Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dali je neko slao Stelar na papirni volet sa Poloniex-a stoji mi Pending od 18 h juce. Da prekinem slanje ili da cekam ?
 
Kad smo kod Stelara, da vas pitam za savet i misljenje. Imam ga solidnu kolicinu, ali vidim da se dosta muci. Dosao je i do 0.9$, ali je solidno pao od tada. Market cap je sa 75 miliona opao na 37 miliona, ali cini mi se da dosta ljudi i dalje u njega veruje. Ja sam iskreno bio ubedjen da ide na preko 1$, mozda cak i da prati ripple po ponasanju, ali je negde zapelo. Sta mislite, oce on jos gore, ili se sprema nesto lose?
 
Kad smo kod Stelara, da vas pitam za savet i misljenje. Imam ga solidnu kolicinu, ali vidim da se dosta muci. Dosao je i do 0.9$, ali je solidno pao od tada. Market cap je sa 75 miliona opao na 37 miliona, ali cini mi se da dosta ljudi i dalje u njega veruje. Ja sam iskreno bio ubedjen da ide na preko 1$, mozda cak i da prati ripple po ponasanju, ali je negde zapelo. Sta mislite, oce on jos gore, ili se sprema nesto lose?
Možda se muči jer je BTC ojačao, pa se altovi guše. Juče su se malo oporavili, jutros opet u downu :)
 
I mene zanima misljenje za Stelar da li izlaziti ili cekati jos....

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Pa evo, ja sam se jos raspitivao i jurio, neki ozbiljni igraci jako dobro misljenje imaju o Steleru i njegovoj platformi. Iza njega stoje kompanije kao sto su IBM, a kako sam cuo i google... Misljenja sam da ce da ide gore, i ja ne prodajem ni jedan jedini, pa sta mi Bog da... Znam jos dosta ljudi koji drze veliku kolicinu Stelera i ne prodaju. Misljenja su da ide na par dolara u toku godine...
 
Onda se i ja pridruzujem onima koji cuvaju[emoji6]

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Dobar je, kapiram da će da se oporavi brzo kada se BTC smiri.
 
Kad stane malo btc pocece da se preliva u altove. LTC je i dalje zestoko potcenjen, morace da opali u skorije vreme. Obzirom da je i BTC konacno krenuo mislim da LTC ide preko 400$ uskoro. Iskreno da kazem i to je prenisko obzirom kolika je cena drugih novcica.
Drago mi je sto sam izasao iz ripple-a makar i prerano, s minimalnom zaradom jer mi je bas nesto cudno delovao. Sada je vec pitanje sta ce se s njim desavati, moze jos da pada ali moze i da skoci preko 3$ nazad. Nije mi nikada prijatno da se zadrzavam u njemu.
ETH ce verovatno na 1200$ cim btc stane ili jako brzo.
 
BTC prop'o vidim.
 
Screenshot_20180105-182202.png.

Upoznajte ARN Coin, pre 36h je bio na ~10000 satoshi-ja, da bi danas porastao na 60000 satoshi-ja. 6x return + uzevsi 1.25 rast bitcoin-a, skoro 10x return za dva dana.

Neko je juce na /r/cryptocurrency izbacio grafik, prosecan rast coin-a ispod jednog centa je bio >100%. Rast LTC-a, RaiBlock-ova i ostalih cuda izgleda smesno u odnosu na penny coin-e. TRX je za 24h porastao 6x.
 
Jedino se verge raspada

Sent from my Z5
 
Raspada? Drzi se verge dobro. Cardano se raspada (gde bas sad kad sam usao na najskuplje?), ali vratice se. :)
 
Hoce hoce samo sto nije
Ma bice min 50$

Ne razumem tvoj post. Mislim da smo ovde svi sa dobrim namerama i da se pomazemo, ne kapiram stav, ali dobro. Puno srece kako god...

Inace kako vidim stav vecine je da ce STR, kao i jos neki coini da se vracaju lagano kada BTC stane sa rastom? Meni to takodje deluje logicno, nije da se nije desavalo...
 
Vec duze je on oko 1000, dok je ADA sa sinocnih 8700 pala na sadasnjih 5500 satosija. Ja usao na 8535 satosija. :D
 
Vec duze je on oko 1000, dok je ADA sa sinocnih 8700 pala na sadasnjih 5500 satosija. Ja usao na 8535 satosija. :D

Ja usao 4700 i izasao na 5200 i ulozio u Lumene na 4700 i u TNB (release 11.01.2017.). Za TNB je vec bio pump x2, verovatno ce biti jos do 11-og. XVG je ~5 dana na 1000.
 
BTW, neki prijatelji britanci tvrde sa ce Verge da izbije do 1$ do polovine februara, ali sam ja usao all in u Cardano. Nekako se plašim Verge obzirom da je kopija Shadow Coin-a. Ja ne vidim nikakvu razliku, bukvalno isti novcic. Cak im je u source codu wraitha pisalo Shadow Coin.
 
Ne treba to da te plaši. Pa i Litecoin je faktički klon BTC-a, pa je otišao u nekom drugom pravcu. Svi su pod MIT licencom, pa su headeri uključeni u delove koda koji su uzeli.
XVG je preimenovani Doge Dark, koji je imao dodirnih tačaka sa Shadowom. Poenta je da tech koji nudi Verge (I anonimni i javni blockchain) ne nudi ni jedan drugi novčić, pa je to, ako ništa drugo, niša u kojoj će biti poseban.
 
I Shadow je nudio isto, svi znamo kako se to zavrsilo.
 
Ceo dan sam imao osecaj da ce LTC da krene opet i tek oko 23h sam stigao da napisem to i evo ga, zeleni se zestoko. Samo da potvrdim sta sam rekao: i dalje je zestoko potcenjen novcic. ;)
 
Ne treba to da te plaši. Pa i Litecoin je faktički klon BTC-a, pa je otišao u nekom drugom pravcu. Svi su pod MIT licencom, pa su headeri uključeni u delove koda koji su uzeli.
XVG je preimenovani Doge Dark, koji je imao dodirnih tačaka sa Shadowom. Poenta je da tech koji nudi Verge (I anonimni i javni blockchain) ne nudi ni jedan drugi novčić, pa je to, ako ništa drugo, niša u kojoj će biti poseban.

Nemojte da obmanjujete nove clanove sa dezinformacijama kao prvo xvg je teski shit coin koji NE moze da se uporedjuje sa ltc NIKAD i cela njegova prica ce da traje koliko i hype a posle najverovatnije cao zdravo i pogotovo ne treba ocenjivati coin na osnovu da li je clon nekoga ili nije
 
Ajde nas onda prosvetli, šta ga po tvom mišljenju čini shitcoinom?

I čitaj malo pažljivije i posveti više pažnje svom odgovoru, kad već učestvuješ na forumu.

"Kao prvo", podrazumeva da ima "i kao drugo", ali si posustao.

Kao moje drugo, nigde nisam rekao da je LTC isto što i XVG.
Ono što jesam rekao jeste da je i LTC faktički klon BTC-a, ali da ga to ne čini lošim.
 
Poslednja izmena od urednika:
Holduje li ko SIU? Rijetki coin koji ima realnu upotrebu a ne projekte koji ce mozda zazivljet nekad. Sad ce tek da se prica o njoj kad je usla u top 20 :D
 
Uzeo juce lun po 32$, budim se srecan vidim 55$ je kad ono posle vidim rano jutros isao do 99$ :-0

Sent from my Z5
 
Postoji tema za Verge. Hvala.
Slažem se, nije toliko bitno koji je novčić, zameni XVG u mojim porukama sa TRX i imaš istu situaciju, nekog ko širi fud i misli da je njegovo mišljenje, bez argumenata dovoljno kredibilno da se ubaci u raspravu i da samo na tome ostane. Iznošenje takvih stavova, bez argumenata ne bi trebalo da bude dozvoljeno...bez obzira koliki je članu drugu Feniksu staž.

On mene da pita šta sam čit'o... Mene da pita šta sam čit'o? Da li mi je utisak varljiv ili ne, on mene pita šta sam čit'o? Ja sam bio član biblioteke godinu dana... Godinu dana bio član! Imao člansku kartu, specijalne boje. On mene pita šta sam čit'o? Mogu da uđem u biblioteku usred bela dana. Uđem, sednem, naručim, pojedem, popijem. Boli mene...

[emoji23]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno