Šta je novo?

Demigod - coming late 2009

Igra je p2p u tome je problem i isti su simptomi kao i u coh-u - iako imam hrpu frejmova moram da smanjim grafiku u igri da bi komunikacija bila ok, izgleda da grafika na neki način utiče na komunikaciju. Verovatno veći broj podataka ide sa boljom grafikom ili tako nešto.
 
bem ti News ... sve zastarelo na njemu ... :S: skinuh Demigod kad ono neka 1.0.0.67 verzija .. a ako hocete online mora min .91

ovo i jedino vredi igrati online mada mislim da ima bagova oko AI neuravnotezenosti
 
Zanimljivo je da je prva verzija igre koja se pojavila u "prodavnicama" bila i novija verzija. Dakle ko zeli da igra online nek nabavi verziju koja se ne instalira.
 
Благо ме сморила после 1 дан :D, нешто не видим неке велике тактичке могућности или бар неке осцилације у гејмплеју, све исти q после 5 партија.
 
Daj ljudi sto poredite dotu i demigod? To je kao da poredite warcraft addon u kanteru (ili npr mapu de_dust2) i crysis. Nema veze sa vezom.
 
ima veze jer su obe igre u osnovi iste,kako bre nema veze?! :D
 
Dota je mapa, ne igriva bez warcrafta i patchova. Demigod je igrica. Veeeeeeelika razlika. Sve te magije sto imaju u doti to je iz warcrafta, samo drugaciji izgled i magije. Tako da ako poredite Demigod sa dotom treba da poredite Demigod i warcraft 3. Demigod je rpg (il koji vec zanr) a warcraft real time strategija.
 
Dota je mapa, ne igriva bez warcrafta i patchova. Demigod je igrica. Veeeeeeelika razlika. Sve te magije sto imaju u doti to je iz warcrafta, samo drugaciji izgled i magije. Tako da ako poredite Demigod sa dotom treba da poredite Demigod i warcraft 3. Demigod je rpg (il koji vec zanr) a warcraft real time strategija.

cek sad,poredimo dotu vs demigod,ne demogod vs war3.....

1. nacin izvodjenja je slican,da ne kazem isti- heroes vs heroes
2. poenta igre je ista : unisti glavnu zgradu tj throne/tree
3. princip borbe je uzasno slican : cekaj kripove,prati ih,skupljaj xp,kupuj iteme da ojacas

mozda sam nesto propustio,ako jesam neka neko doda na listu :smoke:
 
Dota= mapa
Demigod= igrica
Warcraft 3 (Dota je u tome) = real time strategija
Demigod = rpg
Onda mozemo da poredim dday, footmen frenzy i jos mnoge mape sa demigodom........
 
@seraph:

propustio si mnogo bolju grafiku, 10 puta vise mapa i razlicite modove igre, tipa ctf... :p
 
jel ima goblin techies? ako nema odma prelazim :d
 
Dota= mapa
Demigod= igrica
Warcraft 3 (Dota je u tome) = real time strategija
Demigod = rpg
Onda mozemo da poredim dday, footmen frenzy i jos mnoge mape sa demigodom........

dota postoji ~6god,igram je vec 5god neprekidno(da,prsao sam) ali demigod je daleko od originalne igre i sve ideje su uzete upravo iz dote,pa makar to bila i mapa!
nakon 6god postojanja dota je jednostavno prerasla u igru.
demigod je jednostavno pokusaj prenosenja tih ideja u savremeno doba sa boljom grafom,fizikom,i 8 krajnje inovativnih heroja(izgleda da zbog dote nisu imali prostora za originalnost,pa da se ne bi sve poklapalo nisu znali kakvog heroja da ubace a da barem delimicno nije u doti :D)
 
Nazad
Vrh Dno