Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Vreme je novac" je vremenom postala pežorativna deviza kapitalizma, ali to je zapravo velika mudrost koju je izjavio Bendžamin Frenklin. Najbolji novac koji imamo je vreme. Trošiš svoje vreme da bi zaradio valutu. Kad uzmeš kredit, plaćaš dodatnim vremenom koje moraš da radiš. Kamatna stopa je koeficijent pretvaranja vremena u valutu. Kad je kamatna stopa svedena na nulu, vreme je prestalo da bude novac i mi više nemamo pojma koliko šta vredi, odatle i špekulacije. Ako bude pameti da se kamatne stope podignu i sadašnje ludilo zauzda, kripto više neće imati svrhu.
Kripto će uvek imati svrhu, jer legacy novac nije programabilan, ali bilo bi divno da kamatne stope počnu opet da reflektuju realno tržište, što se neće nikada desiti sa fiat valutom, nažalost. Samo je pitanje koliko je odstupanje.
 
Jos se ne bih radovao da je kraj, mislim da ce jos malo da ga svuce.
 
bear trap. ponovo pričaju da je kina banovala kripto, lažna uzbuna. mislim da će brzo da se oporavi
 
Po 1000 ti put me navuku na ulog all in i onda drop
Kao sto kaze Medo, ne diraj nista i cekaj alt sezonu. Ako imas nesto para dokupi samo...
 
Po 1000 ti put me navuku na ulog all in i onda drop
Kao sto kaze Medo, ne diraj nista i cekaj alt sezonu. Ako imas nesto para dokupi samo...
Ne pricaj mi nista, za prvu korekciju pre par dana sam mislio da ce biti ozbiljan bear u smislu idemo na 28k, ispade mucak, sad sam vec oguglao, vraca se na 45k za dan dva.
 
Svima se to dešava. Samo nemoj prodavati ispod kupovne cene i sve je ok.
Ovo što je postavio @ShadowOps mislim da će imati smisla neko vreme, posle će i to pasti u vodu i krenuti svojim tokom.
 
Eto, vec gotovo, lepa prilika za scalping ko ima usdt da pokupi 5-10%
 
Dok se cena ne smiri i ne bude dosadna ne vidim priliku za ulaganje u hold. Na kratke ulaze i izlaze uvek ima šanse da se zaradi ali to je za one koji znaju.
 
Šta je ovo sunce ti *****, izgibosmo bez zrna baruta.... 😬
 
Rekoh vam da ce pad za vikend, prethodnih nekoliko su bili stabilni, tako da su sad svi krenuli jeftino da kupuju i verovatno ocekivali blagi oporavak tokom vikenda.
 
Videcemo jos sta nosi vikend, definitivno je sketchy, tri korekcije u desetak dana, Al vise mi vuce da ce da naidje jedan mirniji period i da krene na gore do bar 50k
 
Avax se lepo drzi 👍
Prosle nedelje sam nesto sitno ETHa prodao na eur 3550 i uzeo Avax na eur 72.5. Trenutno kad gledam kroz odnos Avax/Eth u plusu sam 🙂
 
Prodao sam NFT za 0.08 ETH. Šilujte mi neki low cap 10x projekat da spičim u to dok je na popustu
 
Ocekujte jeziv Ponedeljak! Vikend ce biti bloodyyy ali ponedeljak plakanjac krece ;) naravno, idemo posle opet gore.
 
Ako u ponedeljak bude i katastrofalan slom berze, posle ima da ode još gore. Ako na sve to grune kakva kometa i krene zombi apokalipsa, biće sve gore i gore. Gore u smislu dole, ako ne i nešto gore jer će sve ode dole. Da ne kažem gde.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno