Šta je novo?

Dead Space 2 (& 3 + Movie)

Do sutra u 19h na Steamu traje popust za Dead Space 1. Ugrabite ga za samo 5 eurona!

Ja bi prvi uzeo da mi se ne desava kad pokrenem igru mis leti ko nenormalan, brzinom svetlosti, neigrivo je tako. Ne znam zasto se to desava. :(
 
Ma nema veze, imam orginal keca za PS3, imacu i dvojku uskoro.
 
Ma jok, igram ja DS na PS3 sad pre nego sto mi stigne dvojka.
 
Ne znam dal sam pominjao pre, al meni se čitava ta ideja tj priča jednog inžinjera u svemirskom brodu , samog bez oružja već samo sa alatom i pokvarenim instalacijama jaaaaaaaako dopadala... Na to dodati atmosferu napetosti , dobro izvođenje , extra muziku i efekte i eto recepta za dobru igru... Samo da tako nastave u 2. delu i ja ću biti zadovoljan
 
Ne znam dal sam pominjao pre, al meni se čitava ta ideja tj priča jednog inžinjera u svemirskom brodu , samog bez oružja već samo sa alatom i pokvarenim instalacijama jaaaaaaaako dopadala... Na to dodati atmosferu napetosti , dobro izvođenje , extra muziku i efekte i eto recepta za dobru igru... Samo da tako nastave u 2. delu i ja ću biti zadovoljan

Evo ti full info u Dead Space 2: http://forum.benchmark.rs/showthrea...2-“The-nightmare-is-over-but-it-will-not-end”

Po meni je DS2 vec iz demoa daleko bolji od keca.
 
Instaliro sam DS 1, kreno' da igram, video one karikature i batalio.... xD, kad budem skupio m**a da odigram 1 skinucu onda i preci 2-ku. :)
 
Instaliro sam DS 1, kreno' da igram, video one karikature i batalio.... xD, kad budem skupio m**a da odigram 1 skinucu onda i preci 2-ku. :)

Daj, nije toliko strašno... zna samo da bude napeto... dobro je kad se igra u mraku , noću i pustiš malo jače zvuk :D
Ali OBAVEZNO odigraj kec pa dvojku
 
Instaliro sam DS 1, kreno' da igram, video one karikature i batalio.... xD, kad budem skupio m**a da odigram 1 skinucu onda i preci 2-ku. :)

Koja si ppp! :D Ti ces umreti od straha na zadnja 2,3 nivoa, tu je igra prosto nezaboravna. Kad vidis svece, gomilu leseva i cujes deciju pesmu ima da se odusevis!
 
Pozdrav svima.Prvi post sam morao da postavim ovde(moja omiljena igra) Inace zadnjih nekoliko dana uglavnom visim na ovom forumu(kad imam vremena) i moram da priznam, procitao sam MNOGO postova i navuko se. Sve najbolje.POZ...:)
 
Dobrodosao na forum! ;)
 
hvala Bogu da konacno izlazi neka dobra-dobra igrica :) smorise sa ovim strategijama,wow-ovima i ostalim smecarijama.a sto se tice dead space-a prvi deo mi je bio extra,ajde moglo bi se reci da je cak negde do ramena Resident Evil-u :)

(dobro nije baš do ramena ali do struka :D )
 
Poslednja izmena:
ideja tj priča jednog inžinjera u svemirskom brodu , samog bez oružja već samo sa alatom i pokvarenim instalacijama jaaaaaaaako dopadala... Na to dodati atmosferu napetosti , dobro izvođenje , extra muziku i efekte i eto recepta za dobru igru...
Što me ovo što si naveo podseća na jednu sjajnu igru iz '98e :D

Inače mnoooogo mi se svideo kec, svaka preporuka i za animirani film.
Oseća se da je multiplatform igra, ali to ne smeta ni blizu koliko kod nekih drugih igara.
 
System Shock 2? :)
 
Interesantno da Dead Space ovde u PC sobi ima mnogo vise fanova nego u sobi za konzole...
Inace ja uzimam orginal za PS3, Limited Edition, koji sadrzi prequel igru Dead Space Extraction sa Nintenda Wii, koja se igra na PS3 sa Move kontrolerom.
Znaci upoznacu mnogo bolje pricu jer se odvija na planeti gde su nasli onaj market i pocela sranja sa nekromorima.
E da sad za 10tak dana izlazi novi Dead Space animirani film, kacio sam trailer u konzolnoj sobi pa pogledajte ako hocete, dobro izgleda.
 
pa pretpostavljam da vise ljudi ima PC nego PS3 :D obavezno gledam taj ctani kad stigne.gledao sam i onaj Downfall pre nego je dead space prvi izasao
 
hvala Bogu da konacno izlazi neka dobra-dobra igrica :) smorise sa ovim strategijama,wow-ovima i ostalim smecarijama.a sto se tice dead space-a prvi deo mi je bio extra,ajde moglo bi se reci da je cak negde do ramena Resident Evil-u :)

(dobro nije baš do ramena ali do struka :D )


nah-you-shut-up.jpg
 
ti bice neki wow gamer ili stvarno mislis da je dead space bolji od R.E. igara? :DDDD
 
Shit, moram da se složim, Mrtvi svemir hebe samo tako president evil:D
Bolji tehnički i duševno:D
 
a krastavac razliciti ukusi :) ja volim vise igre koje nisu u bas ovoliko dalekoj buducnosti :)

a i DS ne moze nikako biti bolji mada i glupo ih je porediti kad prvi RE izasao 1998.
 
Poslednja izmena:
Ma, imenjače, nikad se ja neću navići na izvođenje prvog prezident ivila, nije da volim nešto TPS kao u mrtvom svemiru, dobra je Jill i tu se moj interes završava.
A meni je dead space pravi mindfuck, previše ga lično doživljavam:D
Ali što kažeš, ukusi su različiti, mada čim si ovde sa nama, omađijan si:D
 
... kontam da te dve igre poredite zato sto obe idu pod survival horror... a tu je za mene neprikosnoven Silent Hill:smoke:... Secam se bilo je svojevremeno istrcavanja iz sobe... pa cak i iz stana... kao malo na svez vazduh:)...
Po meni Dead Space je zapravo mrsavija varijanta DOOM 3 igre samo prilagodjena za konzole.... ispravite me ako gresim.
[YOUTUBE]QYwPB6w1Cpc[/YOUTUBE]
klip sam vec kacio u drugoj temi... mozda neko nije video:p... dobra je muzika pa reko da podelim opet...
 
Imaju zajednickih momenata, najvise zbog naglog spawnovanja protivnika i svemirskog broda ali ima jos dosta igara sa tom tematikom. DS te drzi prikovanog za ekran do samog kraja, prica je zanimljiva a ima i zagonetki. D3 nista od toga nema. Uostalom kakve veze ima i ako su slicne, neka je DS3 i kopija DOOM-a (a nije, najvise zbog nacina izvodjenja) ipak je po meni mnogo kompletniji proizvod koji pruza vise. Jeste BOO! horor ali se provlaci i malo psiholoskog, taman toliko da ti uvuce jezu u kosti :)

Naravno, D3 main theme je odlicna...
 
Poslednja izmena:
@ Uruk
Ovaj, gresis, ali me prosto mrzi da obrazlazem zasto. Trebace mi mnogo vremena. :)
 
Ne znam za vas ali moj omiljeni filmski žanr je SF-Horor tako da mi je Dead Space legao samo tako. I još je u pitanju baš pravi SF bez kičeraja. Baš kao što bi sve moglo da izgleda u nekoj dalekoj budućnosti bez mnogo tupavih ideja kakve vidjamo u nekim filmovima.
Kao što reče psaras. Igra te uvuče u autentičnu atmosferu i ne pušta. Osećaš se bespomoćno. A to je glavna odlika dobre horor igre.
Boravak na brodu je sam po sebi rizik čak i normalnim uslovima ali dodajte na sve to apokalipsu vidjenu u Dead Space i eto vama zabave.

Treba nam više ovakvih igara.
 
Vrh Dno