Šta je novo?

Diablo 2 Battlenet

Ladder acc: Sejmus
char: lvl 44 Necro summoner
Dodao sam vas pa ajd da vidimo ako uspemo da se nadjemo.
 
Jao sad ste i mene nalozili kupicu original pa da vam se pridruzim, nego kako se dobija sav taj gear?
 
Solesoslav je napisao(la):
Jao sad ste i mene nalozili kupicu original pa da vam se pridruzim, nego kako se dobija sav taj gear?

Pa nije bas da mi igramo zajedno. Kad god udjem u igru nema nikog poznatog online.

Opremu uglavnom dobijas ubijajuci monstere. Retko kad sam je kupovao od trgovaca za zlato, a jos redje se kockao za nju. Mozes i da je sam pravis... imas detaljno o svemu ovome ovde. Pozz :)
 
A jel zna neko gde ima da se nadje Diablo 2 jeftiniji nego u Game-S. Znam da sam vidjao pre za 800 kao u sklopu neki Best Sellers Re-Release-a, ali ne znam da li toga josh ima
 
A jel zna neko gde ima da se nadje Diablo 2 jeftiniji nego u Game-S. Znam da sam vidjao pre za 800 kao u sklopu neki Best Sellers Re-Release-a, ali ne znam da li toga josh ima

Ako te zanima imas na www.aleegame.com kupis Cd key Original D2 i LOD. (expansija)
Ako nemas full igru, onda samo odes na Blizzardov site, napravis acc i stavis keyeve.
Posle toga samo downloadujes full igru sa Blizzardovog site-a.

Cheers :)
 
Ljudi pa gde ste? Nema vas. Ja i Aca danas peglali malo. Ajde navratite.
 
Ljudi pa gde ste? Nema vas. Ja i Aca danas peglali malo. Ajde navratite.

Care, ako nadjes nesto za barba sacuvaj mi molim te (immortal kings set za pocetak bi bio super; vec si mi dao helm). I ja cu za tebe ako nadjem nesto, mada pretpostavljam tek na malo vecim nivoima.
Izvini za juce. Ostavio sam lika u igri al nisam bio tu... :D
 
Poslednja izmena:
Znam video sam. Ja ti ostavio wp. Gledao sam tekmu. Cuvam ti. Dobio sam skoro amulet 2 na baba skills, ali ga prodao. Tad jos nisi igro sa babom. :D
Ja mrtav pijan. Sad iz izlaska. :D:D:D
 
Usao malo sa starom non ladder amazonkom na par baal runova. Pojavi se neki lik koji mi u svakoj igri objavi hostility. Odem po barba, udjem u sledecu igru, lik mi opet objavi hostility. Reko dodji vamo da te roknem. Pojavi se light sorc u actu 1. Ha! Do jaja... Ostavim stit i uzmem Beast u kombou sa Griefom, Whisp projector ring i Thundergod's. Ostalo nisam dirao. Izadjem iz grada, krene ona da me gadja munjama i da skakuce oko mene. Uradim tp, whirl i kraj. Vise me nije izazivala. :d Sto volim ovako da ubijam pametne likove sto misle da su najjaci...
 
E Aco des ti? Nema te.
Doduse ni ja ga ne igram puno, ali ono.
Napravio sam smitera. Fali mi jos par stvarcica pa da mogu da krenem na ubere. :D
Jos nema reseta, nigde ni ne kazu kad ce biti.
 
Pre neki dan sam uplatio WoW opet tako da cu slabije svracati u D2. :(
Sta odugovlace sa resetom sad? Zar se nije pricalo da ce ga biti u aprilu?
 
Sta se desava sa onim najavljivanim patchom koji ce dozvoliti da se res. poveca?
 
Zar to povecanje rezolucije nije bila obicna spekulacija komune?
 
Bice povecanja resa, izbacivanje enigme, novih rw i jos stosta koliko sam sa skontao.
Jeste bilo najavljeno za kraj aprila, medjutim nista od toga. Nista se ne desava, niti se sta zna.
 
Ljudi treba mi pomoc, ako je neko u mogucnosti da uploaduje d2data.mpg fajl poshto cd sa kog sam instalirao igru je zmajski bio izgreban i sl i sada mi stalno igra crashuje kada treba da ubijem baal-a. Reinstall ne pomazhe itd. tako da mi saveti ne trebaju vec nechiji navedeni fajl da reshim problem.
Hvala. :wave:
 
Imam jedno pitanje, kod D2 + LOD, kada se kreira novi lik i startuje nova igra, da li igra krece od pocetka, tj od originalne D2 kampanje ili krece LOD kampanja? Pri odabiru lika, da li mozda treba odstiklirati onu kucicu Expansion Character da bi se krenula orignalna D2 kampanja?

