Šta je novo?

Dial up problem

slipstream

Slavan
Učlanjen(a)
01.12.2004
Poruke
277
Poena
319
Posle povezivanja kompa sa laptopom preko crossovera pokusao sam da sa laptopa koristim dialup konekciju ovog drugog. Pokusavao sam preko Network setup wizarda ali nije uspelo. Modem se konektuje ali na laptopu ne mogu da koristim internet.

Tek sada nastaje problem, kada sam otkacio laptop, na internet mogu da se konektujem samo jednom normalno i nakon toga uspe da se konektuje ali ne mogu da ucitam ni jedan sajt. Tek nakon restarta mogu ponovo na net. Pokusavao sam ponovo da kreiram konekciju ali isto...
 
Pa sto se tice ovog prvog moguce da nisi iskljucio firewall na nekom od racunara i jesi li uopste share-ovao konekciju????????????

Ovo drugo mi lici na preinstalaciju drajvera za modem (i ako gresim probaj nista ne kosta).
 
Poslednja izmena:
Ako si share-ovao konekciju na desktopu na laptopu moras da stavis automatsku dodelu IP adrese.
 
@brankoni
1_Jesam share-ovao konekciju, iskljucio firewall...

2_Reinstalirao sam drajvere i ponovo kreirao konekcije ali... kada prekinem vezu mogu ponovo da se konektujem ali net ne radi tako da moram da restartujem racunar da bi net proradio...:S:
 
E onda stvarno nemam ideju sta bi moglo da bude nesto ti se tu pokarambasalo :trust:
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno