Šta je novo?

Dead Island

Pa nema novih komandi, samo budzis postojece, tj. neke su po defaultu iskljucene, kao npr. water reflection.
Ubaci ovaj folder u Dead Island\out\ u my documents-u ako je original verzija u pitanju ili ako je narodna verzija onda u onovni folder igre Dead Island\out\.

Hvala. Uopste mi nije palo na pamet da čačkam ostale fajlove. koji su bili u stvari zapakovani u onaj pack01 jel da? Sve ću da iskoristim samo ne SSAO jer što više FPS to bolje :)
 
U multiplayeru je odlično. Najbolje kad idemo nas četvorica na jednog...oborimo ga pa svi šutiramo ko divljaci. Bolje oni od nas da beže. :D
 
Pozdrav!

Gde moze da se skine Demo, da ga probam. Na zvanicnom stajtu ima da se skine cela igra koja mora da se plati. Hvala
 
Ovo je ubedljivo najgori konzolaški port ikada!

-Auto aim sa vatrenim oružjem
-Kada se igra TASTATUROM igra baguje i javlja se microstutter (privremeni fix: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2104767 Zahvalite članu Rajketu za ovo!)
-Prioritet .exe fajla stavljen na BELOW NORMAL po difoltu!

Ne mogu da verujem. Šteta, a skroz mi je gotivna igra.

Nit imam auto aim a igram gamepadom
za drugo ne mogu da potvrdim
nikada nisam imao problema za sada sa priritetom rada proca

stalno ispoljavate neke probleme koje ja ne susrećem, ne znam da li zato što igram na steam-u skoro sve igre ili nešto drugo... nejasno.
 
Igra je totalni crap!
Ko tvrdi suprotno, celava mu glava :p
 
Ahahaah zajebavaj ti :D ti nisi kompetentan (to je ona reč što sinoć nisam mogao da se setim :D) da komentarišeš kada već ne voliš rpg-ove :p
 
Hmm, znaci ti tvrdis suprotno? :D
 
:D

[YOUTUBE]hoLadZotBuE[/YOUTUBE]
 
Nit imam auto aim a igram gamepadom
za drugo ne mogu da potvrdim
nikada nisam imao problema za sada sa priritetom rada proca

stalno ispoljavate neke probleme koje ja ne susrećem, ne znam da li zato što igram na steam-u skoro sve igre ili nešto drugo... nejasno.

Naravno da nećeš da primetiš prva dva problema sa gamepadom lol. Zato i kažem da je konzolaški port. Ono treće je više komentar, ne mora da utiče mnogo na performanse (zavisi šta ti u pozadini radi i koji proc imaš).

Nanišani iron sight na nekog protivnika videćeš kako nišan sam skače na najbliži "hardpoint" (glavu, ruku, nogu itd).
 
Ja sam sedamnaesti nivo i jos nemam oruzije imao pistolj i kud se dede nemam pojma.Kad se dobiva kakva kubura dosadilo mi vec ovako mlacenje?
 
@diablo
O da :)


Ja sam na lvl 12 dobio pistolj, magnum na 14 a kalas na 15

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Ja sam sedamnaesti nivo i jos nemam oruzije imao pistolj i kud se dede nemam pojma.Kad se dobiva kakva kubura dosadilo mi vec ovako mlacenje?

I kad budes dosao do jacih pistolja i pusaka videces da nece biti toliko od pomoci, jer municije nece biti svuda, a i zombiji su prebrzi a jedan headshot ih nece oboriti jer vatreno oruzje nema toliko veliki damage kao neka meele oruzja.

VAtreno oruzje je dobro za pucanje u boce koje eksplodiraju ili kada su looter-i u pitanju, jer i oni nose oruzje pa im se tesko prilazi sa nekim secivom.
 
Poslednja izmena:
Juce sam je pokrenuo (znaaaam sa velikim zakasnjenjem u odnosu na neke od vas), stavio 3 update i radi posteno, ne primecujem neke vece bugove. Od pocetka mi se vec svidela, lepuskasta grafika, atmosfera napeta, zvuk pristojan.
 
Steta sto je igra ispala druga liga jer je radio mali studio sa malim budzetom na njoj.
Ima shmek ali fali dosta poliranja. Ipak ima neceg immensely satisfying u mlacenju zombija sa raznim letvama/cevima.......
Nije lose za igrati neko vreme.......makar dok ne izadju tripl A hitovi narednih par meseci
 
Napokon malo oruzija,kalas i pistoli a magnuma jos nema.Trenutno sam iz crkve dovezao kamion i ribu u toranj kod cuvara plaze.Sad te po meni igrica dobiva pravu car i takoreci zahuktala se.
 
Poslednja izmena:
Jel, a kako ? :)

Jedino tako bih mogao da igram ovu igru, sve ostalo me zestoko smara.
 
treba ti poslednji update i lek, procesljaj malo piratski zaliv
 
Naravno da nećeš da primetiš prva dva problema sa gamepadom lol. Zato i kažem da je konzolaški port. Ono treće je više komentar, ne mora da utiče mnogo na performanse (zavisi šta ti u pozadini radi i koji proc imaš).

Nanišani iron sight na nekog protivnika videćeš kako nišan sam skače na najbliži "hardpoint" (glavu, ruku, nogu itd).

Nišanim i? Nema autoaim na glavu, čak moram sam da ih nišanim i da se kočim na gamepadu pa češće mi uskočim sa mačetom da im isečem glavu. A pištolj samo kada baš nemam druge opcije...

JEDINI autoaim koji sam ja video je kada zombi leži pa meni cilja na glavu da bi mu zgazio lobanju i ništa više

A da, ortak iz Engleske igra bez ikakvih problema na tastaturi, nit shuttering nit ništa. ima i5, 5850 i 4gb rama. I da, nema autoaim.
 
Poslednja izmena:
Pa da, kad zombi padne na zemlju, tada auto aim radi, ali opet mora se sacekati da se krstic zacrveni kako bi bio siguran pogodak. Ja igram na masini iz potpisa sa tastaturom i nema nikakvog stutteringa, FPS je na otvorenom oko 45-50. Ja sam super zadovoljan obzirom da mi je kartica stara 3+ godine.

Kazi mi Wahad, jel imas ovu igru u ponudi za sitne novce ko crysis 2? Jeste da co-op radi na narodnoj verziji (probao ga malopre), ali opet razmisljam da uzmem original.
 
Poslednja izmena:
Nišanim i? Nema autoaim na glavu, čak moram sam da ih nišanim i da se kočim na gamepadu pa češće mi uskočim sa mačetom da im isečem glavu. A pištolj samo kada baš nemam druge opcije...

JEDINI autoaim koji sam ja video je kada zombi leži pa meni cilja na glavu da bi mu zgazio lobanju i ništa više

A da, ortak iz Engleske igra bez ikakvih problema na tastaturi, nit shuttering nit ništa. ima i5, 5850 i 4gb rama. I da, nema autoaim.

Probaj bez dzojpeda. Kad treba da nanisanis zombija desnim klikom misha (iron sight) onda ce suptilno da ti "pomogne" igra. Nemojte me zezati da sam jedini primetio (mozda zato sto sam alergican na to). A mLaki ne mislim na hladno oruzje, to ti samo krstic pokazuje u koji deo tela ga nisanis, to je ok.

Stuttering mi je nestao posle onog "disable repeat keystrokes" u onom programcicu. Sa 120hz se primeti i minimalni trzaj i pad fps.
 
dobro sto si stavio "pomogne" jer , stalno nisani stomak , tako da nemas neke sanse za headshot nozem ili macetom recimo.

i onaj kome treba ovakav vid pomoci , stvarno treba lepo da se okrene igranja uopste i ode da cuva ovce :d
 
Probaj bez dzojpeda. Kad treba da nanisanis zombija desnim klikom misha (iron sight) onda ce suptilno da ti "pomogne" igra. Nemojte me zezati da sam jedini primetio (mozda zato sto sam alergican na to). A mLaki ne mislim na hladno oruzje, to ti samo krstic pokazuje u koji deo tela ga nisanis, to je ok.

Stuttering mi je nestao posle onog "disable repeat keystrokes" u onom programcicu. Sa 120hz se primeti i minimalni trzaj i pad fps.

Koji programcic pomaze oko stutteringa?
 
Ako ima neko problem stuttera, tj. da mu igra staje na momente kao da se pauzira na delic sekunde neka otvori task manager i nek ode na deadisland proces i tu nek se proces priority stavi na normal. Trajno moze i da se namesti uz pomoc ovog programcica. Ne znam zasto ali igra radi kao proces below normal i to najveceg uticaja ima na multiplayer, dok ovog problema nema sa single playerom.

^Ovo je meni a i drugima resilo problem.
 
Nemam igru, pa da pitam da li se može birati nivo težine igranja.
 
Nazad
Vrh Dno