Šta je novo?

Dead Space

cekaj 90% horror igara je iz treceg lica ? sta fali tome ? po meni doprinosi mnogo boljoj atmosferi.
ja ne znam za nesto mnogo FPS horror igara, Undying, Bioshock, eto vec ne mogu da se setim jos neke. Ovih iz treceg lica mogu da ti nabrojim 100.

Stvrano je Dead Space vrhunska igra, odusevio sam se zvukom na Z-5500, igrao sam u 2h nocu i konacno me je igra uplasila posle 2,3 godine. Kako je dobar bio trip pre, kao klinac sam se zentao svega u horor igrama. Secam se da nisam smeo da igram RE 2 nocu. :D
 
Evo ja krenuo ponovo...igrao sam prvi put na medium a sada bih da pojacam na hard jer mi je i inventory full. vec sam poceo igru - na II sam chapteru...ne vidim opciju da promenim nivo tezine :trust: jer nakon zavrsetka igre sam isao na continue a ne na new game pa mi je ostao isti nivo tezine -medium.
da li je moguce sada to promeniti ili moram ispocetka?
Ako moram ispocetka hoce li lik zadrzati inventory?
 
Poslednja izmena:
Evo ja krenuo ponovo...igrao sam prvi put na medium a sada bih da pojacam na hard jer mi je i inventory full. vec sam poceo igru - na II sam chapteru...ne vidim opciju da promenim nivo tezine :trust: jer nakon zavrsetka igre sam isao na continue a ne na new game pa mi je ostao isti nivo tezine -medium.
da li je moguce sada to promeniti ili moram ispocetka?
Ako moram ispocetka hoce li lik zadrzati inventory?

Nivo tezine se ne moze promeniti u toku igre, moras poceti igru od pocetka. Iteme i upgradeove iz prvog prelaska ces zadrzati samo ako ponovo krenes da igras na istoj tezini (second round), i to ucitavanjem auto savea posle finalnog boss fajta koji kaze "Medium difficulty cleared" ili tako nesto. Ako krenes new game na bilo kojoj tezini pocinjes sve od pocetka, bez igde icega.

Probaj da krenes igru na Impossible, horor utisak je jos veci... neprijatelji jaci i obicno ubijaju posle drugog udarca, fokusiras upgradeove na stasis, odelo i plasma cutter i eventualno jos na line gun ako ostane jos koji node, svaki med kit i svaki komad municije viska ces vugliti do sefa, jer istih ima na kasicicu... znaci zlo! :zgran:
 
Poslednja izmena:
Nivo tezine se ne moze promeniti u toku igre, moras poceti igru od pocetka. Iteme i upgradeove iz prvog prelaska ces zadrzati samo ako ponovo krenes da igras na istoj tezini (second round), i to ucitavanjem auto savea posle finalnog boss fajta koji kaze "Medium difficulty cleared" ili tako nesto. Ako krenes new game na bilo kojoj tezini pocinjes sve od pocetka, bez igde icega.

Probaj da krenes igru na Impossible, horor utisak je jos veci... neprijatelji jaci i obicno ubijaju posle drugog udarca, fokusiras upgradeove na stasis, odelo i plasma cutter i eventualno jos na line gun ako ostane jos koji node, svaki med kit i svaki komad municije viska ces vugliti do sefa, jer istih ima na kasicicu... znaci zlo! :zgran:

odelo, plasma cuter i line gun su jedino sto koristim i zbudzio sam ih do max-a...koristim i pusku za one malene zabice...bas me razocarala ova vest...opet iz pocetka :(

zasto budzis stasis? nekako mi i ovako deluje i vise nego dovoljno?
 
odelo, plasma cuter i line gun su jedino sto koristim i zbudzio sam ih do max-a...koristim i pusku za one malene zabice...bas me razocarala ova vest...opet iz pocetka :(

zasto budzis stasis? nekako mi i ovako deluje i vise nego dovoljno?

Na impossible tezini neke situacije je nemoguce preci bez stasisa, o twicherima da ne pricam, takodje se stedi municja kad imas vremena da polako nisanis udove.
 
ova igrica je stvarno vrhunski odradjena, jeste malo teze naviknuti se na nju, ali je stvarno bruka.
mnogo dobra horor pucacina.
krastavac nazalost nisam uspeo da je predjem do kraja jel sam obrisao save slucajno. :d
ali ovih dana krecem u nove pohode. :d
 
Poslednja izmena:
7. nivo into the void, gde da nadjem bateriju ili ti vec strujni ulozak da bih se spustio liftom ubih se trazeci ili ima neka fora?
 
7. nivo into the void, gde da nadjem bateriju ili ti vec strujni ulozak da bih se spustio liftom ubih se trazeci ili ima neka fora?

Da bi se spustio gde? Da li si na pocetku nivoa ili si vec nasao bikon i treba da ga zakacis na asteroid? Da li mislis na onaj lift na podnivou rudarske palube gde ima puno neke prasine koja leti svukud (desno je za lift, levo je za kontrolnu sobu)?
 
7. nivo into the void, gde da nadjem bateriju ili ti vec strujni ulozak da bih se spustio liftom ubih se trazeci ili ima neka fora?

Imas je na suprotnoj strani od lifta (levo od ulaza) pored Bencha za upgrade, napaja drugi lift (za koji ces posle morati da vratis bateriju).
 
Poslednja izmena:
@

Hvala momci , naso , kad duze igras opadne koncetracija,sada sam na 10.
pozz!!!
 
Ljudi zabagovao mi 12. nivo... u poslednjoj prostoriji kada silom vucete MARKER, nece da mi predje iz prelazne sobe u sledecu prostoriju...kao da je neki nevidljivi zid??
 

Prilozi

  • ds1.JPG
    ds1.JPG
    51.9 KB · Pregleda: 65
  • ds2.JPG
    ds2.JPG
    60.5 KB · Pregleda: 58
Predjoh taj deo, igra je nakon nekoliko pokusaja proradila :D
 
Nazad
Vrh Dno