Šta je novo?

Diablo IV

posle novog patcha, lakse se dise sa xp-om, izgurah poslednja 4-5 nivoa. Tacno fali t5 u igri, dal su ga namerno isekli i ostavili za update ili sezone ne znam ali od 80 do 100 je bas smaranje.

Pogledajte prilog 394885


barb builds:

Pogledajte prilog 394886
Čestitam :)
I ovo još pre bilo skroz prihvatljivo a tek sad posle patcha.
Zamisli kako bilo u D2 dok nisu dodali u D2R Terrorized zone (ekvivalent Helltide u D4).
Hiljadu puta si radio CS diablo run da dođeš do lvl 99, jer posle lvl 92 ništa drugo nije davalo XP osim 2 bosa Diabla i Baal-a.
 
Raxx's NM Dungeon Solo Tier Lists



 
Hoćemo li ikada dobiti veći zum kamere za lika, recimo da udaljenost kamere bude kao kad jašemo konja?
Ne samo da je preglednije dok se igra već do izražaja dolazi i dizajn nivoa, toliko sitnih, lepih detalja ima koji se ne vide zbog niske kamere.
Jel su developeri pominjali nešto na tu temu?
 
^ Veći ili manji zum?

Ako ti treba veći zum (kao što si nspisao u prvom delu posta) to već ima u wheel opciji kada klikneš na ikonicu u obliku lupe...
 
Da, to sam hteo da kažem, treba opcija da se više odzumira kamera od lika.
 
Aha pa to pričamo od početka, ali se navikneš.

Iskreno to je veći problem u tamnicama, ja puštam bone spear čim vidim neprijateljski health bar koji se pojavi znatno pre nego što ti neprijatelj uđe u vdokrug...

Koji je optimalan lvl za Ashava Tier 1, i da li se ikako može solirati ili mora u družini?
 
Prešao na tier 4 sinoć, prvih par žutih ancester itema, nebo i zemlja u poređenju sa onim legendary i seacred što sam imao do tada!
 
Ma sada ce ti dps samo raste do odredjene granice i onda opet ide blokada na toj cifri dok stvarno ne nadjes neki brutalno ultimativan item koji ce ti poveca dps. Sve do tada mozes da pretvaras u materijal za kraftovanje ili prodajes za gold jer ni jedan item nece biti unapredjenje ali nemoj da ne pregledas loot koji pokupis, svaki item koji si pokupio pogledaj jel vredi da se cimas oko njega ili ne.
 
Ma da bre, kako sam pogledao klip od wudijo-a, skontah da stvarno i od prosečnog itema može bruka da se napravi. Juče mi skočio dps za 1000 samo što sam unapredio još dva puta 2 handed bow
 
Ma da bre, kako sam pogledao klip od wudijo-a, skontah da stvarno i od prosečnog itema može bruka da se napravi. Juče mi skočio dps za 1000 samo što sam unapredio još dva puta 2 handed bow
Još dodaš i aspekt i eto legendary itema...
 
Ima li ko veceras za t4? Ja sam 67 lvl. Trenutno mogu solo tier 20 - WT3, ali kontam ganjati ancestral iteme pomalo, a ne ide mi se samom dugo ce trajati.
 
Ja sam sada u igri pa možemo neku ako hoćeš.
 


Au koji je ovo maler, covek se bije sa lillith i ne vidi da mu je otvoren chat i da ne moze da se izleci. Ako ne krene od namestenog epic fail pocinje na 16:38.
 
Iji i meni se to dešavlo gomilu puta!...i redovno umesto konja da pozovem, otvorim aspekt page :(
 
Do onog velikog poslednjeg update-a sam normalno mogao da igram sa drugarom koji je na ps5 (ja sam na pc) i posle toga vise nema sanse jedan drugom da posaljemo invite. Ja mogu da inv druge igrace dok on ne moze nikoga. Jel neophodan onaj PS plus paket i ako jeste, kako je do sad radilo?
 
Napokon otključah World Tier 4!
Video sam da su u Capstone Dungeon-u (CD) za wt4 aktivna 2 debuff-a koji se povećavaju svake sekunde za jedan a smanjuju sa svakim ubijenim mobom.
E sad, kada sam se iz dungeon-a teleportovao u grad i ponovo se vratio, ta dva debuff-a su jednostavno nestala?
Jel može još neko ko uskoro treba da radi CD da proveri da li mu se isto dešava da mu debuff-ovi nestanu kad se teleportuje i vrati.
 
Kada sam resavao Castone Dungeon da otkljucam WT4 isto mi se desilo da sam imao dva debuff-a i posle teleporta u grad i vracanje nazad su mi nestali.
 
Ja ne kontam poentu one pvp sekcije?! ...Niti kako da dobijem one crvene krstale!? Danas par pajvana 100lvl iz istog klana trče okolo i sve ubijaju. Šta ja nesretnik 72lvl mogu tamo da radim...jako glupo napravljeno!!
 
Pa eto dve sirovine su dosle do 100 lvl i sada silje m*da na slabijima i pokazuju kao neku nadmoc.

Glupo je sto uopste moze da spaja igrace sa razlicitim lvl. Bolje da su napravili da svi koji su u rasponu od 70-75 mogu izmedju sebe da se biju isto tako 75-80, 80-85 i razumete poentu. Ovo 100 lvl naspram 72 lvl nema nikakve logike jer em sto je drasticna razlika u dps-u, armoru, i energiji.

Ova igra je trebala sigurno jos godinu dana poliranja i to minimalno ovo sto su izbacili je leskovacka muckalica, sve smo natrpali u lonac e sada cemo da ispravljamo ako nesto ne valja i dodajemo i oduzimamo ako treba.
 
Meni bio pao neki Thorns chest armor, pa sam zbog tih lvl 100 likova otisao na tier 3 (neki 7x level sam bio, ne secam se) i uspeo da nakupim crvene dukate za konja i neki sexy armor.
Probali su naravno da me gankuju, cak bilo i par grupica, ali thorns su odlicni deff ako se uz to jos ima i pristojan build. Eno mi na muli jedno 20tak usiju od tog dana :D
 
Znači sigiruca rešenje otići na tier 2 i igrati...glupo osmišljeno jako...al ajd, bar ima rešenja 🤣😇
 
Stigoh do 70+ lvl, Necro Bone Spear build, i više ne znam šta da radim. Od 60+ lvl sam radio helltide, "budžio" lika i opremu, rešavao stronghold-e, tamnice, rešio gotovo sve kvestove, pronašao sve Altars of Lilith, pretvarao tamnice u lvl 20-22 i njih rešavao i to je to, polako postaje dosadno bez novog sadržaja. PvP me ne zanima.

Ušao sam tri puta u Fallen Temple Capstone Dungeon, WT4 (valjda se tako zove, borba sa "naprednom" :ROFLMAO: Lilith - Uber Lilith), došao do kraja i umro tri puta za 3-10 sekundi. Naravno, digao sam ruke od nje za sada.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam našao ni statue od lilith, ni otključao sve aspekte, ni rešio gomilu sporednih kvestova al polako već hvata zamor
 
Nešto ovako, samo što je lik lvl 100 :D

Da sam znao unapred o čemu se radi ne bih ni ulazio tamo. :p

 
Vrh Dno