Šta je novo?

Dead Island Riptide

U jea! A kad vec pominjemo mrtvake, izasla je igra The Walking Dead: Survival Instinct... sinoc sam je probao i zesce ****** je... bleda kopija Dead Islanda...Bleda!
 
Sta da ti kazem... Meni se ne svidja, stigao do treceg grada, smorilo me...zesce...
 
Verovatno pricate o dve razlicite WD igre ali nije ni bitno. Dead Island je neverovatno zabavna igra.
 
O masala,al cu veceras da se naigram samo da skinem i instaliram :D
 
Verovatno pricate o dve razlicite WD igre ali nije ni bitno. Dead Island je neverovatno zabavna igra.

Definitivno pricaju od dve razlicite igre,a da to ni ne znaju :) A slazem se, Dead Island je zabavna igra.
 
Poslednja izmena:
Pricali smo o ovome


Korekcija ti si pricao oa Activisionovoj The Walking Dead: Survival Instinct,a mrtavker je pricao o remek delu Telltale gamesa The Walking Dead



Ali dosta price o The Walking Dead u Dead Island temi :)
 
Poslednja izmena:
Riptide je izasao! Jel neko igrao?
 
Poslednja izmena:
Igrao sam par minuta dead island, ono mogu da prezivim dok je igram, nije tolko dosadno, ovo mi deluje dosta zanimljivije i bolje. Jel mogu odma da krenem od ovoga ili zbog price moram prvo dead island?
 
Pa da, prica se nastavlja u Riptide-u, ali onda bi pored prvog dela trebao da odigras i DLC White Ryder campaign.
 
Poslednja izmena:
Ako je neko zainteresovan za coop na narodnoj verziji neka mi se javi na pm.
 
Puca mi igra posle 2,3 minuta igranja, crn ekran sa eror porukom, ima li jos koga ???
"has stoped working"
 
Poslednja izmena:
Meni se desavalo da igra pukne kad krene uvodna spica... A tokom igranja ne...
 
I kod mene isto(izgleda da je do vga drajvera).
Prvo mi trebao dx9 pa nije hteo da pise po folderu gde sam instalirao igru jer kao nisam imao autorativna prava(a log se kao admin :D )
Pa sad i taj kresh na desktop.
PS. Nope- ne pomaze ni nvidia beta320 drajver.
 
Poslednja izmena:
^
Options/Online=Singleplayer
 
rajke thx, kod mene to upalilo :D
 
inace, ja ne verujem koliko je ova igra lose odradjena. igrao sam prvi di, presao, cak ponovo krenuo sa drugim likom, ovo sam upravo izbrisao... mega jadno, uzimam ribu sa nozevima koja mase kao da ima buzdovan a ne skalpel ili sta god (mogu da se zakunem da je u prvom delu borba bila bolja), hit detekcija katastrofa, voice acting jos gori nego u prvom delu, mislio sam da ce se malo potruditi oko unapredjivanja bilo cega, pogresio sam. uninstall posle rage quita posto iz 10og pokusaja nije pogodila zapaljivo bure flerom sa 2 metra. bah, ponekad stvarno mrzim indi timove...a i grafika je shit, nije zabavna, okruzenje je jadno, nekako je...bas jadna
 
Poslednja izmena:
Dead Island Riptide Definitive Edition izasao...
 
DI i jesam nekako 2 puta, ali DI Riptide na silu.. Najvise zbog bagova i gameplaya koji mi je bio otrcan. Sa ovim engine-om mozda i bude kasvetan.
 
Nazad
Vrh Dno