Šta je novo?

Direktni TV prenosi MP igara na Info kanalu SBB-a

Mazzola

Slavan
Učlanjen(a)
09.04.2004
Poruke
11
Poena
304
Na zahtev MP zajednice SBB je poceo sa direktnim prenosima igara.
Za sada ne postoji ustaljena programska sema, ali ce do kraja nadelje i to biti zavrseno.

Za sada su bili prenosene sledece igre:

1. Warcraft 3
2. Counter strike
3. Wolfenstain ET
4. Starcraft
5. Quake 3

Pokusacemo da uz strucne komentare iz sveta gaminga priblizimo MP igre obicnim igracima.

Predvidjeno je da dnevno igrama posvetimo izmedju 2-3 sata dnevno...
Svi zainteresovani za saradnju se mogu javiti na [email protected] ili na telefon Call centra SBB-a 330 52 52 opcija 4.
 
Poslednja izmena od urednika:
Gledao ja na SBB-u kako se neko muci sa Wolfenstain-om............tuga,ko da su detetu dali da igra :)
 
Hehe, ali su zato war3 i starcraft partije dobre :) Samo malo povecajte vidljivu povrsinu ekrana, jer slabo vidim sta se desava u partijama, one dzidza-bidze sa strane smanjite ili jos bolje uklonite.

U svakom slucaju, interesantnije je ovo mnogo nego onaj smaracki teleshop :)

Pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
kao jedan od glavnih u SBB timu, cisto da napomenem da nema dodavanja novih igracha, sry :)
 
Poslednja izmena od urednika:
driver je napisao(la):
Ko te poznaje, verovatno se slatko nasmeje na ovu rechenicu :D
misli se na SBB wc3 tim vuno celava :)
a ako bude neki racing team,tebe cemo da preskochimo zbog ovoga :)
 
ja se izvinjavam a sta je SBB? (bez smeha pogledaje moju lokaciju pa mi poblize objasnite da li i ja mogu da gvirnem u te MP)
 
Poslednja izmena od urednika:
SBB = Serbia BroadBand iliti Kablovske mreze Srbije, cable tv i internet provajder
taj kanal imaju svi korisnici sbb cable tv-a u Beogradu
 
ToxiC je napisao(la):
@SVI VI
zasto toliko teskih reci u svim vasim postovima? :)

Zbog organizacije CPL qualifier-a pre neki dan.
Svaki maliciozan post u vezi toga ce nadalje biti obrisan, a ako bude jos nekih slicnih uvreda kao Mazzolinih, bice i tezih 'vaspitnih' mera, mozda moderatori na RuR-u dozvoljavaju da flejmove, ali ovde toga nece biti!

btw, pobrisao sam sve chemu nije mesto u Games sobi benchmark foruma, pa vi nastavite na drugim mestima.

poz
 
Ji 4Tze je napisao(la):
Zbog organizacije CPL qualifier-a pre neki dan.
Svaki maliciozan post u vezi toga ce nadalje biti obrisan, a ako bude jos nekih slicnih uvreda kao Mazzolinih, bice i tezih 'vaspitnih' mera, mozda moderatori na RuR-u dozvoljavaju da flejmove, ali ovde toga nece biti!

btw, pobrisao sam sve chemu nije mesto u Games sobi benchmark foruma, pa vi nastavite na drugim mestima.

poz

Naravno slazem se sa tobom.. ali su mi tek sada aktivirali nalog pa nisam mogao da odgovorim .. nadam se da se neces ljutiti ako posaljem odgovor kojim cemo tu temu zavrsiti...
 
jos jedno pitanje za tebe :)

uskoro stabilizujemo programsku semu pa bi bilo jako potrebno da to negde redovno objavljujemo kao i podatke ko i kada ce igrati... forumi su idealno mesto za to ... nadam se da to neces shvatiti kao neku vrstu komercijalizacije i da ces nam izaci u susret povodom tog pitanja

Pozdrav

Nikola Sijan
 
U tu programsku shemu je trebalo da udje i emisija posvecenja hardwareu i moja ideja je bila da se to ponudi ekipi sa benchmarka, ali.....zbog velike zauzetosti Pece nisam uspeo da ostvarim validan kontakt tako da je to za sada na stand bay-u.
 
