Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Nema veze sa HDMI ulazom, nego do IR, ja imam i EON na njihovom boksu i kad palim tv prvi kanal mi izađe je Nova Series koja je kod njih, pogodićete, na broju 8 😁
 
Na mom LG-u se isto uvek prilikom paljenja pojavljivao TV Kurir. To sam rešio povezivanjem daljinca i boxa preko bluetootha a box sam zaklonio iza TV-a da se ne vidi (nema pristupa IR).
 
Obaranje rezolucije i večeras na Arena Premium 2 zbog finala žesnske odbojkaške utakmice Srbija - Turska.
 
Kakva je pokrivenost wifi signalom u kući/stanu? Pretpostavljam da je zte ruter? I ja sam u otkaznom roku sa sbb-om pa najverovatnije prelazim na njihovu optiku.. tv mi ne treba obzirom da već imam pozajmljene iris i move smart naloge..
Bolji rezultati su kroz jedan zid, lošiji kroz dva zida, oba zida IMG_2646.pngarmirani beton, stara gradnja.
 
Obaranje rezolucije i večeras na Arena Premium 2 zbog finala žesnske odbojkaške utakmice Srbija - Turska.
I gledam na telefonu preko aplikacije, nemam obaranje rezolucije, ali pucanje stream-a, pikselizacija i sve ostalo, koliko hoćeš.
Edit: RTS
 
Bila je sinoć pikselizacija dok je trajala odbojka, ali nevezano za hipernet.
Problem sa prekidom signala je negde izvan nastao.
 
Jedno je kad su smetnje a drugo kad box obara rezoluciju.

Sinoć je bilo i jednog i drugog tokom odbojke.
 
Gledam sad basket na kompu, i hoću da vratim 10 sekundi da vidim ponovo jedan koš, a pojavi se slika sa poluvremena iz studija, ni premotavanje im ne radi 😀
 
Jel vi svi koristite optiku ili ne? Čitam sve probleme, pošto sam ja uzeo samo tv i koristim preko supernovinog interneta i nemam toliko smetnji. Čisto da pokušamo da vidimo u čemu je problem. Imao sam i ja smetnji ali vi svakodnevno da ne preteram. Od kako su uradili i apdejt aplikacije za mobilne ja sam sada zadovoljan jer bukvalno ima sve što mi treba. Još i razmišljam da i ja postanem optičar.
 
Ma generalno nemam previše problema sa televizijom, radi to sve manje više kako i treba. Ali čim je neka veća utakmica odmah se pojave problemi jer očigledno imaju problem sa serverima i količinom ljudi koji zasednu ispred tv-a u tim situacijama
 
Ma generalno nemam previše problema sa televizijom, radi to sve manje više kako i treba. Ali čim je neka veća utakmica odmah se pojave problemi jer očigledno imaju problem sa serverima i količinom ljudi koji zasednu ispred tv-a u tim situacijama
Kad je prva sledeća utakmica da proverim i ja kako će raditi. Inače sport slabo pratim pa da uporedimo rad kad su te utakmice.
 
Danas u 10:45 košarka.
Ali ipak je merodavnije u večernjem terminu kad je fudbal a igraju ovi naši slepci.
Ili ako danas pobedimo danas, finale u košarci će da bude pravi pokazatelj.
 
Povremeno obaranje rezolucije na RTS 1 zbog košarke Srbija - Kanada.
 
Pozdrav svima,

Molimo sve učesnike foruma, koji su imali izazov sa obaranjem rezolucije tokom reprodukcije sadržaja, da nam privatnom porukom pošalju sledeće detalje, kako bismo izvršili proveru:
  • Serial number STB-a
  • Tip konekcije (WiFi ili Lan)
  • Provider internet usluge
Unapred hvala,
Yettel
 
Poslednja izmena:
Mogu reći da prvo poluvreme ni jedan problem sa hipernetom i rts1.
Kako je kod ostalih?
 
Ma generalno nemam previše problema sa televizijom, radi to sve manje više kako i treba. Ali čim je neka veća utakmica odmah se pojave problemi jer očigledno imaju problem sa serverima i količinom ljudi koji zasednu ispred tv-a u tim situacijama
ili kolicinom svih koji se nakace na tudje naloge da bi gledali kanale koje nemaju u trenutku prenosenja utakmica
 
Mogu reći da prvo poluvreme ni jedan problem sa hipernetom i rts1.
Kako je kod ostalih?

Čim ljudi ne komentarišu i ne žale se znači da nemaju problema sa slikom, pretpostavljam... Videcemo veceras kada budu bili fudbal i tenis.


@Yettel Srbija Kada je u planu puštanje ponude sa Smart CAM modul karticama za TV? Pošto se o tome govorilo 2021.godine. I zna li se koliko bi se kanala tako moglo gledati - 1000? 2000? 3000?
 
Čim ljudi ne komentarišu i ne žale se znači da nemaju problema sa slikom, pretpostavljam... Videcemo veceras kada budu bili fudbal i tenis.


@Yettel Srbija Kada je u planu puštanje ponude sa Smart CAM modul karticama za TV? Pošto se o tome govorilo 2021.godine. I zna li se koliko bi se kanala tako moglo gledati - 1000? 2000? 3000?
pa nikada, nemaju takav siste, neće ni imati, baš kao ni mts
 
Pred kraj utakmice je bio pad rezolucije i na RTS-u 1 i na Eurosport-u 1, sada je OK. Padovi rezolucije su trajali do 5 sekundi. Banovo Brdo.
 
Čim ljudi ne komentarišu i ne žale se znači da nemaju problema sa slikom, pretpostavljam... Videcemo veceras kada budu bili fudbal i tenis.


@Yettel Srbija Kada je u planu puštanje ponude sa Smart CAM modul karticama za TV? Pošto se o tome govorilo 2021.godine. I zna li se koliko bi se kanala tako moglo gledati - 1000? 2000? 3000?
sta ce bilo kome toliki broj kanala? 🤓 i ovo sto imaju je poprilicno diskutabilno, ne treba nam ni kurir 1,2,3,4 a ni TRT ili TV severni pol ☺️
 
sta ce bilo kome toliki broj kanala? 🤓 i ovo sto imaju je poprilicno diskutabilno, ne treba nam ni kurir 1,2,3,4 a ni TRT ili TV severni pol ☺️

Ja najverovatnije neću uzimati tu CAM karticu, ali znam ljude koji bi je uzeli i koji su me više puta pitali da li Yettel to ima u ponudi i kada će je imati.
Imam prijatelja koji je na A1 uveo tu karticu i koji preko nje ima 2-3 hiljada kanala, ne znam koliko tačno, evo on ih gleda. Odgovara mu valjda zato što je u penziji. A šta će nekome toliko kanala i ko i kad stiže toliko njih da gleda je pitanje za njih, ja ionako jedva da gledam više od 25-30 kanala koje imamo u ponudi, ali ima nas raznih. A izbor kanala je uvek diskutabilan, šta ko voli, tako da tu temu ne bih otvarao
 
Nazad
Vrh Dno