Šta je novo?

Diablo II patch 1.11!

Pa nema care, sve sam obišao najmanje 3 puta...
Brisao sam mape, išao po novim ali opet isto...

Našao sam Diablo 2 Character Editor Version 1.88 (April 3, 2002) ali ne radi sa njim, treba mi nešto novije što radi sa 1.11 patch-om... Samo da otključam Waypoint... Zar niko ne korisiti Editor-e?!?
Ne volim editore, dosad su samo uspevali da mi syebu lika... Back-up-uj obavezno...
Meni su skoro preporuchili neki UDIE Too...

Jel igrash Single ili Multiplay??
Ako cesh da brishesh lika, bolje da zipujesh fajlove, okachish, pa neko ce vec uspeti da ti nadje taj wp :D
 
Ako igras sa editorima najbolji ti je hero editor v0.96. Ima bruka opcija i raznih gluposti. Sve sto ti treba.
http://www.d2sector.net/downloads/index.php?act=view&id=263
Probaj ovde.

Probaću ga ali 5.5Mb za editor!?! :d
Nadam se da će raditi sa 1.11 patch-om.
BTW, u principu ne volim ništa da igram kao varalica, da koristim editore... ali šta ću, očigledno je bug.
Ako ne uspem nekako da otključam ovaj waypoint, počeću sa drugim likom da vidim gde će onda biti prolaz ka "City of Damned" a ovog ću dati vama pa probajte i vi sami...
 
Poslednja izmena:
Uspelo je sa ovim editorom, hvala vam puno!
Sada ću malo da istražujem, da obiđem ovaj nivo da vidimo gde je greška, da li je uopštre povezan sa prethodnim.
Pozdrav i hvala svima još jednom, psebno jovcov!

Edit:
Našao sam.
Kada sam se baš približio, tek onda, pojavile su se stepenice na mapi, nije ih bilo i ako sam prolazio tuda na prethodnom nivou, nisam lood niti ima razloga da vas lažem... :S:
 

Prilozi

  • eureka.gif
    eureka.gif
    143.2 KB · Pregleda: 64
Poslednja izmena:
gde ima da se kupi orođinal diablo2 i lod? igram ga i dan danas ali je bedak igrati sam
 
Gde god hocesh :)
Mikro knjiga, ili Plato, tu znam da ima...
Za nekih 1700din dobijesh 4 diska i 2 serijala (1za D2 i 1 za D2:LoD), pa kad pochnesh da igrash u multiju, javi se u onoj drugoj temi za D2 na Bnet-u :)
poz.
 
Gde god hocesh :)
Mikro knjiga, ili Plato, tu znam da ima...
Za nekih 1700din dobijesh 4 diska i 2 serijala (1za D2 i 1 za D2:LoD), pa kad pochnesh da igrash u multiju, javi se u onoj drugoj temi za D2 na Bnet-u :)
poz.

ok hvala ti,a što se tiče multija,igram ga od 95-96 godine. Nego jel moze da se prebaci lik kojeg sam do sad igrao kao single iz piratske vrzije u original pa preko neta. stvarno me mrzi da opet budzim varvarina 62lv.
 
Ne može da se prebaci takav lik nikako. Moraćeš sve ponovo, ali ne brini. Ovde možeš da se izleveluješ do 80. nivoa za 2-3 dana (cela ;)) u vrh glave. Samo da nađeš neki dobar party do act-a 5, pa posle toga dobar Baal party i experience ima da leti. Tako za svaki od 3 nivoa težine. U single playeru je mnooooogo teže.
 
Poslednja izmena:
Ne može da se prebaci takav lik nikako. Moraćeš sve ponovo, ali ne brini. Ovde možeš da se izleveluješ do 80. nivoa za 2-3 dana (cela ;)) u vrh glave. Samo da nađeš neki dobar party do act-a 5, pa posle toga dobar Baal party i experience ima da leti. Tako za svaki od 3 nivoa težine. U single playeru je mnooooogo teže.

nemam toliko vremena ali imam svaki dan posle 6 sati
 
^naravno, rachunajte i na mene :D
Imam samo druida, ali plarnirao sam da prouchim sve klase ;)
 
au.... sta je ovo? ja patchovao, pa probao malo plains of despair... dal sam ja zardjao skroz ili su ovi podosta jaki?
 
Pozdrav i hvala svima još jednom, psebno jovcov!

Hvala i drugi put, samo nemoj da igraš sa tim editorom, nije zanimljivo. Ja sam koristio editor samo da izvadim neke moćne iteme što sam dobijao, i tako.
 
По мени је едитор обавезан само у случају када ми је инвентар препун а наиђем на неку моћну уникатну стварчицу, која није за моју класу, па је експортујем.
 
Poz. ljudi

Izvinjavam se sto vrcam pricu opet na "loader" ali i pored svih vasih odgovora i dalje imam problem sa doticnim. Stalno ispisuje poruku da ne prepoznaje verziju igre. Insalirao sam 1.11b patch(prvo preko 1.07), zatim probao sve ipocetka da instaliram, pa prekopirao sve mpq fajlove ... nista uvek isti error. Jel ima jos neko nekakvu ideju bar dok se ne vratim u BG i kupim oreginal?
 
Očigledno namaš pravi loader (imaš neki za stariju verziju)...
Evo ti u attach-u pravi.
 

Prilozi

  • Loader.rar
    16.7 KB · Pregleda: 37
Imam taj. (skinuo sam poslednji build -Novembar)
E sad mi se javlja drugi problem, ne moze da nadje mpq fajlove... a sve sam ih iskopirao u d2 folder?

EDIT

Radi :) hvala! :)
 
Poslednja izmena:
e, ljudi, el taj 1.11 isto sto i 1.11b???
i da li mi za multi trebaju oba originala???
tj, da li bih mogao da kupim samo LoD original, pa da... ono.....
 
Ako uzimaš original, nije potrebno da skidaš nikakve patcheve. Automatski će krenuti download i instalacija najnovijeg patcha po pokretanju igre.
 
Nazad
Vrh Dno