Šta je novo?

Devil may cry3 special edition [PS2]

I ja trebam da nabavim igru, pa zabava moze da pocne. :banana: :happy: :party:

 
Najbolje da se niko drugi ne raduje izlasku DMC-a?
 
Shakal je napisao(la):
Najbolje da se niko drugi ne raduje izlasku DMC-a?
Pa ja se radujem ali onom za pc posto ps2 ne posedujem(ali sam zato otvorio fond za ps3 ,) ).
 
nemam ni ja ps2...ali se covek snalazi kako zna i ume...sve u svemu opeglacu ga i na pc-ju ako mi bude radio
 
Osim ako ne nameravate da kupite original igru za PC, ili da se bavite čupanjem kablova, nećete se mnogo ovajditi, s obzirom da je Ubisoft izdavač...isti onaj Ubisoft koji je izbacio Splinter Cell 3, za koji i dalje ne postoji pravi crack.
 
forsaken demon je napisao(la):
Osim ako ne nameravate da kupite original igru za PC, ili da se bavite čupanjem kablova, nećete se mnogo ovajditi, s obzirom da je Ubisoft izdavač...isti onaj Ubisoft koji je izbacio Splinter Cell 3, za koji i dalje ne postoji pravi crack.

O to demonsko cupanje kablova, koga mrzi ili ne zna da iscupa dva kabla, taj je zesci retard za pc tehniku i ne zasluzuje da se igra na pc-u....
 
ATI FAN je napisao(la):
O to demonsko cupanje kablova, koga mrzi ili ne zna da iscupa dva kabla, taj je zesci retard za pc tehniku i ne zasluzuje da se igra na pc-u....

Zasto da cupam kablove, kad istu tu igru mogu da igram na konzoli na mnogo elegantniji nacin. Jednostavno ubacim disk u konzolu i zabava moze da pocne. :eyebrows:
 
A da li je prevashodno igranju DM3 potrebno biti upoznat sa pricom iz prethodnih delova?
off: Da li je za igranje onimushe3 potrebno biti upoznat sa pricom prethodnih delova?
 
Za DMC je obavezan joypad, a i treba videti kakav ce taj port da bude, sudeci kakvi su do sada bili..
 
Pa silent hill je meni bio sasvim ok nego ne pitam za joypad nego za pricu.
 
pa nije potrebno, videces i sam da se i neces mnogo obazirati na pricu vec samu igru i peglanje demona...

:wave:
 
Twi$teR je napisao(la):
Zasto da cupam kablove, kad istu tu igru mogu da igram na konzoli na mnogo elegantniji nacin. Jednostavno ubacim disk u konzolu i zabava moze da pocne. :eyebrows:

Zabava u 400x320...
 
ATI FAN je napisao(la):
Zabava u 400x320...
:zgran: :lupko: Idi se zabavljaj sa cupanjem kablova, verujem da je to jako zanimljivo. :beat: Mogao bi i da procitas nesto o konzolama, pre nego sto post-ujes ovakve gluposti. :rtfm:
 
Twi$teR je napisao(la):
:zgran: :lupko: Idi se zabavljaj sa cupanjem kablova, verujem da je to jako zanimljivo. :beat: Mogao bi i da procitas nesto o konzolama, pre nego sto post-ujes ovakve gluposti. :rtfm:

Zapravo to nije glupost rezolucija ps2 igara cini mi se da je oko 512x368 ili tako nesto ne mogu tacno da se setim... Vidim ja da su ovde ljudi ogorceni svojim krs pc masinama...

Vidish ja se bavim kompijuterima i programiranjem, tako da mi je kada cujem prepucavanja oko cupanje kabala jako smesno i tuzno, za razliku od tebe koji bi tom prilikom verevotano zapalio i sebe i kucu u kojoj zivis...
 
Poslednja izmena:
Najbolje da ovo postane konzole vs PC thread.Nema ih mnogo na ovom forumu.Modovi ovo stvarno vise nema smisla.
 
ATI FAN je napisao(la):
Vidish ja se bavim kompijuterima i programiranjem, tako da mi je kada cujem prepucavanja oko cupanje kabala jako smesno i tuzno, za razliku od tebe koji bi tom prilikom verevotano zapalio i sebe i kucu u kojoj zivis...