P.S. Inace D2 LOD lepo radi u 1680x1050 DriectDraw.
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje, kod D2 + LOD, kada se kreira novi lik i startuje nova igra, da li igra krece od pocetka, tj od originalne D2 kampanje ili krece LOD kampanja? Pri odabiru lika, da li mozda treba odstiklirati onu kucicu Expansion Character da bi se krenula orignalna D2 kampanja?

P.S. Inace D2 LOD lepo radi u 1680x1050 DriectDraw.

Igra ti krece od pocetka. LoD-om samo dobijas "5. grad" sa Baal-om na kraju.
 
moze neko da mi kaze, postoji li sansa da se igra online a da nije bnet? igrao bih sa par ortaka, lan fazon, pa me interesuje jel moze i kako? hvala unapred :)
 
moze neko da mi kaze, postoji li sansa da se igra online a da nije bnet? igrao bih sa par ortaka, lan fazon, pa me interesuje jel moze i kako? hvala unapred :)

Nema lan, ja sam letos igrao sa josh 2 druga, nas trojica igrali celo leto.
Jedan od vas hostuje preko tcp/ip, ostali se prikache na ip adresu servera i to je to. Igrate normalno.
 
hvala :)
gospodin hamachi je resio stvar :) al hvala jos jednom ;)
 
hvala :)
gospodin hamachi je resio stvar :) al hvala jos jednom ;)

Svaka cast. Meni je hamachi odapeo - ne da mi vise da se ulogujem. Presao sam silom prilika na wippien za koji se ispostavilo da je brzi i elegantniji - a ima i ugradjen VOIP.
 
Igram ovu legendarnu igru sa ortakom preko hamacija vec skoro mesec dana, ja sam carobnica lvl 89 a on nerko lvl 88, i postalo je stvarno prelako, on baci boun prizn, lover rezist, ja statik fild, frozen orb, na imune meteor,umre par njih, ortak baci korps, i svi mrtvi...jel zna neko mozda dal ima neki mod koji dodaje 4tu tezinu posle hella ili mozda nove tamnice i tako to? na hell smo ubili sve bosove (cak i duriela) jedno 1000 puta do sad...teleport cini cuda :p it's just too easy :D PS: probao sam novi Eastern Sun 3.0, mora ispocetka da bi se igralo sa njim...
 
Poslednja izmena:
Evo da ozivim malo temu ako ima ko da hoce da igra opet iz pocetka. :D
Krenula je nova sezona, pa ako neko hoce da igra. Siromasni smo, pa je potrebno malo vece cimanje, ali bice itema.
Ubaceni su par interesantnih stvarcica, kao sto je reset karaktera, statova i skillova, nema novih rezolucija,nije izbacena enigma kao sto je najavljivano, izbacen je exp kod ubera,promenjene boje runa...
Ima nas par ljudi od ranije moj acc je *jovcov pa javite se ako ste za igranje.
 
Evo da ozivim malo temu ako ima ko da hoce da igra opet iz pocetka. :D
Krenula je nova sezona, pa ako neko hoce da igra. Siromasni smo, pa je potrebno malo vece cimanje, ali bice itema.
Ubaceni su par interesantnih stvarcica, kao sto je reset karaktera, statova i skillova, nema novih rezolucija,nije izbacena enigma kao sto je najavljivano, izbacen je exp kod ubera,promenjene boje runa...
Ima nas par ljudi od ranije moj acc je *jovcov pa javite se ako ste za igranje.

Nisam odavno... Mogao bih i ja. Jel ti to nick na bnetu ili na hamachiju? Kad/kako da se nadjemo?
 
Na bnetu naravno. Kad god mozes. Ja sam sad online.
 
Na bnetu naravno. Kad god mozes. Ja sam sad online.

Moj account je "lordFuego". Kolko sam skontao treba jos dodati i zvezdicu kad se whisperuje. Pisi, tu sam - bicu online jos neko vreme.
 
Jelte momci, od kad je blizzard poceo da banuje accounte za tristrunove? Jel to zabranjeno?
 
Ne. Nisu te valjda banovali? Jel menjas magije na skrol ili na F-ove? Posto je bilo slucajeva da su banovali zbog menjanja na skrol.
 
Nazad
Vrh Dno