Šta je novo?

Dead Man's Hand - ludilo :)

driver

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
18,145
Poena
1,170
Znao sam da je kaubojac, ali sam mislio da je smor kao i svaki drugi niskobudzetni koji dodje jednom u 2 godine...Vecheras ajde da probam, kad ono medjutim ;)
UT engine, grafika odlichna, zvukovi savrsheni, oruzja, fizika, nezahtevnost...Interesantne misije (najjache kad sa jache na konju i puca u letu)...Evo igram 10ak nivoa vec, ne mogu da se odvojim :)
 
Igra je bash super :) mnogo je zarazna , misije su stvarno perfektno isplanirane i svaka je totalno drugacija .

I i kul je shto ima boss na kraju svakog nivoa .

Si video kako je super onaj bonus nivo gde branish tvrdjavu :) tu sam se bash namucio na normal nivou
 
Ja sve presho iz prve na medium nivou...CS u venama 'ebiga :)
 
jao jao :)

pa i ja sam presho sve ko od shale na mediumu tacnije prvih 12 nivoa, to kazem samo za ovaj 13 nivo ako si stigo do njega :)
 
Znaci igra je savrsena, bio sam kod drivera kad je krenuo da je igra (doduse nesto se cimao sa 2. nivoom :d). Igra razbija ! Grafika je strasna (UT), fizika iz UT-a ali blago modifikovana, zvuk izvanredan, oruzje fenomenalno, neprijatelji prilicno pametni...izvanredna stvar !
 
nisko budzetna igra - nisam toliko odusvljen kao ostali - engine je cini mi se prvi ut, a ne noviji buildovi. Fizika je dobra u multiplayer, ali u single nekako je beda (dodushe - ovo je komentar posle far cry), mada mi se jako svidelo kako mozes da upucavas vaze u kojim je neko drvece a ono poleti u vazduh i ti ga onda onako u vazduhu skenjkas :D igra za jedno popodne. Ono sto me stvarno odusevilo je muzika koja me se jako dojmila.
 
Ma gde prvi UT, dal si lud :) pa igra izgleda odlichno, veze nema sa onim prvim krshem :)
 
Kakva je prica, niko je ne pominje? Atmosfera? Obozavam vesterne, a nabavio bih igru tokom vikenda. Zanima me da li vredi, posto se i danas rado podsetim Outlaws-a...
 
Ma gde znam kakva je pricha, uzmesh oruzje i rokash :) Atmosfera je odlichna, oruzja, zvukovi, muzika, fizika, sve je odlichno uradjeno...Davno nije bilo neshto kao outlaws...Igru je inache izdao Infogrames, shto me je u startu i navelo da je instaliram...
 
Nazad
Vrh Dno