Šta je novo?

Dilema

Batak

Cenjen
Učlanjen(a)
23.12.2014
Poruke
3,917
Poena
159
Nikako ne mogu da se odlucim koji mobilni da pazarim. Najvise razmisljam o G2, Nexus 5 i G3. G2 je 270E (295 od 32GB), Nexus 280, G3 32GB 395E. Vredi li dodati 100E za G3 u odnosu na G2?
Cene su sa KP, Ivan S Mobile je u pitanju. Koliko je pouzdan lik uopste? Problem mi je sto ne mogu licno da uzmem nego jedino da mi posalje.
 
Nikako ne mogu da se odlucim koji mobilni da pazarim. Najvise razmisljam o G2, Nexus 5 i G3. G2 je 270E (295 od 32GB), Nexus 280, G3 32GB 395E. Vredi li dodati 100E za G3 u odnosu na G2?
Cene su sa KP, Ivan S Mobile je u pitanju. Koliko je pouzdan lik uopste? Problem mi je sto ne mogu licno da uzmem nego jedino da mi posalje.

Po meni G3 ne vredi 100e više od G2, ali to je moje mišljenje i apsolutno ne mora da odgovara tvom. Mislim da nema značajnih napredaka u odnosu na prethodnika (apsolutno nisam zainteresovan za svete moći QHD ekrana), i neopravdava mi razliku u ceni (to znači da ne bih voleo da ga imam :D). Nexus 5 sam imao, i rekao bih da je telefon sa više kompromisa od G2, ali ja lično se ne bih bunio i da se vratim na njega ukoliko bih morao jer je ispunjavao najveći deo mojih očekivanja.
Danas bih verovatno išao na G2, samo zato što ga nisam lično posedovao.
Jedino što sigurno mogu da ti kažem je da pogledaš i oglase ovde na forumu i na mobilnim oglasima, naravno, ako ti nije važno da telefon bude neotpakovan, mada se i takvi mogu naći po povoljnijim cenama.
Poslednjih godina pazarim tehniku koja je korišćena neko vreme, ali u garanciji, i takvi uređaji se uglavnom mogu kupiti mnogo povoljnije.
 
Hm ja sam kod njega na ogl za g3 32gb video da pise 375e? Jesi li ga zvao pa ti rekao da je 395? U odnosu na g2 najveca prednost g3 je sto ima slot za mem karticu sto mu se vadi baterija ima laserski autofokus.. Komsija mi ga ima i prezadovoljan je :) mada i g2 za 295 je odlican fon.. Izbor je na tebi koji god uzmes mislim da nećeš pogrešiti
 
ako ti velicina nije bitna.. fon je za tb :D uz to dobicee sigurno lolipop
 
Pa nije mnogo velika razlika u velicini... :) Samo me zanima zanima ono za g3 jesi zvao ivana pa rekao da je cena 395e na oglasu stoji 375
 
Aha :D ae pa neka te fon dugo sluzi :)
 
Nazad
Vrh Dno