Šta je novo?

Dishonored 2

Ma daj bre korisnik2007a da li si ti ozbiljan ?? Igra je imala problema sa performansama kada je izasla, mada je i tada skroz OK radila, na bilo kom racunaru koji je barem nalo namenjen za gaming.
Ti hoces da igras na grafickoj koja prvo nije ni namenjena za to (quadro nisu gaming karte) em je matora ko biblija i jos toliko slaba da igre od pre 10 godina ne moze da tera kako treba a ti pljujes i kukas za modernu igru sto ne mozes da pokrenes na uber low podesavanjima... really....

Za 150e ceo komp da uzmes bio bi miljama brzi od tog laptopa.

Nekulturan odgovor sa tvoje strane - znam ja da ta grafika nije nista posebno (mada je notebook varijanta a one po performansama korespondiraju M verzijama, moja je priblizno ekvivalentna mada malo sporija od nvidia 740M/840M). Bas i kazem da je bezveze sto je imala probleme sa performansama ali nisam im ja tu kriv - a retko ovih dana i igram igre, D2 je bila jedna od retkih koja me je zanimala u skorije vreme. Laptop me sluzi sasvim dobro za sve drugo za sta se koristi tako da mi druga masina i ne treba. A grafika je matora svega 6 godina da se razumemo :d
 
Nije to do te mere slaba karta, da bi tako lose radilo, posto Witcher 3 radi na njoj, a grafika na Witcheru je duplo bolja. E sada, zavisi i kakav ti je ostatak konfiguracije.
I ako igra nije mnogo cpu bound, sigurno da ne radi lepo na slabim procesorima.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Pa ne, kad stavim 1366x768 i 50% skaliranja rezolucije ono radi "ok" (12+FPS, ugl ~20+FPS) - no ruzna je ko djavo, na taj nacin mi se ne igra, u daljini ne vidim da li je protivnik ili stub ili drvo :d A ostatak je i5-2540M @3.1GHz i 8GB DDR3, pristojna konfa za ono sto meni treba. Da, W3 je radio sasvim ok na ~medium podesavanjima, zato i kazem da mi je krivo sto su uprskali stvar.
 
Pa i to jendual core, dosta star procesor, nije ni on najsrecniji izbor, pa kada se sve to poveze sa ne najsrecnijom optimizacijom, to je to.
Svejedno bi na 1366 i bez daunskaliranja trebalo da daje 30 fps, jer grafika je bas nista spec, rekao bih cak i ispod proseka za igre izdate u protekle 2 godine.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Obavezno vsync na off. Grqfika je nista posebno. 1050 ti 30 fps kad izadjem na dok. Nemam volju da igram kad tanko radi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam sigruan da postoji tema za novi Dishonored ali ovo moram postovati ovdje. :D Trejler kida.
 
Nice.
nisam bas fan bili, ali daud je super.
 

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno