Šta je novo?

Diablo 3

Zajeban je Hell... Imam jako mali dps za isti, emotivno sam vezan za svoje motike :(

Btw, jel je provalio neko da ovde aggro ne funkcioniše lepo? Uvek kada ja priđem mene počne da kove neki boss, iako moj ortak ima konstantno 500+ više dps od mene.

Ma to je izgleda fora sa Hellom. Stvari jednostavno mnogo sporije umiru. To se moze resiti stackovanjem main statsa, ali ne hvala, bolje da ih bijem dugo i da ostanem ziv, nego da ih ubijam iz par udarca, a da me 1-shotuju.
 
Ne igramo svi co-op a onaj templar slabo tauntuje :)
 
Neee koliko dugo ce biti EU maintanace danas, nadam se da ce do 4 biti gotovo ocu da igram kad dodjem sposla....
 
Evo obrnuo sam normal i nightmare... Utisak o hellu je mnogo tezi :D
 
I ja igram već 2 sata bez problema.
 
I ja igram celo jutro, ostao klijent upaljen slucajno.

Sto se tice hella - uz jutarnju kafu sam jurio iteme po AH :D
...srecom pa jos uvek uleti ekstra stvar za kikiriki :)
 
Please note tonight's scheduled maintenance is for World of Warcraft only.

Diablo 3 servere ne diraju

Wahad unosi strah medju ljude :D
 
Inace,aktivirao sam guest pass,u americki nece da udje zbog Error 33(maintance),a za evropu mi tvrdi da nemam guest pass aktiviran..wtf..
 
Koliko sam nacuo da maintance vazi samo za kaubojske servere dok evropski rade normalno!
 
Zajeban je Hell... Imam jako mali dps za isti, emotivno sam vezan za svoje motike :(

Btw, jel je provalio neko da ovde aggro ne funkcioniše lepo? Uvek kada ja priđem mene počne da kove neki boss, iako moj ortak ima konstantno 500+ više dps od mene.

Ma video si da nije šala ni nightmare, posebno kada imaju fire ili lightning chains damage još stvarno sam se potrudio da "nabudžim" :D karakterne osobine, i sve mi se čini da što više imaš DPS-a i Armora sve lakše gineš.
 
Pa veci delovi armora mogu do 3 rupe da imaju, samo sto je to bas retko.
 
pa koliko slotova imaš kad si sve nabudžio??!! možda nosiš 5 chest armora?

Okačiću scrn kad budem stigao sa posla, lvl 51, health globe na 14 i kusur hiljada, armor prešao 3000 a damage čini mi se 1400, za vitality se ne sećam tačno cifre ali znam da sam sređivao i sigurno je dobar
 
Okačiću scrn kad budem stigao sa posla, lvl 51, health globe na 14 i kusur hiljada, armor prešao 3000 a damage čini mi se 1400, za vitality se ne sećam tačno cifre ali znam da sam sređivao i sigurno je dobar

Ja tek kad sam nabudzio oko 25k hp, malo lakse sam disao na Hellu (koliko je to moguce). Maltene svi skilovi mi imaju defanzivne modifikacije i opet se jedva prezivi :D
 
Najzad i meni stigao disk! :) Prokleti zavvi :)
 
Ja tek kad sam nabudzio oko 25k hp, malo lakse sam disao na Hellu (koliko je to moguce). Maltene svi skilovi mi imaju defanzivne modifikacije i opet se jedva prezivi :D

Zato i kažem čini se da su napravili da nikada nema opuštanja
 
Zavvršio sam sa wizardom normal.
Polako i uživao,oko 40 sati.
Belial mi bio najnezgodniji.Azmodana i Diabla relativno lako,bez umiranja.
Wandovi jako slabo ispadaju.Spellbookovi i orbovi još i da.Tako da sam na kraju završio sa nekim gigantskim jednoručnim hammerom i orbom.Ha,baš smešno,wizard koji kao glavno oružje ima hamerčinu,koju u suštini nebi mogao ni da podigne,a ne da baca iz nje spellove.
Sad me interesuje,na kojem nivou kad zagineš nema povratka.
Na inferno ?
Ako zagineš na nightmare ili hellu,vraćaš se na zadnji checkpoint ?
Mada mislim da ću pre probati sa DH ili WD na normalu,nekako mi je to zanimljivije nego da se natežem na većim težinama.
Probao i Dark D3 shader,nije loš dobija se oštrina i mračnija atmosfera.
AH mi je bezveze.Kao varanje.
Meni je interesantno da uzimam ono što mi igra daje,a ne da budžim van igre.
 
Nazad
Vrh Dno