Šta je novo?

Diablo 3

50 shardova ces dobiti na t1 a to nema sanse da odradis bez opreme :p
 
Sad tek vidim da ima bench guild,pa ako moze invite u isti... MaXiMuS#21423 hvala unapred...
 
^
Imas jedan broj vise!
 
Kako?! Sad sam proverio upravo mi tako pise MaXiMuS#21423 ...
Primljen sam u balkan d3 team ...je l to taj sa bencha ili sam pogresio?
 
Poslednja izmena:
ne sa bencha je BENCH
 
ne mogu da nadjem nikako...napustio sam taj u koji sam pogresno usao...aj neko invite...
 
Kada se vec tu spominje pristup Bench klanu, interesuje me koji je tacan naziv i da li postoje neki posebni uslovi za ulazak?
Da li to sto nisam dovoljno jak da bi igrao na T5-6 jacini znaci da nisam dobrodosao? :S:
Mada...kada bi neko od eksperata pogledao moje heroje i dao savet kako ih unaprediti mozda bi i bilo nesto od njih.:D
Mickey#2970
 
klan je Benchmark Forum sa tagom BENCH

moze da pristupi ko god zeli, samo mi ostavite battle tag

poslao sam obojici friend request (da bih mogao clan invite)
 
ugasili bountije sad kad je exploit odradio posao u seasons....
 
ovo je nice :)

Boon of the Hoarder should now work correctly when your pet kills an enemy

da uposlim lasice :D
 
nisam dugo igrao ali se vracam..ubacite me u klan..
Zvezdan#2456
jel ime svrhe igrati sezonu?..krenuo sam sa crusadrom i gotivno je..sve ispocetka:)))..valjda ce sezona da traje bar jos 3 meseca
 
nisam dugo igrao ali se vracam..ubacite me u klan..
Zvezdan#2456
jel ime svrhe igrati sezonu?..krenuo sam sa crusadrom i gotivno je..sve ispocetka:)))..valjda ce sezona da traje bar jos 3 meseca

Ako ti treba osvezenje u smislu da sve krenes kao od prvog dana, naravno da ima smisla.
Cak i ako to nije slucaj a lozis se na transmog, onda makar doguraj do 70lvl da bi dobio transmog od prve sezone.
 
jos jedno pitanje u vezi sezonaca..da li ce sezonski lik posle zavrsetka sezone postani ,da kazem normalan,ne sezonski ili se brise???
znam da ce itemi ,gold biti preneto ali ne znam za karaktere
 
i on postaje normalan
 
Molio bih par saveta za monka. Sorry sto vam hijackujem temu, igram na PS4, totalno neadekvatno... ali kontam da ste mnogo vise hardcore nego na konzolnom delu, a i verzija je identicna PC verziji, samo sto nema poslednji patch od pre neki dan.

Smorio sam se jer vec neko vreme stagniram. Isprobavao sam buildove, ali nikako probijem T2 barijeru. Presipam iz supljeg u prazno sa pasivnim skillovima, ili trpi dps ili spirit ili defense. Ocigledno sam jako ogranicen itemima. Bukvalno od prvog paragon nivoa vucem isti Odyn Son i neki mace sa zelelenima u socketima koji nemaju ni 2k. Toliko nisam imao srece sa 1h oruzjima da je strasno, a 2h mi uzasno spustaju DPS. Tek mi juce ispalo nesto jace. Oko 500k base dps-a koji ode na nesto manje od 700 sa skill bafovima, nije mi dovoljno.

Mislim da je prilicno bedno da na 80 i nekom paragon nivou igram T1 i 2. Uglavnom igram solo ali cu izgleda morati da se slepam na public T3 riftovima/bountijima. Ne znam sta vise da radim. Od muke sam power levelovao i Witch Doctora za par sati do 70 na Miner's gold bounty-ju, ali mi je on tek katastrofa.

Imam utisak da me je najvise upropastilo eksperimentisanje sa set itemima i helikopter speed farm epiphany build koji se zasniva na cooldown redukciji i brzini (tempest rush+sweeping wind itd).

Inace, super je PS4 konzolna verzija. :) 60fps sa retkim dropovima kad je zesci fajt u riftovima, direktno kontrolisanje sa analozima daje potpuno drugaciji dozivljaj, i featuri koji nemaju u PC verziji (Nemesis sitem, giftovi, roll..). Jedino sto nema sezona :(

Takodje, nije mi jasnije, da li se isplati mucenje na visim nivoima? Vece su sanse za leg drop ali ako ti treba pola sata da ubijes elite-a, koja je poenta? Zar nije vremenski efikasnije i bolje protrcati kroz T1/master?!
 
Poslednja izmena:
uh ja sam tek sa ovim patrchom poceo da igram monka, pre toga je viable dashing strike build (set bonus na onom lightning setu) sa jawbreaker i won khim lau (ili odyn son) oruzjima

sada je holy monk (sunwuko set) bas jak, ja sa njim igram T6 opusteno :) mozes mi videti iteme u signature (meihuaquan)

ako T6 mozes da pretrcis kao T1/2 onda igras T6 :)

edit: imas li RoS ekspanziju?
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Sinoc mi je konacno pao Shard of Hate, jutros polozio poslednji ispit na matematickom fakultetu... Today was a good day :D
 
Ali zasto citirate post iznad vaseg?!?! To mi nikad nije bilo jasno...sorry za off...
 
Ali zasto citirate post iznad vaseg?!?! To mi nikad nije bilo jasno...sorry za off...

Pa da bi se znalo kome je poruka upucena a ne onaj koji je prvi napisao poruku da lupa glavu jer poruka ispod upucena njemu ili nekome 5 strana unazad. I kakve veze ima jel se citira poruka ili ne?
 
Pa ako je ispod tog posta znace se kome je upuceno...mislim nije ovaj topic toliko posecen da dok odgovoris na zadnji post bude jos 3,4,5 odgovora...a i da bude postoji edit i onda ubacis citat... I nema veze da li je ili nije citirana,ali smatram da je nepotrebno citirati post iznad svog...
 
Tasker and Theo 2.13%
Kridershot 2.44%
The Witching Hour 0.99%

Igraću ja još dugo D3 :)
 
sve sto treba :D
 
Nazad
Vrh Dno