Šta je novo?

deus ex2

Re: !

T|T|A|\| je napisao(la):
ha ha,najjace da je 5 bolja od 6.Bas lupate,grafika nemoze da se poredi kao i zvuk.A,i neznam da li je bolje da imate samo Porshe ili SVE automobile?

Za jednu igru koja pretenduje da bude simulacija voznje grafika i zvuk nisu najbitniji. Mnogo je vaznije da igra ima realan fizicki model voznje, a ne da automobili idu kao da se nalaze na sinama (ajde samo mi reci gde je nestalo proklizavanje u sestici?). A Porsche Challenge je imao sasvim solidnu grafiku i zvuk, a sto je najvaznije bio je daleko realniji od ovog novog shit-a.
 
ja nisam neshto puno igrao nfs ali se ne secam da su te igre ikad bile simulacije...

ovo za dum,ajde i moze da prodje....dobar odgovor ;)
 
Pa Nfs:pU je bio prvi NFS koji je pokusao da malo realnije prikaze voznju i naravno zbog toga je bio jako dobro prihvacen. Ocekivao sam da ce NFS nastaviti da se razvija u tom smeru ali ocigledno je EA mislio da igru maksimalno pojednostavi i izbaci sve one elemente zbog kojih je Porsche Unleashed bio to sto je bio - najbolja NFS igra.
 
pa iskreno nikd nisam bio fan simulacija....
 
Re: Re: !

SnakeEyes je napisao(la):
Za jednu igru koja pretenduje da bude simulacija voznje grafika i zvuk nisu najbitniji. Mnogo je vaznije da igra ima realan fizicki model voznje, a ne da automobili idu kao da se nalaze na sinama (ajde samo mi reci gde je nestalo proklizavanje u sestici?). A Porsche Challenge je imao sasvim solidnu grafiku i zvuk, a sto je najvaznije bio je daleko realniji od ovog novog shit-a.

Upravo tako!
Novi NFS je gori cak i od Test Drive-a. Ogromno razocarenje.

Doom3 ce biti... ma to je ljudi DOOM!! :D To jednostavno nema izglede da bude lose :) To ce mi ujedno biti i 2 original igra (prva je bio Homeworld: Cataclysim).

DeuxEx je imao sve izglede da bude neprevazidjena igra svih vremena, ali su je sjebala 2 aspekta. Prvi je ocajno optimizovan Graficki kod i budjava animacija likova, a drugi je prica koja je jednostvno negde na 70% igre izgubi tok i napravi totalni haos i konfuziju(sto nekima bas prija... jebga :) ). Ali je opet izpred nmnogih igara danasnjice, zato i ja jedva cekam nastavak.

A GT3?... Pa recimo veoma punog truda koje je jednostavno receno baceno uzalud. Bolje da su pomogli ovima iz DigitalExtreme-a da brze zavrse Mafia-u :D
 
Upravo sam igrao mafiu iiiiiiiiiiii..........igrica je bas dobra,ali jedino sto mi se nesvidja,i to bas prilicno,sto su automobili bas spori,i nevidi se ostecenje auta kad udaris u zid ili bilo sta,kao npr u gta...
 
Deus Ex je besprizorno pokradeni THIEF, i ne moze ni da mu prismrdi u bilo kom aspektu (osim eventualno grafike, no to je vec stvar licnih preferencija)...
 
Haludza je napisao(la):
Kako mislis pokraden !? Pa obe igre je radio isti covek - tim . Naravno da je sve pocelo od Thief-a pa Sshock2 pa kulminacija - deus-ex ... Covek je kroz ove igre vremenom razradjivao svoju pocetnu ideju do savrsenstva tj. deus-ex-a :) .

SShock 2 rules;)
 
pa

sve je stvar ukusa zar ne?
 
He, he, ma dobro, samo sam hteo da vidim vase reakcije na pominjanje THIEF-a. Razlog za to je cinjenica da se gomila ljudi abnormalno primila na Deus Ex, a da Thief-a nikad niko ne pominje. Sto mi je malo nelogicno, s obzirom da su to u osnovi slicne igre, tj. u teoriji bi trebalo da ciljaju na isti segment igrackog trzista. Extra sto se DeusEx2 i Thief3 sada paralelno rade u ION Stormu... Stek`o sam utisak da sam ja jedini ko se na Benchu primio na Thief serijal.

A dobar je Deus Ex, dapace... Mada meni te cyber-future-robo-andro-clone-ghetoblaster price generalno ne prijaju... DX je jedino sto sam uopste igrao na tu temu...
 
Ne znam da li je to tacna informacija, ali ja sam negde procitao da se snima filmu po prvom delu:happy: a inace mislim da je to naj igra svih vremena, dobro posle Elite:p
 
Zorro je napisao(la):
He, he, ma dobro, samo sam hteo da vidim vase reakcije na pominjanje THIEF-a. Razlog za to je cinjenica da se gomila ljudi abnormalno primila na Deus Ex, a da Thief-a nikad niko ne pominje. Sto mi je malo nelogicno, s obzirom da su to u osnovi slicne igre, tj. u teoriji bi trebalo da ciljaju na isti segment igrackog trzista. Extra sto se DeusEx2 i Thief3 sada paralelno rade u ION Stormu... Stek`o sam utisak da sam ja jedini ko se na Benchu primio na Thief serijal.

A dobar je Deus Ex, dapace... Mada meni te cyber-future-robo-andro-clone-ghetoblaster price generalno ne prijaju... DX je jedino sto sam uopste igrao na tu temu...

Thief je odlicna igra ali nije bas uporediva sa Deus Exom. Naime u Thief-u se sve resava sunjanjem, dok u DE mozes u najbukvalnijem smislu reci da biras da li ces se sunjati ili sve poubijati.

Meni se medjutim nije svidelo sto je Thief 2 nekako izmesan u smislu maceva, parnih masina, elektrificiranih svetiljki i sl.
 
nego

zar nije bilo dosta rasprava?
 
kao prvo NFS 5 je sto puta bolji od NFS 6........i to zato sto nije sve u grafici,ima nesto i u igrivosti!!!!NFS 5 je jedna do jaja igriva igrica dok pak NFS 6 ima aduta samo u grafici
pod dva ja obozavam deus ex i jedva cekam da izadje drugi deo...moracu tad da kupim novi komp posto mi je ovaj zastareo za futuristicki svet deus exa 2
 
kad vec pominjete

ima li negde Ge Force4 ti4200 innovision?
 
Nazad
Vrh Dno