Šta je novo?

DELL 3510

Performanse su slabe.256 ssd je malo.I5 11th slabasan.Jedino sto ima 16gb ram.Jos ekran ako su skarabudzili ,ugodjaj je kompletan.
 
Sta kazete na ovaj laptop!
Nekako mi je jeftin za takve performanse.

Застарео модел.
Размисли шта ти је приоритет - квалитет израде лаптопа, квалитет екрана или процесор. Не можеш имати све за мали буџет.
 
Застарео модел.
Размисли шта ти је приоритет - квалитет израде лаптопа, квалитет екрана или процесор. Не можеш имати све за мали буџет.
A na ovaj sta kazes
 
Oba su modeli iz 2021 , ja sam imao vosto 3510 , plastikaner je težak je ali mi je padao sa 2 metra visine i nije ekran pukao nego samo kućište na par mesta , hteo sam da ga dignem na regal zbog dece i skliznuo je i pao na parket.
 
Obrati pažnju na display, ja sam se prošle godine zeznuo i uzeo IdeaPad 3 koji je prema ličnom ukusu imao loš display tj. niska pokrivenost boja. Isto tako izbjegavaj VA panele, gledaj da je IPS sa pokrivenosti boja sRGB 100%.
Na kraju sam ga prodao, i za 120€ doplate uzeo Idea Pad 5 Pro. Cijena mu je bila 850€.
Ali opet zavisi od budžeta. Najbolje je ako ga negdje u radnji možeš probati/upaliti da vidiš da li ti odgovara.
 
Vrh Dno