Šta je novo?

DDO Stormreach

stereo

Čuven
Učlanjen(a)
11.12.2003
Poruke
252
Poena
630
Nikoga ne interesuje ova igra???

Prosto mi je cudno svi pricaju kako vole RPG i o Oblivionu a o najnovijem Dungeons and Dragons Stormreach-u nista.
Prosto mi nije jasno kako je ovaj MMORPG ostao tako zapostavljen u najavama ovde na benchu.

Jeli neko igrao demo ovog luceta i kakvi su vam utisci. Ja se samo iskreno nadam da ce uskoro kod nas stici i cela igra i u prodaju pa onda radosti nikad kraja (eto opet u najavi brda neprospavanih noci ;) )

Ja sam gledao na njihovom sajtu i na drugim mestima na netu svi je hvale kao odlican online rpg. Trebalo je da pocne sa prodajom u evropi jos od pocetka marta meseca.

Ako nekog interesuje evo i sajta www.ddo.com ili www.ddo-europe.com

U svakom slucaju ako neko nesto cuje gde ima da se kupi ova igra kod nas neka javi.
 
Ima da se naruči sa sendita za neku smešnu cifru, ispadne negde 25-6 evra sa sve poštarinom. Ja sam se isto primao nakratko, ali svi online rpgovi su jednostavno prevelik zalogaj, to mora stalno da se igra u klanu, raidu, itd. svako veče...
 
Pa ja sam vec igrao demo kao i neki moji prijatelji igra je dobra, barem se meni svidjala. Nema smaranja sa raznoraznim profesijama, skupljanjem resursa i sl, a i questovi su odlicni, na nivou jedne single player igre. Da je ovo single player igra bilo bi fenomenalno, ovako ume da smori dok nadjes party pa jos u njemu je uvek neki ****** koji trci 100 metara ispred partija i gine ko lud upadajuci u zamke i sl.Veoma je tesko dogovoriti taktiku sa vecim brojem ljudi. Licno ne shvatam kako se ljudima dopadaju toliko mmorpg-ovi, meni su preveliki smor. I Guild Wars sam 95% presao sa henchmen-ima. Da ih ovde ima igra bi bila veoma dobra. Ovak igrace se, bar u mom slucaju jedino ako nema ama bas ni jednog drugog rpg-a, a svoju zelju za AD&D igrom ispunicu NWN2. I kao sto rekoh jedina stvar koja kod ove igre ne valja je sto treba da je igras sa zivim ljudima.
 
Nazad
Vrh Dno