Šta je novo?

Desktop mod 2013

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poruke
12,251
Poena
985
Sa malim zakasnjenjem



Pozeljno je postaviti sve informacije o destopu kad se postavi
wallpaper
ikonice
theme
widgeti

i ostalo da ne bi narendih 20 postova ljudi pitali : daj wall, kako so uradio, sta si koristio ....
 
Imam dualboot Windows 8 Pro 64bit i Linux Lite 1.0.4 za koji mislim da je trenutno, uz manjaro linux, jedna od najboljih i najstabilnijih linux distribucija.

Windoza (work in progress):


Tema
Start meni je start8


LinuxLite:


Tema Ikonice Firefox tema
 
Danas zbudzih ovako nesto, nije bas kako sam zamislio ali sta da se radi kada je situacija sa win7 gadgetima i posle toliko godina uzasna, izbor se svodi na nekoliko gadgeta, bukvalno.

Wall cu okaciti, gadgeti su system control, gpu observer i world weather (orange), skin za aimp3 euphoria remix (all in one), a igre i jos neke programe pokrecem preko objectdock-a, podesen na zoom i ghost mode pa sve to izgleda kao na drugoj slici. My computer ikonica je iz Red Icon SFS a za kantu nemam pojma :d Programi su na taskbaru al to nije ni bitno.

Cursor :

http://musicislife1995.deviantart.com/art/Glo-Cursors-152408750

Mozda bi na sve ovo legla ova hyperdesk tema al' me mrzi da se cimam iako imam ovaj hyperdesk paket
http://i.udm4.com/screenshots_u4win/1411/1411205_1.jpg

Wall i kako sve to izgleda :
 

Prilozi

  • abstractwallpaper1920x1.jpg
    abstractwallpaper1920x1.jpg
    191 KB · Pregleda: 266
  • 1.jpg
    1.jpg
    191.8 KB · Pregleda: 239
  • 2.jpg
    2.jpg
    211.1 KB · Pregleda: 262
Poslednja izmena:

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    171.2 KB · Pregleda: 382
Poslednja izmena:
Nije bas neki mod ali aj' da postavim i ja nesto ovde. :D
Jedan SS sa laptopa: Ubuntu 12.10, Serial Experiments Lain wppr, Unsettings za transparentni panel i launcher.

Screenshot from 2013-02-19 12:24:07.png
 
Ubuntu + Screenlets
 

Prilozi

  • Screenshot from 2013-02-20 23:10:51.jpg
    Screenshot from 2013-02-20 23:10:51.jpg
    196.1 KB · Pregleda: 277
:)
 

Prilozi

  • osx.jpg
    osx.jpg
    274.9 KB · Pregleda: 357
taki neki kalendar, jel ima i za smoreni OS? baš izgleda močno.
 
^^^pa dobro, ja sam non-stop ukljucen u struju :-D, a trenutno mi je samo jedan monitor ukljucen, pa nisam primetio nikakve probleme...
 
Da, tako isto i sada pise "today, tuesday, wednesday"
Ne znam kada je njemu ponoc :d :type:
 
Poslednja izmena:
Verovatno zna kada ustajes, pa onda promeni :).
 
Wallpaper manhattansunset
Winstep Nexus Dock

desktopuz.jpg
 
Drugari, tražim neki random theme changer on startup, jedino što nađoh je ova vbs skripta , ali ovo ne radi, javlja grešku
err.jpg


Ima li neko drugo rešenje koje radi?
 
Webshots je menjao pozadine na koliko ga podesis. Davno sam ga koristio, mozda sada ima i dodatnih opcija...
 
Ne vredi, webshots može da menja samo pozadine, ali teme ne.
 
 
Sto ne skines ovaj shortcut na Crysis ikonici kad si sve menjao :)
 
Koji ti je to mod?
Dobro izgleda.
 
Ikonice za Krizu i folder neke sa deviantart-a, ove dole u taskbar-u takodje (ne znam ime, pise mi "pack v2", morao bi da trazis po deviantart-u ..), dole desno je neka uTorrent ikonica, MSI AB pokazuje voltazu, fan speed i GPU temp pored, levo na taskbar-u "monitor" ikonica je zapravo my computer kada se klikne, datum i vreme je Rainmeter (pise simple media, ako se tako zove skin), za pozadine sam vec napisao i to je to :)

A da, i Win 8 tema je "Snowy v2.0"
 
Ikonice za Krizu i folder neke sa deviantart-a, ove dole u taskbar-u takodje (ne znam ime, pise mi "pack v2", morao bi da trazis po deviantart-u ..), dole desno je neka uTorrent ikonica, MSI AB pokazuje voltazu, fan speed i GPU temp pored, levo na taskbar-u "monitor" ikonica je zapravo my computer kada se klikne, datum i vreme je Rainmeter (pise simple media, ako se tako zove skin), za pozadine sam vec napisao i to je to :)

A da, i Win 8 tema je "Snowy v2.0"

Dobro izgleda, ali steta sto je za win8, mriz me da prelazim na nju jos uvek.
 
Ikonice za Krizu i folder neke sa deviantart-a, ove dole u taskbar-u takodje (ne znam ime, pise mi "pack v2", morao bi da trazis po deviantart-u ..), dole desno je neka uTorrent ikonica, MSI AB pokazuje voltazu, fan speed i GPU temp pored, levo na taskbar-u "monitor" ikonica je zapravo my computer kada se klikne, datum i vreme je Rainmeter (pise simple media, ako se tako zove skin), za pozadine sam vec napisao i to je to :)

A da, i Win 8 tema je "Snowy v2.0"

Da ne znaš možda kako da stavim Celzius umjesto Fahrenheit pod weather u okviru ovog Simple Media skina? Piše u .ini file-u da se pod varijablama stavi unit, ali nije detaljno objašnjeno. Pokušavao sam nešto da izmuvam, ali nije mi uspjelo.
 
Ma, fora je što samo u description piše da treba da se stavi unit ako hoćeš da mijenjaš, a pod varijablama nema ništa.

Ovako nekako:Untitled.png

I probao sam i ove fore sa tvog linka, ali bez uspjeha. U svakom slučaju hvala.
 
Nazad
Vrh Dno