju. Pad od 99% npr sa 100 na 1 pa rast od 500% dodje do 5. To je i dalje pad od 95%.
 
Kakva manipulacija, kakva prosta masa, kakvo sisanje ovaca, cek bre jel moguce da jedan covek manipulise trzistem milijardama dolara i milionima ljudi.
Mislim nemoguce da je uzrok ovakvog pada jedan tvit, ali je cinjenica da je odigrao ulogu u odredjenom procentu.
 
Kakva manipulacija, kakva prosta masa, kakvo sisanje ovaca, cek bre jel moguce da jedan covek manipulise trzistem milijardama dolara i milionima ljudi.
Mislim nemoguce da je uzrok ovakvog pada jedan tvit, ali je cinjenica da je odigrao ulogu u odredjenom procentu.
Nano je skočio 30% 10min nakon tvita. Ima brze i jeftine transakcije.
 
I tako... jednim potezom PoW novcici stavljeni ad acta. Jednim, ali jednim twitom covek im zapecatio sudbinu.
 
Ja kupujem kao nikad. Elon nikad nije nesto brinuo za okolinu preterano, mislim hoce uskocice on u voz kad bude morali, ali lik je profit ostavarivao prodajuci karbon kredite sta dalje da pricamo.

Usao u BTC nazad, u BAT, u LINK za sad. Ja i dalje verujem da ce na leto LINK da bude tri cifre.
 
Nema ovo veze sa Muskom, na berzi naglo padaju tech stocks. Možda samo mala korekcija, a možda i početak sloma.
 
Sada kao testiraju 21w ema kada nema nikakvog smisla, jos malo pa nisu ni morali da obaraju da bi je dotakli.

Berza je toliko prenaduvana da imaju lufta da obaraju skoro do nivoa pre korone. I to bi kao nazvali potopom, a ono samo se vraca na do pre samo godinu dana vrh baloncine.
 
Ista fora ponovo?
Stop-Loss-Pecanje.jpg
 
Nema ovo veze sa Muskom, na berzi naglo padaju tech stocks. Možda samo mala korekcija, a možda i početak sloma.
I sta si sad ti rekao? :) O tom slomu pricas koliko unazad? Ako bude jedan dan mi cemo da smatramo da si ga bas tad najavio i reci cemo bio si u pravu, ali imao si mnogo smislenijih postova od ovog.
 
Ovo mu dođe kao neka opomena za sve ove zajebancije sa ovim shit/meme koinima.
Ako mislite da vam je zabavno sa tim kučićima, ne možete ni da zamislite ludilo na Solana mreži sa meme koinima, kučići (SAMOyed ath airdrop vrednost 20k$), žabe (airdrop ath 6.5k$), majmuni, nindže, krompiri, limunovi, pudle, banane... itd.
Sa druge strane ozbiljni projekti tipa step.finance (dobili 2M$ investicije, $STEP) izgleda ovako:
STEPpropastodcene.png

Izgleda da odnekud mora da se preliva. 😂
 
Ubedjen sam da je Elon pokrenuo fud i da se sad lepo dokupio.
Jedino što će zbog ovakvih stvari brzo u tvorza, ali... sta da se radi, to je već njegov problem 😀

Nebi me čudilo da sutra objavi da mu je bio hakovan nalog na twitter-u :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
"The rise and fall of Elon Musk" da pravim video na vreme 😄
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno