Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

U to ime, jedna klasična tužna kripto priča. Hem sam kupovao, mislim negde od novembra 2021 kad je bio na 0.12, pa dokupljivao sve vreme dok je padao tu negde na 0.03..Čekao ga, čekao k'o ozebo sunce i prodao pre par nedelja u onom padu kad je krenulo krvarenje. Evo sada konačno ide na gore i tera me da se zapitam, da li sam normalan..
 
U to ime, jedna klasična tužna kripto priča. Hem sam kupovao, mislim negde od novembra 2021 kad je bio na 0.12, pa dokupljivao sve vreme dok je padao tu negde na 0.03..Čekao ga, čekao k'o ozebo sunce i prodao pre par nedelja u onom padu kad je krenulo krvarenje. Evo sada konačno ide na gore i tera me da se zapitam, da li sam normalan..
Svi mi koji smo duže u kriptu smo tako nešto već proživeli, a novi će tek iskusiti.
 
Pa to sam već bio prošao par puta 😄. Ja sam negde od 2020e.
 
BTC ti je stabilna valuta
Jeste, ali me sprečava stanje u kojem sam. Moram da pristane na mogućnost da će cela godina biti tamte vamte, a nikad dovoljno da se povuku sredstva. Ja sam napravio neki plan da na kraj 2024 imam neku ušteđevinu... A sa BTC teško da može, osim da opsesivno pratim grafikon... A svaka transakcija mi pojede zaradjeno jer je mali novac... Više ću da uštedi ako mesečno od
odvajam 10k dinara i stavljam ih u slamaricu..
 
Pa ti ovladaj korišćenjem Lightninga pa ti neće svaka transakcija jesti pare. Binance podržava Lightning povlačenja.
 
Ko sto rece neko sloboda govora dozvoljena svakom pa zato i lupetanje
Citajte sta pisu ljudi koji imaju fin kapital u ovome😉
 
Pravi investitor ne otkriva svoje planove, tako da može da lupa.
 
Jeste, ali me sprečava stanje u kojem sam. Moram da pristane na mogućnost da će cela godina biti tamte vamte, a nikad dovoljno da se povuku sredstva. Ja sam napravio neki plan da na kraj 2024 imam neku ušteđevinu... A sa BTC teško da može, osim da opsesivno pratim grafikon... A svaka transakcija mi pojede zaradjeno jer je mali novac... Više ću da uštedi ako mesečno od
odvajam 10k dinara i stavljam ih u slamaricu..
Dinari i slamarica... Tebi brate stvarno nije dobro.🤣 Ne verujem da se secas one inflacije, gazda Jezde i kompanije.
 
ne zaboravite na paradox. sve to stoji. da li neko moze pomisliti da se desi suprotno ? da dinar ode u visine? e to bi bila prava apokalipsa , pardon svaicarska. :)
 
Koliko nemam srece sa ARK-om. Ako neko trejduje sa njim mogu da budem odlican indikator. Obavesticu vas kada prodam, sacekajte jos 50% skok i delimo profit. 😀 Opet je skocio 25% i prodam ga na 0.82 pred spavanje a jutros 1.26. Klasican pump&dump coin. Moze lepo da se zaradi ali je rizik malo veci.
 
Koliko nemam srece sa ARK-om. Ako neko trejduje sa njim mogu da budem odlican indikator. Obavesticu vas kada prodam, sacekajte jos 50% skok i delimo profit. 😀 Opet je skocio 25% i prodam ga na 0.82 pred spavanje a jutros 1.26. Klasican pump&dump coin. Moze lepo da se zaradi ali je rizik malo veci.
Nema spavanja ako hoces zaradu😁
 
Koliko nemam srece sa ARK-om. Ako neko trejduje sa njim mogu da budem odlican indikator. Obavesticu vas kada prodam, sacekajte jos 50% skok i delimo profit. 😀 Opet je skocio 25% i prodam ga na 0.82 pred spavanje a jutros 1.26. Klasican pump&dump coin. Moze lepo da se zaradi ali je rizik malo veci.
Kontam da ti izmaklo desetak 'iljada 🫤
 
A kažiteeeeee, nisam valjda samo ja siroma'.
Kad ulozis 10k eur u banci na orocenoj stednji na 3-5godina imas otprilike do 700-1000eur zarade sta mislis odokativno koliko se ulaze u kripto ? Nadam se da ti ne treba dodatna objasnjenja 😂
 
Prvo ne želim da spamujem, mislio sam da je šala ok. Drugo ARK coin nije toliko poznat... tako da me čudi da neko ulaže tolike pare u neki neprovereni coin...
 
Prvo ne želim da spamujem, mislio sam da je šala ok. Drugo ARK coin nije toliko poznat... tako da me čudi da neko ulaže tolike pare u neki neprovereni coin...
Kad odes u kladionicu prva liga ti ne daje kvote x5 x10.Nego druga i beton liga.Prva liga x1.5 - 2 .Veci rizik veci i dobitak.Pogledaj postove ljudi ovde na forumu.Svi generalno daju "misljenja" a niko ne savetuje oko coina, samo se teoretise. Jos manje finansijske savete."DYI" (Do It yourself - istrazi ) i "This is not a financial advice" - su dva zlatna pravila kripta.
 
Ne znam da li smem da otkrivam, ali ajde. Moja strategija je da kupujem nisko, pa prodajem visoko. Eto, da ne bude baš da nema saveta.
Elem, kad smo kod toga koliko se ulaže u kripto, pa krastavac, nismo svi ovde baš u desetinama k eur. Ja se igram sa par hiljada i toliko sam spreman sa izgubim. Da sam uspeo od toga da nakrckam 30-40k eur, onda bi se vrv igrao sa pola od toga, tako da..
Na stranu razglabanje, deluje da se malo situacija smirila, mada su altovi dobro popadali.
 
Altovi su popadali, jer se brani BTC. Već smo videli takvu situaciju pre nedelju-dve dana. Nije baš mnogo pomoglo.
 
Niko tu ne brani BTC nego se presipa u sigurniji asset. U oluji kad ides nizvodno uvek je bolje biti u vecem brodu nego u camcicu.
 
Nazad
Vrh Dno