Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Na Stacks ima sad dosta tih novih meme tokena Pepe, mick, bitty, max jos uvek mali mc
 
Evo i BCH otplesao ples nocas. Vatromet na sve strane. Kakav početak 2024.
 
Skidam kapu vama koji ste uzeli x10 i više profit 🙂
Ja u Solani, Dotu i Maticu...nešto se i nisam ovajdio do sada. Biće valjda još neka kruška i za ovo musavo ciganče 😂
 
O kojim ciframa pricate kada su u pitanju kucici i ostale gluposti tog tipa? Cumcoin 😀 Koliko ulazete? Okvirno? Neko moje misljenje je da se ne moze ozbiljno zaraditi na tome jer ljudi uglavnom ne smeju/ne zele da uloze vecu svotu novca osim onih koji znaju sta se sprema i koji pumpaju te novcice. Moze on da skoci i 25x ako si ulozio 10-50eu nije nesto "life changing". Da li je neko ulozio neku vecu svotu? Ja nikada ne bih smeo jer je rizik prevelik. Tipa da ulozim 20-50k nema sanse.
 
O kojim ciframa pricate kada su u pitanju kucici i ostale gluposti tog tipa? Cumcoin 😀 Koliko ulazete? Okvirno? Neko moje misljenje je da se ne moze ozbiljno zaraditi na tome jer ljudi uglavnom ne smeju/ne zele da uloze vecu svotu novca osim onih koji znaju sta se sprema i koji pumpaju te novcice. Moze on da skoci i 25x ako si ulozio 10-50eu nije nesto "life changing". Da li je neko ulozio neku vecu svotu? Ja nikada ne bih smeo jer je rizik prevelik. Tipa da ulozim 20-50k nema sanse.

Ako se racuna 10K kao malo veca suma onda jesam. Al ne u jedan koin, nego po 1k-1.5k na razlicite kucice. Recimo taman sam zakacio bonk, dogwif, floki pri samom letu bukvalno dan prije paljbe pa sam tu dobar neki 15k na ulozeni ca 3-4k. Al vecu sumu u jedan nisam nikada.
 
Ide do 90 sigurno, a ako ostane sve zeleno i do 100$. Strpljenje Medo.
Svaka čast Labello, poslušao sam te za LTC. Sada je oko 90$. Šta sada ?
Ušao sa 13000e, po 83$ prosek mislim, pa sada da izađem, ali u šta ubaciti tih 14-15k e ?
Šta vi ostali mislite, da li sačekati još malo da dođe na 100$ ?
 
Skidam kapu vama koji ste uzeli x10 i više profit 🙂
Ja u Solani, Dotu i Maticu...nešto se i nisam ovajdio do sada. Biće valjda još neka kruška i za ovo musavo ciganče

pridruzujem se , samo ne znam koji je to kripto uspeo to da uradi. |JA sam dinosaur ne mogu pratiti sve
Daleko sam od spekulativnih x5 a o x10 ...
ajd ako se drzim nekog vremenskog okvira zapazam sledece mada mmogu doci i do pogresnog zakljucka:
Qtum minimum je bio na nekih 1,8$ => izlaz od 9 -18$ ?
ADA 0.18$ =>0.9-1.8$
Atom 8$ => 40-80$
ZEN 6$ => 30-60$
DASH 26 $ => 130-160$
LTC 54 $ => 270-540$
DCR 12$ => 60-120$
dgb 0.007$ => 0.035-0.07$
ETH 800$ => 4000-8000$
ETC 14$ =>70-140$
XMR 100$ =>500-1000$
...
 
O kojim ciframa pricate kada su u pitanju kucici i ostale gluposti tog tipa? Cumcoin 😀 Koliko ulazete? Okvirno? Neko moje misljenje je da se ne moze ozbiljno zaraditi na tome jer ljudi uglavnom ne smeju/ne zele da uloze vecu svotu novca osim onih koji znaju sta se sprema i koji pumpaju te novcice. Moze on da skoci i 25x ako si ulozio 10-50eu nije nesto "life changing". Da li je neko ulozio neku vecu svotu? Ja nikada ne bih smeo jer je rizik prevelik. Tipa da ulozim 20-50k nema sanse.
Ja do 1K ulozim bez problema, to mi je neka psiholoska granica po shitu.
 
Ja do 1K ulozim bez problema, to mi je neka psiholoska granica po shitu.
Ja do 100 eur. Generalno mi je dosta manji ulog i u ove normalne, pa mi 100 onako ok za shit, jedino se kajem što ne uze nijedno kuče. Sad nisam pametan, da li će ići još puta xy ili je već rizično. Kad se setim da se i za doge mislilo da je na 0.00X visoko, a on skinuo i te dve.
 
Koji su debili ovi na Trading kanalu Strax-a. I tamo ponekad pricam o trejdovima sto je i logicno i optuzili su me da manipulisem cenom da bi izvrsio pritisak na hodlere da prodaju da bi oborio cenu da bih usao po nizim cenama. Majko mila. Pokusao sam da objasnim da su glupi, tako sto sam im i rekao da su glupi i zatim sam usao u raspravu sa CEO Strax-a jer se on slozio sa jednim likom da ja manipulisem cenom da bi me on na kraju banovao na 24h. Ne zna se ko je veci debil od njih. Ali niko nece da dira likove koji pricaju o 5$+ jer oni vrse pritisak na holdere da ne prodaju da bi oni isprazinli svoje torbe koje su kupili po vecoj ceni od 5$. Po toj logici. Moroni. Ali teski.
 
medo

smanjili su mi se apetiti. tako je. ne dam ltc ispod 270$.

Sto se tice profitabilnosti kopanja ltc u odnosu na btc , pa 16% po whatomine. sto znaci da ce jednom morati da se prelije nesto. Kad je bal nek bude maskenbal ako ne onda se gasi svetlo i igranka je gotova :).

Dzigi :p u strax_u su velike oci. Ne mozes nekom reci da je glup iako jeste. to treba neznije , lepse umotano u celofan... :)
 
Dzigi :p u strax_u su velike oci. Ne mozes nekom reci da je glup iako jeste. to treba neznije , lepse umotano u celofan... :)
Npr, kreneš sa: 'hvala vam na ovom pitanju..'
Nego, kakva su sada razmišljanja i očekivanja posle noćašnjeg vatrometa? Cenim da su svima porasli apetiti, ali treba biti oprezan (i nealav).
 
Mislim da ce korekcija vrlo brzo. Ispucavaju se meme coini, danas i stari coini. Tako da sam izasao iz skoro svih pozicija.
Petak je bio prvi dan posle mnogo vremena da su etf-ovi prodali vise nego sto su kupili.
Ako i pogresim profit je svakako dobar.
 
Mogla bi neka brana da pukne, malo padne hashrate, nista strasno a opet bude korekcija, ko je u fiatu da uzme par altova za hold par meseci
 
Svaka čast Labello, poslušao sam te za LTC. Sada je oko 90$. Šta sada ?
Ušao sa 13000e, po 83$ prosek mislim, pa sada da izađem, ali u šta ubaciti tih 14-15k e ?
Šta vi ostali mislite, da li sačekati još malo da dođe na 100$ ?
Sve zavisi kako trziste ide, ako nastavi, kesiraj sve na 98, nemoj da cekas okrugao broj, uvek bude neki dump na tim lepim brojevima. :D
A gde bi mogao da prebacis, mozda u ono sto stoji dok ostalo ide, ali ne all in. Ili ostati u kesu i cekati crvenu nedelju pa postepeno u neke tvoje favorite.
 
Procitao sam jutros da su fino ispraznjeni OTC deskovi, sto je dobro. Sve manje BTC-a koji institucije mogu tim putem da kupe.

Sto se tice korekcije, cim nasi dinosaurusi malo skoce, to je to. Daj bar jos sledecu nedelju...
Sa druge strane, ako bi kojim slucajem probio 69k, bice krvoprolice shortova.
 
Skidam kapu vama koji ste uzeli x10 i više profit 🙂
Ja u Solani, Dotu i Maticu...nešto se i nisam ovajdio do sada. Biće valjda još neka kruška i za ovo musavo ciganče 😂
Kako si uspeo na sol da se ne ovajdis, meni je kupovina bila do 20$, prosek mi ie manji od toga?
 
O kojim ciframa pricate kada su u pitanju kucici i ostale gluposti tog tipa? Cumcoin 😀 Koliko ulazete? Okvirno? Neko moje misljenje je da se ne moze ozbiljno zaraditi na tome jer ljudi uglavnom ne smeju/ne zele da uloze vecu svotu novca osim onih koji znaju sta se sprema i koji pumpaju te novcice. Moze on da skoci i 25x ako si ulozio 10-50eu nije nesto "life changing". Da li je neko ulozio neku vecu svotu? Ja nikada ne bih smeo jer je rizik prevelik. Tipa da ulozim 20-50k nema sanse.

Ja sam patio od toga da sam stalno pokušavao da nađem neke korisne i pametne novčiće, tražio neki smisao u kripto besmislu. U ovom ciklusu sam potpuno okrenuo strategiju i kupio samo totalne šitove, kučiće, meme, pie in the sky gluposti raznorazne.
 
Nesrecni STRAX. 1.60. Ona moja prodaja na 1.27 deluje tuzno. Laganih 60k vise bi bilo. Obozavam kripto.
 
Za inat su ga napumpali, jer si ih vređao na kanalu.
Sada bar znamo taktiku. Izaberite neki novcic, otici cu na njihov kanal da ih napljujem i prodamo posle. 10% od svakog clana na moju adresu.

Prodao sam upravo jos jednu kolicinu na 1.52. Da vidimo sta dalje.
 
Nazad
Vrh Dno