Cupanje kablova nije nikakav problem, vec je problem doci do njih (barem meni). Trebam da se zavlacim ispod stola, otvaram kuciste, iskljucujem kablove i sve to da bi pokrenuo neku igru, a kad zavrsim sa igranjem trebam sve to da vracam kako je bilo pre toga. Jos ako je ta procedura potrebna za vise igri (a u poslednje vreme ih je sve vise zbog StarForce zastite), onda mi se to igranje pretvara u zesce smaranje. Nadam se da sam bio dovoljno jasan. Koliko si ti kuca/stanova zapalio dok si naucio da radis na kompjuteru, stvarno ne znam (niti me zanima).
 
Ja sam se bio naložio kad sam video prvi Devil May Cry na PS2, i tada sam stvarn zažalio što nemam ps2 umesto pc-a (dobro za to su bili odgovorni i Resident Evil-i (sve posle trojke RE0, Veronika itd...), Metal Gear Solid, Teken,itd...). pa me interesuje da li ima konverzija prethodnih delova DMC-a?
 
Vidish ja se bavim kompijuterima i programiranjem, tako da mi je kada cujem prepucavanja oko cupanje kabala jako smesno i tuzno, za razliku od tebe koji bi tom prilikom verevotano zapalio i sebe i kucu u kojoj zivis...
kakve ovo
whats your problem?
kakve ovo ima veze sa bilo cim, nemojte da postaje licno

:wave:
 
@ ATI FAN
What`s your problem man. Pa nije važna grafika važan je storyline, i gameplay. A da PS2 valjda radi na istoj rezoluciji kao i televizor 740x480 (tako nešto). A da i kaže se kompjuter ( da si ti neki stvarno opasan programer ti se ne bi dičio time ovde nego na drugom topicu). Znači ventilatoru sa atija oladi. ,)
 
On je kao neki programer, a pise kompijuter umesto kompjuter. :lupko: :beat: I on meni prica da cu ja da zapalim svoju kucu, ako budem dirao kablove. :trust: ATI FAN bolje pripazi na svoju kucu. ;)

Pozdrav za Masterchief-a i Shakal-a. :wave:
 
ATI FAN je napisao(la):
O to demonsko cupanje kablova, koga mrzi ili ne zna da iscupa dva kabla, taj je zesci retard za pc tehniku i ne zasluzuje da se igra na pc-u....

Osećao bih se kao retard kada bih počeo to da radim.

ATI FAN je napisao(la):
Zapravo to nije glupost rezolucija ps2 igara cini mi se da je oko 512x368 ili tako nesto ne mogu tacno da se setim... Vidim ja da su ovde ljudi ogorceni svojim krs pc masinama...

Znaš, konzole su se uvek povezivale na televizore, pa tu rezolucija nije igrala nikakvu ulogu. Pre 5 godina, HDTV era nije bila na pomolu, pa nije bilo ni svrhe raditi naslove većim rezolucijama. Ali šta ti znaš, igraš se na kompjuteru...
 
Poslednja izmena:
Ja sam ladno zbog ove igre isao u igraonicu. Extra mi se svidela. Zar je moguce da je nema za PC u originalu, nego moram da koristim emu...?
 
@pdragon
Čitaj malo između redova, treba da izađe uskoro konverzija za PC.
A da emuliraš ps2 igru na pc-u zaboravi. To je bilo pa prošlo sa ps one, dok još uvek nisu uspeli da emuliraju igre sa ps2 na pc.
 
U vezi cupanja kablova...cupao sam kablove par puta iz kompa zbog igre,vise puta zbog nekih drugih stvari,vadim komponente napolje,menjam,vracam...verovatno vise od polovine clanova foruma to radi,ne verujem da se osecaju kao retardi zbog toga.
 
Chachkanje po kompu je potpuno normalna stvar, ili vas je (ne)kvalitet navikao na to ? :)
 
Nebitno,glupo je reci da je neko retard jer vadi kablove iz drajva.
 
psaras_pa je napisao(la):
Nebitno,glupo je reci da je neko retard jer vadi kablove iz drajva.

Priča je počela od toga da smo retardi mi kojima ne pada napamet da čupaju kablove zbog jedne igre.
 
forsaken demon je napisao(la):
Priča je počela od toga da smo retardi mi kojima ne pada napamet da čupaju kablove zbog jedne igre.
Ok,glupo je reci i jedno i drugo :D
 
Nazad
Vrh Dno