Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sa vob internet karticom ne mogu da primam sredstva, samo pracanje povezana sa pp ali nema uplata spolja...kazu u banci takava regulativa i vrsta kartice, jedino da probam ovo sa obicnom visa elektron - dinarska, ili dajte neki predlog banaka gde se VISA karticom vezanom za eur/usd moze i placati i primati novac
 
Inteza trazi visa electron da mozes primat lovu sa paypala, odma oni zanju o kakvoj se kartici radi.
Imas dosta ti banaka koje izdaju Visa ali na nju ne mozes primati novac samo placati po internetu.

Ako imas Visa electron dinarsku povezi je sa paypalom i probaj, vjerovatno moze primati novac sve zavisi u kojoj banci je izdata.
 
societe genarale - provereno visa electron eur/usd (oba racuna vezana na karticu) moze i primanje i placanje novca. Nisam jos pokusao slanje novca direktno sa bitstampa ali probacu pa cu javiti.

Manje sume su nebitne tako da moze bilo gde, ko povlaci vece sume zna gde ce menjati i kojim tokovima ici :)
 
Sad je pitanje sta su manje sta vece sume :d neko me je puno 5000€ a neko me je malo i 50 hiljada.
Preko advcash limit je 5000€ dnevno po kartici. Pristojna suma i dnevni limit.
 
hvala, cinimi se da sam i ja negde cuo da je inteza najbolja, moracu tamo, ovde u vob-u bezobrazluk opste dranje a usluga pa nije nula ali nista posebno...ja sam do sad koristio bitstamp-raifaizen ali dugo nisam vukao nista a dosta se pricalo da vecina banaka odbija transfere sa bitstampa pa i raifaizen(zbog toga se i trazila ova alternativa :D )
 
Javlja samo na PP :d

PS: da je zaboravio smajli
 
Poslednja izmena:
Pa pise da moze 1% ali sta ces dalje, BTC-e uvek menja te procente
 
da ja bogdo imam milion u BTC-u sve bi ja to izvukao u toku jednog mjeseca i drzao u rukama :D ako koga interesuje kako mogu i to objasniti :d

Trenutno postoji jako lagan jednostavan nacin za povlacenje novca i do sada najeftinije i nema banka ni ostala bagra nikakve veze sa tobom.
Do kada ce ovo trajati ne znam dok bude postojao platni procesor koji je dole na linku.
https://wallet.advcash.com/
U petak sam poslao pare na Intesa VISA Electron i jos nista. Posto mi je prva uplata iz inostranstva da li ce u ovom slucaju morati ici ona izjava? U pitanju je manji iznos.
 
Ako si u petak poslao onda ce ti tek sutra leci iza 14h, mozda i danas iza 14h provjeri. Nece ti trebat nikakva potvrda novac ce ti leci na karticu.
Javi svakako kako je prosla ta Visa intezina da znamo ;)
 
U petak sam poslao pare na Intesa VISA Electron i jos nista. Posto mi je prva uplata iz inostranstva da li ce u ovom slucaju morati ici ona izjava? U pitanju je manji iznos.

jel to obicna dinarska ili devizna?
i ja cekam info pa ako prodje odem da se oprostim od vob-a i pravim intezinu!
 
Mislim da je bolje slati na dinarsku ko hoce novac da trosi, a na deviznu ko zeli da cuva devize.
kad se salje na dinarsku konverziju radi VISa.eu, a kad se salje na deviznu ako zelite pretvarati devize onda mislim da konverziju radi banka i taj kurs je slabiji od kursa VISA.eu
 
meni je visa vezana i za dinarski i euro i usd racuna, novac leze u zavisnosti koja se valuta salje, ne mogu da biram, bar ja mislim.
 
Poloniex se zeleni, nije bilo snage da BTC ode na 500$ sad lagano klizi ispod 450, dok sa druge strane altovi se zelene.
 
koristi neko ovo ludilo na poloniexu :d poslednja 2-3 dana usd/btc
 
Izgleda se BTC i kinezi probudili, sve mi se cini da je eth bacio rukavicu ka BTC preko coinbase-a i da je ovo odgovor
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno