Šta je novo?

Diablo IV

Nego, kako su uspeli ovo da zaseru...
Pada potent blood na sred fontane i ne moze da se pokupi hahaha.
Ovo se i meni danas desilo, i isto sam se pitao :D

Ove sezone nikad brze se ne uzme lvl 100. Treceg chara (Barba) polako guram ka 100ki, Rogue i Wizzica su vec tamo. :)
Od personal achievementa ostalo mi je da odradim lvl100 Dungeon (farmao sam 92-96 sa Wizzicom za Glyphs, pa sad samo cekam 100ka sigil da padne).

Inace, Lilith je smesna nakon nerfa. Pala je iz 3ceg pokusaja ikad, sa nabudzenom Wizzicom.
Verovatno probam da je ubijem i sa Rogue i Barbom, tamo kasnije tokom sezone...
 
svi znamo da je wizz broken :)
 
Manje je broken od Barba! :geek:
Gledao sam danas kako onaj Rob pravi Duriel one shotove od 650.000.000 damage :oops:
 
Pokusaj da stanes iznad fontane i pritisni basic attack da se karakter pomeri napred… meni je tako pokupio u vise navrata
Hvala, mada imam preko 15k vec, nije da mi treba. Ovo je vise kao "gospode boze, zar opet" trenutak.
 
trebace za drugog, treceg chara :)
 
ako ste spucali sve mats za duriela, a treba za ringove

 
 
Hahah prosao sam kao conduit pylon kroz teleport u dungeon-u i malko mi je skupio druida
1699741436834.png1699741457319.png
 
F-1ZuVQXgAAAewS
 
nadam se i ja jednom :) mogao bi i deda i meni dosta
 

HoTA 90lvl worldboss insta kill.
 
ko hoće brže da leveluje

Blessings Aplenty: Earn Increased Experience and Gold​

From November 20, 10 a.m.–November 27, 10 a.m. PST, all players will earn experience and Gold at a 35% (multiplicative) increased rate.
 
Kakav kralj… 👑
 
Imam problem sa barbarianom... shoutovi mi ne prave fury... napravi tih osnovnih 20 i preko toga nece. Probao sam da napravim i novog sezonskog lika, nista. Od opreme sam sve skinuo, paragon tabla prazna. Od skilova samo osnovni da dodjem do shoutova. iskljucio sam i sve vampirske skilove.

Na Eternal realmu mi radi normalno.

Ovo mi je radilo ok do juce, sta se desilo ne znam, ali iritira. Fury mogu da pravim samo kada udaram.

Jel cuo neko za ovakav problem? Ubi me, ne mogu da nastavim dalje :(

evo ga video:

sta radim pogresno?!
 
mozda da vidis ili pitas na blizzard forumu, ne vidim da je neko pisao o tom problemu nigde. neki bug je sigurno
 
juce je bio neki hotfix zbog living steel chest exploita, mozda je nesto iz njega uticalo na to
 
godine, godine... moja greska, skinuo sam prsten koji daje fury za svaki shout, a nije mi palo na pamet da isto uradim na ostalim da probam...

e kad sam se ismejao samom sebi sada...
 
Krenuo ponovo sezonu 2,, biće vrmena i za godišnji krajem godine.
Mogu da kažem da je baš zabavno.
Grafika je uvek bila odlična, art je sjajan, vizuelno je uživanje za igrati.
Možda za one profi ne valja ali za mene "viken igrača" skroz dobro.
Ja igram na linuxu preko Lutris winea i mnog su bolje performanse nego za vreme lansiranja, bukvalno sada klizi na 110fps (to mi cap za 2k rezoluciju koji sam stavio) u 85% mapa.
Sadržaja ima dosta i što mi je najvažnije možeš da kreneš neki deo i za 30min da završiš, drop je odličan, density takođe, resistance su sredili.
Jedino mi nedostaju setovi jer mi je onda lakše da znam šta da jurim :) . I dalje mi se ne sviđa što moram gomilu žutih da pregledam da ne propustim neki koji može da se craftuje a to oduzima gomilu vremena.
Sve u svemu od mene 7/10 i očekujemo dalja poboljšanja.
 
@Preacher extra si pogodio kad da kreneš, od danas povećan exp i gold nedelju dana
 
 
1700520717600.png

Kakvi pacijenti postoje sacuvaj boze. Sad mi je zao sto sam bio fin umesto da mu lepo po srpski objasnim onako kako samo mi umemo :D
 
^Meni je bitno da sam "Satisfajovao Spirite" pre nego je krenula ta vasa "zabava" :geek:

Sta znam, meni ova sezona bas legla ovako casual... evo i druida cemo polako ka 100ci. :)
 
^Meni je bitno da sam "Satisfajovao Spirite" pre nego je krenula ta vasa "zabava" :geek:

Sta znam, meni ova sezona bas legla ovako casual... evo i druida cemo polako ka 100ci. :)
I koja klasa Vam je bila najzabavnija za igranje?

Ja sam doterao Nekra do 79lvl u ethernal i posle nisam igrao, smučila mi se endgame repetitivnost.
Bilo je zabavno kad sam par puta igrao coo-up sa ljudima sa foruma...
Ali to mi je i poslužilo kao reper da sagledam koliko je Nekro u stvari "deda" klasa...

Možda bi sad opikao neku drugu klasu par dana u sezoni 2 kad već daju 35% uvećani exp i gold drop...
 
barb, sorc, rogue, druid, necro.

neki moj tier list. mada sad najvise uzivam sa barbom, levelujem drugog da imam dva builda, super speeder i super hitter.

necro sam krenuo da levelujem i bas
mi je spooooor, dok se ne nabudzi, a to traje (zavisi i od builda, krenuo sam bone spear bez miniona)
 
Ja igram Rogue twisting blades, poliva kao lud, već sam 71. level od 67og igram tier4.
Otresao Butchera na t3 dva puta opušteno i jednom na t4 (malo manje opušteno :D ).
 
Ja isto levelujem nekra, Infimist Necromancer build, ali mi je previše rovit a i baš se sporo leveluje. Probaću neki bonespear build da vidim jel ima razlike ali definitivno pravim novog barba.
Upadoh sinoć u neki party za Duriela, lik iz grupe je barb, one-shotuje bosa za 2s.
Dobih i prvi uber (dedu). :D
 
Nazad
Vrh Dno