Šta je novo?

Diablo 3

pa renoviraju ljudi :)
 
Ljudi, nasao sam nekog lika na "kupujem prodajem" sajtu, za 1500 din prodaje kljuceve za ROS. Da li je to regularno, je l' ima neko iskustva sa tim?
 
Ljudi, nasao sam nekog lika na "kupujem prodajem" sajtu, za 1500 din prodaje kljuceve za ROS. Da li je to regularno, je l' ima neko iskustva sa tim?

Bolje odmah uzmi upaljac i zapali tih hiljadu dinara, manje ce ti bude zao jer znas da si ih ti zapalio nego da te neko drugi zezne. Kupi bre ko covek preko nekog sajta i nema zime a ne tu preko kupujem prodajem. Pogledaj unazad par strana pa ces videti par sajtova gde je sve ok.
 
Čini mi se da sam pronašao jedan bug, da pitam da li ste vi to primetili, krenuo sam da igram Act V danas oko 14h i negde do 17h sam stigao do lvl 66 ali su mi sve vreme padali samo ajtemi lvl 61, nakon što sam negde na pola akta izašao iz igre i sada upalio ponovo, padaju lvl 66 odnosno lvl koji sam trenutno.

Inače, sviđa mi se Act V i sve do sada što sam video. Pao mi je odma dobar Legendary Wand sa soketom i Tal Rasha Helm sa soketom, čekam nestrpljivo lvl 70 i Advanture.

I da, šou kako se lako gine, a mogu da zamislim ove koji imaju Legacy opremu sa napucanim dps, a Toughness nigde.
 
Poslednja izmena:
Bolje odmah uzmi upaljac i zapali tih hiljadu dinara, manje ce ti bude zao jer znas da si ih ti zapalio nego da te neko drugi zezne. Kupi bre ko covek preko nekog sajta i nema zime a ne tu preko kupujem prodajem. Pogledaj unazad par strana pa ces videti par sajtova gde je sve ok.

Taman tako. Sad bas gledam i oglasa nidje, izbrisao ga batica... :d
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da sam pronašao jedan bug, da pitam da li ste vi to primetili, krenuo sam da igram Act V danas oko 14h i negde do 17h sam stigao do lvl 66 ali su mi sve vreme padali samo ajtemi lvl 61, nakon što sam negde na pola akta izašao iz igre i sada upalio ponovo, padaju lvl 66 odnosno lvl koji sam trenutno.

Inače, sviđa mi se Act V i sve do sada što sam video. Pao mi je odma dobar Legendary Wand sa soketom i Tal Rasha Helm sa soketom, čekam nestrpljivo lvl 70 i Advanture.

I da, šou kako se lako gine, a mogu da zamislim ove koji imaju Legacy opremu sa napucanim dps, a Toughness nigde.
hm ovo vezano za bug, i ja primetih da mi padaju samo lvl61 al se do sad nisam logout :D
Inace pikam master sa dh-om i na prvom bossu sam imao jedino problema, al zbog toga mi se i svidelo jer sam imao utisak da progresujem i radim boss fajt a ne sve one shot... Ambijent prelep, muzika i atmosfera takodje... Za sad sam zadovoljan :)
 
Enchanting je bole glava... Helm of Command, odlicni statovi ali nema socketa. NP! Zamenio chance to block za socket i ubacim imperial amtesit koji mi je dropovo. Tweakovo sam svoj gear i digao all res, i sad imam Wizza sa 260k HP i 1400 all res minimum. Jedino sto fali je neki dobar source da podignem DPS preko 140k... igram D3 intezivno od ovog novog patcha ali nikako da dobijem neki valjani source.
 
Poslednja izmena:
Imam ja za dva ROS-a pa ako nekom treba mozemo da se dogovorimo :p
 
Ova tema zamrla od kad je izasao RoS :)
Tako znate da je igra ispala dobro. Niko ne komentarise nista svi "cute" i igraju.
Mislim da je Blizzard ovom ekspanzijom spasao D3. Odlican posao.
 
Ova tema zamrla od kad je izasao RoS :)
Tako znate da je igra ispala dobro. Niko ne komentarise nista svi "cute" i igraju.
Mislim da je Blizzard ovom ekspanzijom spasao D3. Odlican posao.

Mmh. Ali, pitanje je na koliko dugo... to cemo tek otkriti. Ako ispadne da moramo da placamo expanziju na svakih 18 meseci da bi imali sta da igramo onda ce biti glupo. Nisam jos dovoljno igrao ali nadam se da ima dovoljno gameplay-a u expanziji i svemu sto je donela da se zabavim jos 1500 sati.
 
Ova tema zamrla od kad je izasao RoS :)
Tako znate da je igra ispala dobro. Niko ne komentarise nista svi "cute" i igraju.
Mislim da je Blizzard ovom ekspanzijom spasao D3. Odlican posao.

Baš o tome i ja razmišljam, videćemo kada će se početi sa kukanjem, verovatno čim dodje do prvog zasićenja. :)
 
act V je stvarno odlicno uradjen, takodje i muzika iz ekspanzije me odusevila.
 
Jedno pitanje kad predmete sa crusajderom igru na normal jel nakon toga igrate adventure mode I tako podižete paragon ili igrate ponovo igru na sledećoj težini
 
Ja sam Crusadera izlevelovao sve na Adventure, extra bilo. :)
Taman cu story da predjem na 70, fali mi jos par levela.

Utisci o expanziji za sada - extra.
 
Mmh. Ali, pitanje je na koliko dugo... to cemo tek otkriti. Ako ispadne da moramo da placamo expanziju na svakih 18 meseci da bi imali sta da igramo onda ce biti glupo. Nisam jos dovoljno igrao ali nadam se da ima dovoljno gameplay-a u expanziji i svemu sto je donela da se zabavim jos 1500 sati.
pogledaj recimo sta ti sve treba za craft leg itema i koliko vremena treba da se to skupi :) ima ovo da se igra i igra i igra :)

adventure mod je odlican, kombinacija bounty i rift lepo nagradjuje igraca, nista nije extremno, niti je sve lako na dohvat ruke niti je sve toliko retko da odbije ljude od igre zbog mukotrpnog grinda odredjenih zona.

naravno i ovde ce kad tad doci do toga da vam treba odredjeni item zbog builda, da se vija odredjeni boss/lokacija kako bi se dobio leg craft mat koji je potreban za novi bolji leg item craft.
 
^ Uvek će biti ljudi sa nerealnim očekivanjima, koji hoće za 35e da dobiju 10 000h zabave. Tako da, kukanje će početi, kad-tad. :)
 
Jedno pitanje kad predmete sa crusajderom igru na normal jel nakon toga igrate adventure mode I tako podižete paragon ili igrate ponovo igru na sledećoj težini

Kada prvi put završiš Act V otključaće ti se Advanture koji nakon toga možeš da kreneš sa novim char.
 
Moze li mi neko reci redosled instalacije?

Imam D3 disk. Ako bih igru instalirao od pocetka sta je potrebno?

D3
update na loot 2.0
D3 RoS

ili samo

D3
D3 RoS

Ne bih voleo da opet moram da cekam da skine nekoliko gigabajta kako bi se updateovao na 2.0.
 
Moze li mi neko reci redosled instalacije?

Imam D3 disk. Ako bih igru instalirao od pocetka sta je potrebno?

D3
update na loot 2.0
D3 RoS

ili samo

D3
D3 RoS

Ne bih voleo da opet moram da cekam da skine nekoliko gigabajta kako bi se updateovao na 2.0.

Moj savet ti je da se ulogujes na battle.net nalog i odatle skines igru. Nema nikakvog smisla instalirati je sa diska.
 
Moj savet ti je da se ulogujes na battle.net nalog i odatle skines igru. Nema nikakvog smisla instalirati je sa diska.

:)

Kazi mi, kakav je net u kanadi? 100 ili 200 mbit/s ? Ziiiiippp i igra sknuta? E ja nemam tu brzinu u ovoj vuko*ebini.

Ovako...
RoS jos nisam kupio. Razmisljam da li da kupim...

Sada sam se ulogovao na bnet nalog i tamo vidim da mogu da skinem samo 'game client' za obicni D3. Ne znam, mozda cu imati mogucnost da skinem 'game client' za RoS kada ubacim code tj. aktiviram igru.
Meni bi pomoglo jedino kada bih mogao da smaknem ISO za D3 RoS, koji (naravno sadrzi u sebi i D3). I da onda lepo instaliram sve to u cugu.

Zamisli da sutra trebam da re-installiram ceo sistem. Jel' trebam opet da skidam igru preko 'game client-a? :)

Pre par nedelja kada se pojavio loot 2.0, bilo je potrebno preko 30 sati (non-stop) download-a da se igra update-uje. Ne bih da kroz to prolazim opet kada npr. igru trebam da instaliram od pocetka. Zbog toga trazim resenje.

Ima li neko neki predlog?
 
Od loot 2.0 update neces imati nista vise da skidas. RoS ti je vec skinut.
 
Upravo tako, klijent je isti za sve, razlika je samo u dostupnosti sadržaja u zavisnosti da li imaš d3 ili ros. Instalacija na disku sadrži ko zna koju verziju igre, tako da svejedno moraš da patchuješ ako je instaliraš sa diska.
 
Od loot 2.0 update neces imati nista vise da skidas. RoS ti je vec skinut.

Upravo tako, klijent je isti za sve, razlika je samo u dostupnosti sadržaja u zavisnosti da li imaš d3 ili ros.

ok hvala. Znaci sa loot 2.0 vec imam RoS.


Instalacija na disku sadrži ko zna koju verziju igre, tako da svejedno moraš da patchuješ ako je instaliraš sa diska.

Pa, stvar je u tome da, koju god verziju RoS disk da sadrzi, update nakon njegove instalacije sigurno nije 5-6 GB. U tome je stvar. Lakse cu podneti da se patchuje npr. 100mb nego da ponovo svaki put skidam expansion preko game client-a.

Zato pitam,.... posto vec imam D3 instalacioni disk, ... da li mogu da kupim D3 RoS (takodje u vidu instalacionog diska), i da zatim igru instaliram ovim redosledom:

1. D3
2. D3 RoS

ili moram:

1. D3
2. patchovanje na loot 2.0
3. D3 RoS

Ako cu kupovinom RoS diska, izbeci da skidam nekoliko GB da bi se originalni D3 updateovao na loot 2.0 (jer ga mozda RoS vec sadrzi u sebi), meni bi to resilo problem, jer bih tako igru brze re-instalirao.
Znaci da li moze
D3 --> D3 RoS ili mora D3 --> loot 2.0 update --> RoS

Ako je ovo drugo (u sta ne zelim da poverujem) onda ove iz blizzarda stvarno treba izmlatiti.
 
Poslednja izmena:
U subotu i nedelju je u Ušću u Game-s popust 20% na igre, što znači da će D3 RoS koštati 3600din, ako neko još nije kupio, eto prilike.
 
Je li to proverena informacija da ce RoS kostati 3600 ili samo pretpostavljas da ce i on biti ukljucen u tu akciju?

btw. ja na stajtu Game-S(a) ne vidim nikakvu najavu za vikend akciju, ...ili mozda ne umem da nadjem. :)
 
instaliras igru sa diska, kad se zavrsi instalacija i pokrenes je prvi put launcher ce da krene update na poslednji patch koji u sebi sadrzi i ros, i to je nekih 6GB tako da ce svakako da skida (ne znam koliko bi sve skidalo da instaliras samo battle.net desktop app i odatle krenes install/download diablo 3). ako nemas ros key igra ti nece dozvoliti da igras ros only content, a sve ostalo je tu.
 
Je li to proverena informacija da ce RoS kostati 3600 ili samo pretpostavljas da ce i on biti ukljucen u tu akciju?

btw. ja na stajtu Game-S(a) ne vidim nikakvu najavu za vikend akciju, ...ili mozda ne umem da nadjem. :)

Informacija je proverena, zavo sam Game-s u Ušću i potvrdili su mi, pitao sam ih baš za D3 RoS, na sajtu Game-s nećeš videti tu akciju jer je to vezano za proslavu rođendana Ušća, evo i šta je na sniženjima link
 
instaliras igru sa diska, kad se zavrsi instalacija i pokrenes je prvi put launcher ce da krene update na poslednji patch koji u sebi sadrzi i ros, i to je nekih 6GB tako da ce svakako da skida (ne znam koliko bi sve skidalo da instaliras samo battle.net desktop app i odatle krenes install/download diablo 3). ako nemas ros key igra ti nece dozvoliti da igras ros only content, a sve ostalo je tu.

Cek bre ... :)

Pa sta onda dolazi na RoS disku kada se kupi u prodavnici? Zar nije logicno da RoS disk zapravo u sebi sadrzi loot 2.0 ?

Znaci mislio sam:

Instaliram D3 i odmah zatim instaliram D3 RoS. Zar ne moze tako?

Stvarno ne bih mogao da zamislim da su napravili takav propust da moram izmedju instalacije originala i expensiona da skidam loot 2.0? (pa sta je onda na 'ebenom RoS disku?)



Informacija je proverena, zavo sam Game-s u Ušću i potvrdili su mi, pitao sam ih baš za D3 RoS, na sajtu Game-s nećeš videti tu akciju jer je to vezano za proslavu rođendana Ušća, evo i šta je na sniženjima link

Znam, i ja sam ih zvao pre par minuta :d

Verovatno je onaj tip mislio "sha je bre ovo"? :)

Hvala na proveri u svakom slucaju. A takodje i na screenshot-u ponude na akciji.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno