Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

EUR na vrlo niskim granama u odnosu na USD - najnižim u dugooo... šta nam radi ovaj SEC, c c c
 
pre bih rekao SVO ;)
tehnologije polako ali sigurno prelazi preko bare. Sa tehnologijom ce lagano ici i kadar. Neka ide mic po mic da ima prilike da se prilagodimo i mozda iskoristimo.
 
Dal ce da bude raketica jedna (y)

 
Ide posle toga (za par meseci) i Australijski BTC ETF 100%, za BTC nema zime u foreseable future, problem je samo disproporcionalna korelacija rasta BTC u odnosu na altove (maltene identično scenariju iz 21-ve). Kriptozima tokom naredih nekoliko meseci i to samo za većinu altova je sasvim realna mogućnost.
 
kakv Honk Kong, kakvi bakrači, realno sve zadnje dve godine zavisi od Amera i njihove usrane monetarne politike.. sad kad treba da lome 71Hiljadu za BTC i prave novi ATH, oni dampuju.. krelci, nemam reči...
 
Kupio sam gomilu ovih tokena: Nerva XNV. Predviđa se veliki rast u sledećih par meseci... Tako da prebacite depozit USDT ili BTC i ...čekanje, ja tako radim...
Na osnovu čega to tvdriš, imaš neke informacije. Izgleda kao da je mrtav projekat.
 
Kupio sam gomilu ovih tokena: Nerva XNV. Predviđa se veliki rast u sledećih par meseci... Tako da prebacite depozit USDT ili BTC i ...čekanje, ja tako radim...
Dnevni volumen 100$ bukvalno, sta ti bi da to kupiš? Plus postoji samo na nekoj divča menjačnici za koju niko nije čuo
 
Jer sa svojim slabašnim procesorom, cepam evro na dan (rudarenje).. I preko telegram grupe, gde sam sreo fine i pametne ljude, koji ne odustaju... Jer uvek uleti neko sa velikom lovom...a pošto je privatni coin, nisu svi podaci dostupni... ooo i te kako imaju oni kapitala...
Sta je ovo, sveta kravo? Volume 391$...
 
Jos sam 100% u USDT i jos uvek ne planiram da se vracam u altove. Mnogo toga mi se ne svidja.

  • Sav novac ide u BTC
  • ETF kupci nece prodavati BTC da bi prelazili u altove
  • Sve i da BTC narednih dana skoci jos par % i napravi ATH, prva sledeca korekcija ce dodatno iscediti altove jer ocigledno BTC.D ide iznad trenutne dominacije
  • Zaduzenost po glavi stanovnika bas u toj USA je trenutno izuzetno velika pa samim tim nema te sveze love za alt sezonu
  • Geopoliticka desavanja, pre svega Iran, bi mogla da dignu cenu nafte i eto ti vece inflacije i odustajanja od spustanja kamata
  • Retail koji se skoro prikljucio prosipa novac na nekim glupostima, mackama i kucicima

U nedogled mozes ici ali ajde, da ne mracim vise.
 
Ja na ovo gledam kao na Black November u aprilu 😉
Po meni, pravi shopping time, svakako dokupljujem par stvari 👍
Što bi rekao Simke svojevremeno, stepenasta kupovina i prodaja i samo lagano ☕
 
Poslednja izmena:
Sta je bre ovo
 
Ja nista ne kapiram. Do sada su mi prognoze manje vise bile ok, ali ovo sto se danas desava mi nikako nije jasno, pogotovu za Wormhole gde founderi imaju svoje tokene zakljucane na godinu dana a cena vec sad pada nenormalno. Gledam svi altovi istu putanju prate, cak i ethereum...
 
Gde je sad onaj zemljak sto je kupovao Wormhole po 1.4$ zna li se sta? :D
Taj sam, i kupovao jos dosta dok je padalo. :D Ajde necemo jos da pricamo, tek je 2 nedelje proslo, naravno hodlujem. Ali moze se reci da situacija nije kao sto sam ocekivao :D
Nista, idu i zadnje pare sto imam u altove sad pa sta bude. Ne moze gore od ovoga, right?
 
A plus toga, pred nama je vikend kada obično bude kilavo :D
Vidimo se u ponedeljak, ko živ a ko mrtav.
 
ko je na respiratoru , taj je mrtav. Bolje je disati sam.
Mrzim kada pogodim skoro maltene u crtu. Ispadoh crna vrana (i opet nisam nista uradio)
 
Ja sam fino na*ebao sa solanom. A vec par dana gledam dal da postavim sell order na 180 i u fazonu sam, ma jok, ici ce to gore :D

Al kasno sad da se prodaje. Drzim pa makar otislo na 100$
 
zaboravilo se na black swan. ovo je mirodjija.
ride the wave
 
Nazad
Vrh Dno