Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma da, sad ćete vas par da plaćate kola u BTC, pa će za par godina da vas prepričavaju, kao onog lika što je svojevremeno platio picu. 😂
 
Tada je cena pice preracunata u BTC iznosila toliko koliko je platio. Da je znao sta ce biti posle 2017. godine, garant bi pojeo pljeskavicu a BTC sacuvao.
Vrednost necega se gleda u momentu kada si ga kupio.
 
jel neko ucestvuje u nagradnoj igri, pogadjanja koji ce koin najvise da skoci na Binancu, zanimljivo je :D
 
Koga briga za teslu i te bakrace, da se ubode narednih godina neki coin x 100, da se penzionisemo, ne mogu bre vise da rmbam :)
 
Samo sam pitao za misljenje jer on ne iskljucujwle, bar jos ne, opciju da se spustimo na 49-50k gde ima ordere za kupovinu, nesto preko 1 BTC.... obzirom da su ovde svi za raketu i da je definitivno dump prosao l. Bo, nema veze... gledajte na to, kao da nisam ni okacio klip 😉
Meni je on ubedljivo najbolji, bez konkurencije cak, njegovi paterni, orderi i posebno oni orandz boxovi su neprocenjivi, bez preterivanja, lik gadja linije bukvalno u dolar.

Uostalom prosta stvar: uporedi njegove i simketove levele i trejdove i reci sta vidis.
 
Jesam nesto propustio ili ne kapiram kako je cena tesle vezana za btc ? Zar nece cena biti izrazena u usd, a moci ce da se kupi za kolicinu btc-a prevedenu u cenu u usd ?
 
Jesam nesto propustio ili ne kapiram kako je cena tesle vezana za btc ? Zar nece cena biti izrazena u usd, a moci ce da se kupi za kolicinu btc-a prevedenu u cenu u usd ?

Naravno da je tako, ali par ljudi izgleda da nije ukapiralo.
 
Ja sam bio jedan od onih koji je na ovom forumu non stop pricao o potencionalnoj prodaji odlasku u FIAT i cekanju korekcijeza sad ocigledno nista od toga ( sad ne bi smeo da prodam kad je vec pao ako nisam dosad ) . Nego cekanje i stekanje para za eventualno dokupljivanje..

Imajte u vidu da ova korekcija moze da potraje i 2-3 meseca ( za dva meseca ce biti leto ), a moze da se zavrsi i sutra, zaista nemam pojma ...

Trenutni plan -> Nista ne diram kupujem ostatkom kesa koji sam spreman da ulozim ismedju sredine aprila i sredine maja, ako se korekcija nastavi.

Ako ode gore onda izlazak u nekom momentu ( izmedju 58-60k ) i onda razmisljanje sta i kako dalje ...
 
Mislim da ce ovo da potraje do vikenda i onda idemo opet gore. Svako treba da procjeni sam situaciju i da ulozi onoliko koliko je spreman da izgubi. Bitno je da se ne panici kad krene sve da se crveni i da se izadje na zacrtanim ciframa.
Ovo je samo moje misljenje ne mora da znaci da sam u pravu :)
 
Pumpao se svakakav shit, morace i ovaj da dodje na red. Jedino sto mi je preskupo dolarski da ulazim sada makar i iz zezanja.
 
-27% ----------------------------------------------------------------<<<<<<<<< LTC target progress
Nisam prisao kompu danima, nisam radio update.

BTC bas nema snage da ide gore. Botovi mesetare u medjuprostoru i skupljaju kajmak. Signali su pokazivali malo pozitivniju sliku, ali ne treba se opterecivati. Moraju da pokupe koliko mogu pre nego sto se nastavi. Neka se testira malo support, nema druge.
 
Ja sam totalno izgubio koncepciju zasto sam ovde.
Poceo sam da radim dnevne trejdove posle 5 dana a ušao sam u ovo nema ni mesec, sa namerom da cuvam i ne diram min 6 meseci.
Na provizije sam potrosio jedno 70e a u plusu samo trenutno 1/4 od onog sto bi imao da nisam nista dirao kad sam odradio prve kupovine.(racunica pre današnjeg dip-a)
Dobra stvar na kraju što sam iz svega izašao dok je eth bio na 1710 a isti dana sam ga i pazario po 1711 lol. (komedija)
Posle sam ponovo kupovao dok je btc bio na 53500 za 2/3 para a 1/3 sam ostavio u slucaju da ide jos dole što se i desilo, tako da sad ako dokupim bice odprilike kao da nisam nista ni dirao a izgubio sam brdo vremena, mada dosta se toga i naucilo.

