Šta je novo?

Delovi za Palm-ove

bracadj

Čuven
Učlanjen(a)
21.01.2002
Poruke
43
Poena
609
Ljudi, ima li neko ideju gde mogu da nadjem u Srbiji i bližoj okolini delove za Palm. Treba mi digitizer za tungsten E, a razmišljao sam i o kupovini tastature za isti. Ima li neko iskustva sa tastaturom za Palm?
 
Poslednja izmena:
bila je jedna firma u trznom centru konjarnik.... tamo sam video dodatne olovcice.. tastature... zvala se nesto na M... davno je bilo... a i mislim da se firma preselila...
 
:) znam, Mineco, tamo sam i kupio palm, ali oni više ne rade maloprodaju Palma. Ako neko zna i dobar način preko interneta da kupim, neka kaže, neću mu ništa ;)
 
Probaj u Computer Landu. Maloprodaja im je na Sajmu.
Pozdrav
 
ako ne rade maloprodaju.. pozovi pitaj.. verovatno ce da kazu ko razi maloprodaju.. tj. kome distribuiraju robu
 
Rade maloprodaju i, kao što sam rekao, to je na Sajmu. Ne sećam se ispred koje hale, proveri na njihovom site-u. Samo jedna napomena, malprodaju rade pod imenom Pyramid. Inače, veleprodaja je u Kumodraškoj.
Pozdrav
 
Rade maloprodaju ali kompletnih uredjaja. Nema očigledno u Srbiji i okolini nikakve pordške za rezervne delove. Šta da vam kažem ljudi, najgora moguća reklama, kupite Palm pa ako vam treba bilo kakva popravka, zaboravite, kupite novi... a nije uopšte mala para. Baš sam se razočarao...:crash:
 
Nazad
Vrh Dno