PlayGame je napisao(la):
U tu programsku shemu je trebalo da udje i emisija posvecenja hardwareu i moja ideja je bila da se to ponudi ekipi sa benchmarka, ali.....zbog velike zauzetosti Pece nisam uspeo da ostvarim validan kontakt tako da je to za sada na stand bay-u.


bezveze...

srbija...
 
Mozda nije lose da umesto ET koji se ovde dosta slabo igra, ubacite recimo Battlefield. Jako mi je zao sto sam zaglavio sa ikomom, da imam SBB sigurno bih gledao sve starcraft i warcraft prenose. Predlazem da se live mecevi komentarisu, sta mislite o toj ideji? Cisto da se ljudi koji ne mogu bas da uzivaju u prenosima zato sto nisu toliko verzirani u nekoj mp igri ne bi totalno smorili, tako mozda mogu nesto i da nauce. Znaci, kao neki sportski prenos... Audio komentari koji prate warcraft replayeve su uobicajena stvar, to bi moglo da vam da neku ideju.

Svaka cast playgame ekipi na inicijativi i zelim vam puno uspeha u daljem radu. Televizija kao medij moze da privuce neke jace sponzore i da podigne nivo mp igranja kod nas na nivo progaminga.
 
padawan je napisao(la):
Mozda nije lose da umesto ET koji se ovde dosta slabo igra, ubacite recimo Battlefield. Jako mi je zao sto sam zaglavio sa ikomom, da imam SBB sigurno bih gledao sve starcraft i warcraft prenose. Predlazem da se live mecevi komentarisu, sta mislite o toj ideji? Cisto da se ljudi koji ne mogu bas da uzivaju u prenosima zato sto nisu toliko verzirani u nekoj mp igri ne bi totalno smorili, tako mozda mogu nesto i da nauce. Znaci, kao neki sportski prenos... Audio komentari koji prate warcraft replayeve su uobicajena stvar, to bi moglo da vam da neku ideju.

Svaka cast playgame ekipi na inicijativi i zelim vam puno uspeha u daljem radu. Televizija kao medij moze da privuce neke jace sponzore i da podigne nivo mp igranja kod nas na nivo progaminga.
Live prenosi su i planirani da idu uz struchne komentare. StarCraft koji mozete da gledate svaki dan je u reziji najboljeg igracha sa ovih prostora (i shire :))GiskEta koji ujedno i vodi pomenutu emisiju. Za WC3 smo vec imali prilike da gledamo kako GiskEta tako i Sharky-ja kao gosta. Exclusivno u nedelju od 21h korisnici SBBa ce imati prilike da gledaju LIVE partije koje ce GiskE igrati u mechu SCG vs CANADA "A" (1v1, 2v2 sa Spilsom).
 
Mazzola je napisao(la):
Live prenosi su i planirani da idu uz struchne komentare. StarCraft koji mozete da gledate svaki dan je u reziji najboljeg igracha sa ovih prostora (i shire :))GiskEta koji ujedno i vodi pomenutu emisiju. Za WC3 smo vec imali prilike da gledamo kako GiskEta tako i Sharky-ja kao gosta. Exclusivno u nedelju od 21h korisnici SBBa ce imati prilike da gledaju LIVE partije koje ce GiskE igrati u mechu SCG vs CANADA "A" (1v1, 2v2 sa Spilsom).

A kada Vi planirate da prosirite SBB na celu Srbiju ?
 
LOWRENCE je napisao(la):
A kada Vi planirate da prosirite SBB na celu Srbiju ?
Pa ja sam samo "poslovni partner" :) ali znam da u svim vecim gradovima u Srbiji SBB je znachajno prisutan. E sad shto se tiche povezivanja tih centara sa glavnom centralom u BGD je vishe tehnichke prirode. Kragujevac i Novi Sad ce u najskorije vreme biti spojeni sa BGD :)
 
SRBIJA vs CANADA

Veceras u 21 na info kanalu SBB-a mozete da gledate Live prenos Stracrafta...

Igraju Reprezentacije

SCG - Canada

Obzovace se Gisketov komp

poruke na :
SMS 3313 KOM
[email protected]
 
Poslednja izmena od urednika:
padawan je napisao(la):
Mozda nije lose da umesto ET koji se ovde dosta slabo igra, ubacite recimo Battlefield. Jako mi je zao sto sam zaglavio sa ikomom, da imam SBB sigurno bih gledao sve starcraft i warcraft prenose. Predlazem da se live mecevi komentarisu, sta mislite o toj ideji? Cisto da se ljudi koji ne mogu bas da uzivaju u prenosima zato sto nisu toliko verzirani u nekoj mp igri ne bi totalno smorili, tako mozda mogu nesto i da nauce. Znaci, kao neki sportski prenos... Audio komentari koji prate warcraft replayeve su uobicajena stvar, to bi moglo da vam da neku ideju.

Naravno Bettlefield Vietnam i 1942 su predvidjeni :) ne brini pored Wolfa ja licno forsiram te dve igre , medjutim ipak treba neko da komentarise.. a za to tesko da ima nekog strucnog.. ako ima neka se javi...

NFS Underground takodje trazi komentatora :)

sto se komentara tice naravno da ih predvidjamo :) i bice ih jos u toku ove nedelje :) samo pazljivo pratite :) inace je i mene smorio starcraft iako ga amaterski igram :) znaci definitivno komentari

da ne bude zabune nije da ih nece biti :) bice ih i to uskoro cim izadjemo iz probnog rada :) sto ce biti ja se nadam za max 10 dana :)

padawan je napisao(la):
Svaka cast playgame ekipi na inicijativi i zelim vam puno uspeha u daljem radu. Televizija kao medij moze da privuce neke jace sponzore i da podigne nivo mp igranja kod nas na nivo progaminga.

to i jeste jedna od ideja ... doduse jos nismo poceli da trazimo sponzore za sada stabilizujemo emisiju i obucavamo ljude ....
 
imali ovo i na novosadskom infokanalu sbb-a tj. medieplus
 
zverkons je napisao(la):
imali ovo i na novosadskom infokanalu sbb-a tj. medieplus
za sada nema kao shto vec pishe u gornjem postu ali ce u najskorije vreme biti.(za sada je iskljuchivo za BGD korisnike)
btw za igranje koje upraznjava i pokazuje Autarh u MPlayeru postoji adekvatan termin - WOONA :))) :smackbum:
 
PlayGame je napisao(la):
za sada nema kao shto vec pishe u gornjem postu ali ce u najskorije vreme biti.(za sada je iskljuchivo za BGD korisnike)
btw za igranje koje upraznjava i pokazuje Autarh u MPlayeru postoji adekvatan termin - WOONA :))) :smackbum:

razocarao si me kao covek i kao komunista...

moz se desi i da uskoro proradi u NS-u... ali napominjem "mozda"...
 
Jel ima SBB nesto tipa internu mrezu za igranje? Ono, da pikam MP sa nekim u SBB mrezi za DZ?
 
Sime je napisao(la):
Jel ima SBB nesto tipa internu mrezu za igranje? Ono, da pikam MP sa nekim u SBB mrezi za DZ?

ako si nas korisnik ... uskoro :) znaci igranje za dz... ali na nasim serverima... ako sve bude ok za metar dana
 
Koliko kosta kablovski internet na sbb-u ,posto sam se extra smorio od dail-upa i pucanja veze?!?
 
Najbolje bi bilo da dignete cs i q3 server i da svi uzhivamo :)
 
Invader je napisao(la):
Koliko kosta kablovski internet na sbb-u ,posto sam se extra smorio od dail-upa i pucanja veze?!?

pa zavisi sta te interesuje...
www.sbb.co.yu

ali uskoro se mozda pojavi gaming paket za male pare... jako male pare...
 
Nazad
Vrh Dno