Ja se divim svakome ko može da holduje,gleda sve ovo i nista ne dira. Nadam se cu i ja doci na taj nivo pre nego što sve proćerdam. :)
 
Ja sam jedino napravio glupost kad sam uleteo na Alice sa 3h zakasnjenja po njenom izlasku. usao na 32 izasao na 24. Propast ziva, al dobro na greskama se uci, sad iskljucivo btc i eth, cekam dipove, kupujem, cekam bull prodajem. nikakvi shitkoini drugi me ne zanimaju, samo bedu navuku. Jedino sto holdujem je kardano i to cu drzati dok ne ode opet na priblizno ATH.
 
Mislim da ce ovo da potraje do vikenda i onda idemo opet gore. Svako treba da procjeni sam situaciju i da ulozi onoliko koliko je spreman da izgubi. Bitno je da se ne panici kad krene sve da se crveni i da se izadje na zacrtanim ciframa.
Ovo je samo moje misljenje ne mora da znaci da sam u pravu :)
Ja ne obracam puno paznju na sve to. Budim se sa +- 10-20k manje vise. Citam ovaj forum godinama. Cuvam i pomalo krckam coine za skroman zivot i kapitalne investicije. Stagod svi pricali cekam jos malo da se istresem za par godina skromnog zivota (do 2025), a pola u usdt u decembru za kupovinu pocetkom 2024. U trejdu sam los pa ne znam sta ce sutra-prekosutra ali mi se javlja da je to to na duge staze. Ne znam o polugama, losim-dobrim vestima, ema 65... Gledam samo istoriju crypto berze, periode akumulacije, konsolidacije, bull, bear... Nadam se da ce se istorija ponoviti... Kurajber i jos neki su tu od starta i stalno ista prica. Treba mi trejder da me malo posavetuje da pojacam portfolio (za sta bih se oduzio)... Znam da je generalno prica komplikovanija ali i sve u zivotu je tako pa i sam zivot. Kad se sve sabere i oduzme, istorija se ponavlja. To je to i cvrsto verujem da ce tako biti i biće 🤪
 
Ovo tek u petak istice, bio sam ubedjen da se to trebalo danas. Ukratko, to vam je objasnjenje zasto je cena krenula na dole i taman imate time frame dokle ce da traje. Znaci, razvedravanje za vikend ;)
 
Shitcoini su zakon u ovom bullu, svi su izasli x3,x4 i vise... Sto sa btc i eth nije moglo ni priblizno da se zaradi. Sa par coina sam odlicno prosao i to bukvalno na dnevnom nivou 20+%. Daj boze samo da potraje jos malo. Zao mi je sto u ovom padu samo ONE ide na gore, bio bi dobar za naredni skok, ali je na 0,2 pa se trenutno ne isplati.
Sledeci bull da hude ovakav i penzija je blizu :)
Okusajte srecu sa stpt za naredni skok.
 
Shitcoini su zakon u ovom bullu, svi su izasli x3,x4 i vise... Sto sa btc i eth nije moglo ni priblizno da se zaradi. Sa par coina sam odlicno prosao i to bukvalno na dnevnom nivou 20+%. Daj boze samo da potraje jos malo. Zao mi je sto u ovom padu samo ONE ide na gore, bio bi dobar za naredni skok, ali je na 0,2 pa se trenutno ne isplati.
Sledeci bull da hude ovakav i penzija je blizu :)
Okusajte srecu sa stpt za naredni skok.
Sve to zavisi kad si usao u taj coin. Btc je 3x od ath, a i Eth je probio ath. Oba coina su napravila po 15x od proslog marta. Ne verujem bas da su ti shitcoini na ath. Dok je btc rastao od 10k do 60k altovi su propadali. Sad je odlican trenutak za prelazak u altove jer mnogi divljaju. Cestitam na profitu i da ide tako i dalje.
Post automatically merged:

Ovo tek u petak istice, bio sam ubedjen da se to trebalo danas. Ukratko, to vam je objasnjenje zasto je cena krenula na dole i taman imate time frame dokle ce da traje. Znaci, razvedravanje za vikend ;)
Odlican tekst. Verovatno mnogi dampuju i iz straha. Ovo bi znacilo ako bi izdrazao ovaj suport na 52k za vikend nam se smesi 60ica. A i da padne na tih 44k brzo ce se vratiti ne sumnjam u to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno