Šta je novo?

Diablo 3

ja onda ne verujem koje sam srece, juce po prvi put krenem da igram nightmare (lvl 33) i upadnem cisto da probam multiplayer sa jos dva random lika, posle 5min mi ispadne 1 recept za kovaca...
Izgleda nema nikakvih pravila za te recepte, i moze da se desi da igrate 300sati i ne dobijete ih.

Ne znam dal oni mogu da se nadju na AH..

Takodje nasao sam i easter egg, dobio sam ovaj listic :
THE BLACK ROCK LEDGER page 23
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4210101770?page=1

ne sluzi nicemu, samo mi zauzima mesto u stashu :) ali sacuvacu ga cisto radi zajebancije, i verovatno je dosta redak
 

Prilozi

  • black rock.jpg
    black rock.jpg
    764.4 KB · Pregleda: 136
Poslednja izmena:
Citam na oficijelnom forumu, da plan za BS kad ispadne pise belim i nigde nemogu da nadjem kako to izgleda mada trebalo bi da pise Plan: ime itema.
 
Da beli su recepti na zemlji kao i gemovi, tako da drzite oci SIROM otvorene kada sakupljate :D Jednostavnije bi bilo da je Blizz svu trenutnu "opremu" koja nije plava obelezio SIVOM bojom posto trenutni sivi/beli itemi apsolutno nicemu ne vrede pa samo konfuziju prave, da su oni svi sivi lepo bi videli bele iteme kao sto su gemovi/recepti :D
 
The Black Rock Ledger pages can be found on Act II - City of Blood mission right outside of the Khasim Outpost's east gate in the Stinging Winds desert in an old pirate ship that is stuck within a pile of sharp, black rocks.
There are total of 6 pages found in the game, each page referring to a number found on the television show, LOST. These pages are: 4, 8, 15, 16, 23, 42. Also, the first letter in each of the pages text, if combined, spell out DHARMA; a further confirmation that these pages refer to LOST. It is currently unknown for what reason or what secret level, or easter egg it refers to. There is some speculation that the black dust storms in the desert may have something to do with it (referencing the LOST smoke monster), but nothing is confirmed.

Nice touch :)
 
Da beli su recepti na zemlji kao i gemovi, tako da drzite oci SIROM otvorene kada sakupljate :D Jednostavnije bi bilo da je Blizz svu trenutnu "opremu" koja nije plava obelezio SIVOM bojom posto trenutni sivi/beli itemi apsolutno nicemu ne vrede pa samo konfuziju prave, da su oni svi sivi lepo bi videli bele iteme kao sto su gemovi/recepti :D

Samo jos neko da potvrdi da stvarno pise bas Plan: Ime itema, jer i ove Pages ponekad propustim.
 
Ja sa mojim barbom opusteno cistim ACT 1 na infernu, ali necu jos da prelazim na ACT 2 jer treba da nabijem jos podosta dobrih itema...
 
Uh dobro je sto nisu beli planovi :D Jos da dropuje neki :O
 
Aha, pa bela ima samo 3 i to za onaj tajni lvl sto treba
Po jedan recept za svaku tezinu Staff Of Herding-a
znaci ako je plan za set item pisace zelenim ako je za legendary pisace bakarnim slovima ?

@Wavrinka nasao sam i ja, ali THE BLACK ROCK LEDGER page 16 i kazu kad skupis sve onda mogu da se prodaju nisu vise bindovani.
 
Aha, pa bela ima samo 3 i to za onaj tajni lvl sto treba
Po jedan recept za svaku tezinu Staff Of Herding-a
znaci ako je plan za set item pisace zelenim ako je za legendary pisace bakarnim slovima ?

@Wavrinka nasao sam i ja, ali THE BLACK ROCK LEDGER page 16 i kazu kad skupis sve onda mogu da se prodaju nisu vise bindovani.

Da, s'tim sto sam ja dobio jedan, "bakarni" plan, i sad mogu da pravim zeleni demonic set.
 
U d2 su set itemi bili zeleni na zemlji ovde su to quest itemi, set itemi su bakarni/narandzasti na zemlji kao i legendaries samo sto u tooltip-u imaju zelenim ime ispisano.
 
Da, zaboravio sam na quest iteme.

Radi mozda nekome pretrega gemova i Artisans crafting pages na AH ??? Izgleda da taj deo AH jos nisu aktivirali.
 
Pih imali su 8h maintenance i jos neradi ceo AH ccc....
 
Meni je bio pao jedan set item i bio je zelene boje...
 
meni za sada samo 2 legendary (nekih 57h gameplay)
 
4 legendary itema za sad. Imam oko 70h odigrano, furam od pocetka dosta dobar MF.

2 u normalu
2 u nightmare
0 u hell
0 u inferno

i 0 set itema.
 
1 u normal (leoric's crown) i 1 u nightmare (one cizme boj nesto). trenutno sam u nightmare act4
 
Pa i mora da bude da bi market imao smisla.

Btw, stvarno neka moderatori premeste ovo u "Online igranje"... 'ebo ih error 37.
 
Nazad
Vrh Dno